Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji deo Heroja vam je najbolji ?
HoMM
0%  (0)
HoMM II: The Succession Wars
3%  (3)
HoMM II: The Price of Loyalty
0%  (0)
HoMM III: The Restoration of Erathia
14%  (14)
HoMM III: Armageddon's Blade
16%  (16)
HoMM III: The Shadow of Death
39%  (39)
HoMM IV
8%  (8)
HoMM IV: The Gathering Storm
1%  (1)
HoMM IV: Winds of War
0%  (0)
HoMM V
12%  (12)
HoMM V: Hammers of Fate
6%  (6)
HoMM Chronicles
1%  (1)
Ukupno glasova: 100
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Heroes of Might and Magic serijali  (Pročitano 17046 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia N80
re : DuKiM57
Pazi 4ka jeste zanimljiva ali tek kad se dugo igra, npr kampanja pa imas heroja koji necem sluzi. Kad se igra mapa onako zabave radi dok napravis nesto od heroja treba ti 3-3,5 meseca igre mnogo je ipak. Zato je ljudima nezanimljvaj jer je ipak bitan heroj u igri a ako ti on nije jak i zanimljiv onda nije ni igra.
5ca jeste malo zamucena, ali ipak igriva nakon sto sam je probao.
Ko jer raspolozen nek proba Kings Bouny, slican je ovom serijalu i zabavan za jedno prelazenje jer ima samo kampanju  (losa karakteristika, ali jeb ga).
Probao sam hHotSeat sa ortakom da igram HoMM3-WoG ali nikako nismo uspeli da namestimo da se `vidimo` ,ni on moj host ni ja njegov. Ugaseni firewall i antivirus programi ali opet nista. Jel ima neko ideju kako da se `vidimo`  i odigramo ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung 
Заправо мени је четворка, због дуготрајности и занимљива. Такође је и стратешки елеменат бољи него у осталим деловима. Мораш много више да пазиш на војску, нарочито на почетку партије. Новац је исто велик проблем. Све те то тера, да се брзо шириш, много ратујеш, али уз строго контролисане губитке.

У бици има много сјајних додатака. Не можеш да гађаш некога, уколико има неких препрека испред њега. Немају ни сви исти домет. Самострел и балиста ће свакако бити прецизнији од дивљака и кентаура, који бацају секире и копља, али ће они с друге стране бити знатно смртоноснији, кад им је мета у домету.

Још једна одлична ствар у игри је било то што су избацили унапређивање (апгрејдовање) јединица. Досаднија, глупља и заморнија ствар у Херојима није постојала. Овако су ти дали две гране војске, које можеш комбниновати по сопственој потреби. И у двојци је чак то било боље решено, него у тројци и петици. Ту си могао само поједине јединице да унапредиш. Нпр. логично је да људе можеш побољшавати (бољи оклоп и оружје). Међутим за неке друге је то прилично тупаво (хидра - хаос хидра Smile ).
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 22:43:51 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Pozivam sve zainteresovane forumase za online igranje heroja, potrebno je imati hamachi za pristup mrezi ja sam napravio mrezu.
ime mreze: balkanhero
pass: 323454
Dodjite da se malo zabavimo Smile Smile Smile
Javi te mi se na private ako ima nekih pitanja...
« Poslednja izmena: 24. Jan 2009, 12:05:56 od casperman »
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


仍无法 你不能

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1519
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
SonyEricsson Vivaz U5i
Heroes of Might and Magic III Complete je najbolji.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1124
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Heroes of Might and Magic III najbolja strategija ikada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.