Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:32:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Herceg Novi,primorje,Crna Gora  (Pročitano 34021 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple Iphone 5s
Evo da se i ja javim! Smile

Kao sto se vidi na mom avataru iza meni stoji tvrdjava Forte Mare Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
alternative gdje tacno stanujes?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 16696
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple 
alternative gdje tacno stanujes?

Nece ti kaze, josh da mu pokucash na kucnu adresu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple Iphone 5s
Crveni krst ili ti ga Topla 2
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


CRVENA ZVEZDA

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2378
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 5310
Vidis ipak ima novljana na forumu  Smile
IP sačuvana
social share
Cale ti u djubretarimaaa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


True Hardcorer - Hate Corps!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1023
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
buraz,hvala sto u potpisu imas moju kucu!
moj stan ti je tacno tu kod forte.mare iznad datexove prodavnice....
doduse bio je tu...sad mi tu zive keva i cale,koje sigurno znate ako idete u gimnaziju!i vrlo verovatno ih mrzite iz dna srca i duse! Smile
a skver je postao jbno okupljaliste za fency bolide,za napucane klinke i sta ti ja znam....razumem ja da sam od starije generacije,ali mi smo otpadali na skveru od 6. osnovne! tamo sam prvu ribu u zivotu smuvao,i stan mi je bukvalno pored skvera...citav zivot sam ostavio tamo,da bi oni od njega napravili fency okupljaliste sa sve banderama,kantama za djubre i klupama!inace ako je iko od vas visio po skveru ove godine,zna da je dobar deo vremena prosao tako sto bi kante nestajale skoro svako vece,za sad imam rekord od 8 bacenih u more!!!
kad sam se selio,zadnji put sam povratio od alkohola po skveru,zapisao svetionik,koji metalci Novog danas zovu Raven Throne,i rekao da cu tamo da se pojavim od sad samo leti sa nekom turistickom ekipom,jer je mesto otislo u kur*c....
tuga jedna...a park,u kome sam proveo isto tako masssu vremena postao je deponija smeca!!!!
da i nezaboravno pozoriste koje je postalo gay bar...neka,ja sam bar tamo imao 3-4 svirke i jako mi je drago zbog toga...inace,ako iko od vas slusa metal(osim sub zero-a Smile)onda me sigurno znate,ja sam basista onog metal benda Detonator,sto je neko vreme svirao dole...
nebitno.....
inace,kako zivot u Novom?tuku li se jos fensercine ispred case i slicnih trulex mesta?je l' jos uvek kisa svaki dan i depresija ona teska?sta radi ratka u bravu ili vito u amadeusu?je l' kafa jos uvek 50 centi? Smile Smile Smile
dajte ljudi neki info,nisam se cuo ni sa kim odole ima 2 meseca...
inace,sub zero,brate,kako to da se ne znamo,kad sam i ja slipknot freak,i ziveo sam u Novom 19 godina? Smile
pricajte ljudiiii sta ima u "gradu od skalina" Smile
IP sačuvana
social share
Samo ti u mome srcu si...FCRS
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
moja životna priča s Igalom počinje '96 ako se ne varam, naime mlađi brat ima problema sa zglobovima pa tamo odlazi svake godine na lječenje u dječiji institut. Prve dve godine su mama i brat provodili na institutu i stanovali su odmah pored instituta (to je institut koji je zatvoren danas), ja sam često dolazio kod njih tako da sam upoznao sve ljude tamo što žive kod instituta. Družio se samo s Novljanima tada jer me jedan momak uvijek vodio sa sobom da hvatamo rakove i tražimo mušlje  Smile

Druga stranica počinje ja mislim '98 kada moji nalaze stan za iznajmljivanje u Dolaru (većina zna koja je to zgrada). Tu upoznajem ljude s kojima sam i dan danas u odličnim odnosima. Nas ima 10-ak koji svake godine dođemo dole preko ljeta, svi ljudi sem mene su iz Beograda i imaju tamo stan, babu, dedu itd, uglavnom svake godine oni dođu na 2 mjeseca preko ljeta, kao i ja, tako da je to ubrzo postala ekipa koja će se svake godine okupljati.  Ja sam redovno dolazio na duze vrijeme do pre 3 godine, od tad po 15 dana, onako turistički. Druzenje s njima na moru svake godine bilo je fenomenalno, šta sam sve proživio za to vrijeme tamo to je strašno, koliko puta smo samo bježli od novljana s koša da ne dobijemo batine  Smile a jednom smo ih i dobili Smile

Ako imate nekog ko je radio tamo na dječijem ta osoba 100% zna mog brata, njega znaju svi, valjda sto je toliko vremena provodio dole i što je glumio u miion predstava.
« Poslednja izmena: 06. Nov 2007, 12:59:54 od blaCkie87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


True Hardcorer - Hate Corps!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1023
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
dobili batina od novljana zbog kosa???!!!!na terenu iznad pijace?!
ili to nisu bili novljani,ili ih je bilo 8000....novljani NIKAD ne idu u krljanje,osim ako nemaju citav copor iza sebe,provereno...ziveo sam dole fuckin 19 godina!!!
ljudi nikad nisu mogli da skapiraju da kad krene sranje,ne treba da se vadi mobilni,ili da se ide po ekipu,nego da treba da se resava ta frka...bilo nas je mozda 10-15 u citavom gradu<od mladje generacije,naravno>da smo uvek leteli jedan na desetoricu ako treba,pa sta bude bude...a ostali "hrabri" novljani su postali poznati sirom Balkana po tome sto kad krenu u frku,ima ih bar 150,i usput se nakupi jos ekipe!Novska posla...zato su valjda za mene svi govorili da sam nenormalan i manijak,iako sam se dole pobio 4 puta...i nikad sa nekom reprezentacijom iza sebe!i od ta 4 puta dva puta sam najebao najstrasnije...
strasno....novljani nekog prebili...xaxaxa
@blaCkie87:super je da toliko volis Novi,brate,jako mi je drago zbog toga,stvarno je predivan grad,i stvarno je krajnje super za zezanje,ali kad zivis tamo,a razlikujes se u BILO cemu,onda skapiras novski mentalitet...generalno,tu sam proveo celo detinjstvo,imao prve ljubavi,prva napijanja,zurke,sve u mom zivotu do sad je vezano za Novi i Novljane,ali ja se tamo od sada pojavljujem samo i iskljucivo kao turista!samo tako,i nikako drugacije!
@Novljani:pa hajde ljudi,dajte mi neke infooormacijeeeeee Smile Smile Smile
u koje skole idete?ajde bar to Smile
IP sačuvana
social share
Samo ti u mome srcu si...FCRS
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple Iphone 5s

doduse bio je tu...sad mi tu zive keva i cale,koje sigurno znate ako idete u gimnaziju!i vrlo verovatno ih mrzite iz dna srca i duse! Smile

 Smile

nije valjda Fizika i Biologija u pitanju??? Smile

p.s znam te ja

ti si bio sa Ivanovom rodicom Smile

ja sam Ivanov ortak vidjeli smo se jednom ili dva puta ovako,a u srednjoj sam imao dredove znas me sigurno Smile
« Poslednja izmena: 06. Nov 2007, 15:59:05 od alternative-dread »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


True Hardcorer - Hate Corps!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1023
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
ko je u srednjoj imao dredove osim Tommy-ja?
ne secam se ja toga,buraz... Smile
da ja sam faki jr. Smile Smile Smile
i da bio sam sa Gocom godinu i po...odakle se znamo,jbt?
IP sačuvana
social share
Samo ti u mome srcu si...FCRS
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:32:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.