Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hemijsku u ruke :) ~ Burek grafološki kutak  (Pročitano 267580 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 20629
Zastava tamo gde nebo ljubi more...
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung Ace 5830
ima tu istine... hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Never drive faster than your guardian angel can fly!!!



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
 Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
A.,evo sad tiii  Smile

dala si 3  lista,drugi je ili tudji ili vremenski daleko od prvog i trećeg(ili je predmet takav da bilješke nisu previše bitne,pa nisi morala da žuriš  Smile)

ajmo redom:
prvi list pokazuje da bi prije umrla nego radila u administraciji ili  obavljala neki kancelarijski posao. nema reda,tipičnih vremenskih ograničenja...potpuno si haotična i buntovna. i to jasno pokazuješ. dalje,slova su skoro  sva jednaka,nemaš želju za isticanjem i takva si nekako oduvjek.
znaci interpunkcije i neka od poslednjih slova odaju osobu koja teško priča o emocijama,teško započinje priču  o nekim emotivnim stanjima i na neki način se boji da pita nekog  šta osjeća i koliko se njegova /njena osjećanja poklapaju sa tvojim,po bilo kom pitanju.
potpuno umjetnički tip,lako se povlačiš,ali i lako pokazuješ kad si u nešto baš sigurna,kad oslikava tvoja ubjedjenja. jer često znaš da su drugačija,zato ti je još draže .

drugi:

spoznaja potrebe da se uozbiljiš da bi postigla neke rokove.  ovo govori da,uprkos tvojoj buntovnoj strani,kad se već odlučiš za nešto,jako si mu posvećena i požrtvovana si. daješ maksimum.
nema početnih 'kvačica',znači da ne prilaziš ljudima srdačno i otvoreno,ali kad se vežeš,onda je to ozbiljno.
ne dramiš ni oko čijih odlazaka,ali ih teško proživljavaš i malo si posesivna kad su dragi ljudi i drage stvari u pitanju. u stilu-ne tražim puno,ali ovo je moje.

treći:

tu bih navedenom dodala samo malo veću smirenost i  veći emotivni balans. tako da će godine da te omekšaju,poštede ti živce,ali ti neće promijeniti bit,ostaćeš na istom putu


eto  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


tko zna kako daleko odlazim...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18119
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Nisi loša, malena, nisi loša Smile

Prvi papirić- to je kada brzo pišem
Drugi - to je nešto što sam vatala onako bez žurbe
Treći - to mi je nešto kad sam bila malo mlađa, vidi kako su nevina slova nekako  Smile

Sve je to moje  Smile
IP sačuvana
social share
шš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
vidi se razlika,za drugi čak pomislih-malešna mi je uvalila tudji list  Smile Smile
fala  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


tko zna kako daleko odlazim...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18119
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Nemoj na pp da ti pošaljem snimak dok pišem  Smile
IP sačuvana
social share
шš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
hahahahaha štoo??  Smile Smile

šalim se malo,samo mi odstupa,i moj rukopis je skroz deseti na časovima gdje ne moram da žurim.
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


tko zna kako daleko odlazim...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18119
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Pa da se uveriš  Smile

Šalim se, ali ako želiš, javi  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
шš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Aj molim te reci mi nesto o ovom mom svrakopisu Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
važi Smiley

Ovako,s'obzirom na to koliko pritiskaš hemijsku,reklo bi se da si malo nervoznija osoba ,relativno haotična.
djeluješ kao neko ko se slabo organizuje i često kasni.
nisi toliko sklon svadjama koliko tome da držiš nervozu u sebi,pa to i drugi osjete vremenom.
nisi pretjerano komunikativan,malo si i povučen ali si i te  kako svjestan toga. samim tim,trudiš se da se popraviš i forsiraš sebe da više izlaziš i iniciraš okupljanja sa prijateljima.
samokritičan si,a kad su drugi  u pitanju,tu uvijek imaš opravdanja,daješ šanse iznova i iznova,dok se taj neko bar malo ne koriguje

toliko,nadam se da sam bar nešto pogodila  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.