Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hell on Wheels (tv serija 2011 - )  (Pročitano 14712 puta)
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Ја никако да одгледам последње три, правили паузу, а онда се накупиле друге серије...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
  Ne bih da otkrivam ali u pitanju je klasičan nastavak.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Погледаћу ових дана док не крену ове друге после пауза, на жалост видео сам ко ће да сконча.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
  Mislim da veselje tek sledi jer se menja ikruženje. U sledećoj sezoni nema više crnaca i Iraca, sad na red dolaze Kinezi.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Следећа је последња сезона, односно пета је подељена на две годишње полусезоне од по осам епизода.

Све у свему добра серија недостајаће када се заврши.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 21. Avg 2013, 21:36:25
  Norvežanin se vratio ali sa kosom o bradom.
  Verovatno su mogli još nešto da urade sa plavojkom, ne znam zašto je nisu ostavili.
  Ovde su svi bukvalno u blatu i svi su podjednako zli. Nimalo nisu nalik na one stereotipe o prostudušnim i dobrodušnim ljudima koji su naselili Ameriku. Izuzetak je, bar za sada, popova kći.
  Moj stari je primetio da se nigde ne vidi nijedan bizon ni kinez a njih je bilo bukvalno svuda.
Oni su tek dosli kasnije (Kinezi) a bizoni koliko ja znam, nisu bili toliko zastupljeni na toj teritoriji, mada moguce je da nisu mogli da nacu bizone za serije, ali sta da se ocekuje od AMC-a, koji jos nije nasao nacin kako da odradi Walking Dead kako treba, kamoli ovo.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
Мислим да су Кинези градили са друге стране, а да су овде ипак Ирци и црнци били главна радна снага... као што је и приказано.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Мислим да су Кинези градили са друге стране, а да су овде ипак Ирци и црнци били главна радна снага... као што је и приказано.
Pa to I kazem. Kinezi su upali na Zapadnoj obali, zato ih ima ko pleve jos uvek u Kaliforniji ko pleve.  Ova serija je mogla biti jos i bolja da su podigli step napetosti, i da su bas zestoko gurnuli likove do granice.  Da je bilo slicno kao Django na primer na par mesta, sa Candy dialogom i pucnjavom, i jos da imamo vise likova za koje navijamo.  Kada pogledam Bohanon i Elam su mozda bili dvoje koje sam onako osrednje gotivio, i onu plavusu.  Ali to je jedna od cari serije da ih volimo pa mrzimo, pa su jedan dan na vrhu a drugi dan u blatu itd.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 21. Avg 2013, 21:36:25
  Norvežanin se vratio ali sa kosom o bradom.
  Verovatno su mogli još nešto da urade sa plavojkom, ne znam zašto je nisu ostavili.
  Ovde su svi bukvalno u blatu i svi su podjednako zli. Nimalo nisu nalik na one stereotipe o prostudušnim i dobrodušnim ljudima koji su naselili Ameriku. Izuzetak je, bar za sada, popova kći.
  Moj stari je primetio da se nigde ne vidi nijedan bizon ni kinez a njih je bilo bukvalno svuda.
Oni su tek dosli kasnije (Kinezi) a bizoni koliko ja znam, nisu bili toliko zastupljeni na toj teritoriji, mada moguce je da nisu mogli da nacu bizone za serije, ali sta da se ocekuje od AMC-a, koji jos nije nasao nacin kako da odradi Walking Dead kako treba, kamoli ovo.

  Kineski rabotnici se tek sad pojavljuju, na to se odnosila promedba.
  Bizona je bilo bukvalno svuda, Vilijam Kodi koji je radio za železnicu je zbog posla postao poznat kao Bufalo Bil.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 23. Feb 2015, 17:12:21
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 21. Avg 2013, 21:36:25
  Norvežanin se vratio ali sa kosom o bradom.
  Verovatno su mogli još nešto da urade sa plavojkom, ne znam zašto je nisu ostavili.
  Ovde su svi bukvalno u blatu i svi su podjednako zli. Nimalo nisu nalik na one stereotipe o prostudušnim i dobrodušnim ljudima koji su naselili Ameriku. Izuzetak je, bar za sada, popova kći.
  Moj stari je primetio da se nigde ne vidi nijedan bizon ni kinez a njih je bilo bukvalno svuda.
Oni su tek dosli kasnije (Kinezi) a bizoni koliko ja znam, nisu bili toliko zastupljeni na toj teritoriji, mada moguce je da nisu mogli da nacu bizone za serije, ali sta da se ocekuje od AMC-a, koji jos nije nasao nacin kako da odradi Walking Dead kako treba, kamoli ovo.

  Kineski rabotnici se tek sad pojavljuju, na to se odnosila promedba.
  Bizona je bilo bukvalno svuda, Vilijam Kodi koji je radio za železnicu je zbog posla postao poznat kao Bufalo Bil.
Pa jel radio na toj etapi zeleznice?  A u slucaju da ih nema u seriji, verovatno im se nije isplatilo da ih dovlace iz rezervata, jer su ovi ostali potamanjeni samo tako.  Bizon ima bas solidan ukus, veoma je dobro meso Smiley
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Hell whels Wheels

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.