Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Havijer Klemente pristao da bude prvi selektor Sbije  (Pročitano 1431 puta)
18. Jul 2006, 16:33:59
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k300i
Spanac Havijer Klemente bice prvi strucnjak koji ce dobiti priliku de predvodi fudbalsku rebprezentaciju Srbije!Nekadasnji selektor Spanije sastao se na Majorci s predsednikom(FSS) Zvezdanom Terzicem, gde je postignut dogovor na obostrano zadovoljstvo.
Saradnja ce trajati dve godine, a kao jedan od uslova za preuzimanje ove funkcije Spanac je postavio dovodjenje Rista Vidakovica na mesto njegovog pomocnika. Za vreme igracke karijere u Betisu, nekadasnji fudbaler Crvene zvezde vec je saradjivao sa Spanskim strucnjakom, sto je i bio razlog da ga Klemente pozove za pomocnika. Prema dobro obavestenim izvorima, iskusni strucnjak je sa presednikom FSS rekao da zeli da mu Vidakovic bude asistent, jer je on jedan od najboljih igraca  sa ovog prostora sa kojim je ikada trenirao.
-Pre dva dana sam se cuo sa Klementeom i teda je izrazio zelju da mu budem asistent. Kada me je pitao da li pristajem, rekao sam mu da bi mi bila cast da budem pomocnik jednom takvom treneru. Vec sam imao prilike da saradjujem sa njim i znam o kakvom je strucnjaku rec. Nas dvojica smo se o svemu dogovorili, jos samo da FSS ozvanici taj predlog - kaze Vidakovic.
Spanac je poznat kao vrlo autoritativna soba koja veoma tesko odustaje od svoje ideje. Kad se to pomesa s poznatim srpskim inatom i tvrdoglavoscu, moglo bi da bude velikih problema.
- Klemente je covek od karaktera i to je njegova velika prednost. Na treninzima, a pogotovo na utakmicama ocekuje celicnu disciplinu i od toga neodustaje. Kada ima viziju, dosledan je u nameri da je sprovede do kraja. Verujem da je on pravi covek za reprezentaciju Srbije, tim pre nego sto sam u nekoliko navrata isticao da je ovoj ekipi neophodan strani strucnjak.
Klementeova najveca mana bice sto nepoznaje mahom mlade reprezentativce, koji bi u narednom periodu trebalo da budu okosnica seniorske ekipe. Tu bi na scenu trebalo da stupi Risto Vidakovic.
- Imao sam prilike da gledam mladu reprezentaciju Srbije i Crne Gore na evropskom prvenstvu u Portugalu i da se upoznam sa kvalitetom svih igraca. Video sam da ima potencijala da nekoliko igraca preuzme ulogu u seniorskoj ekipi ali o tom potom. Posle zvanicne promocije, Klemente i ja cemo odgledati brdo video-kaseta kako bismo imali sto bolji uvid u igracki kadar - kaze Vidakovic 


Kurir

(02. May 2007, 21:44:45)
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.