Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:59:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hapsenje Mladica  (Pročitano 22654 puta)
21. Feb 2006, 19:17:09
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kako ovi sa B92 izvestavaju lako je zakljucuti da ce nam Ratko, ako vec nije, biti uhapsen ove noci. Interesuje me ima li jos Srba koji se slicno osecaju i ocemo li izaci pred skupstinu veceras
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pola sata sam birao avatar...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
mob
Nokia 6600
izgleda da je uhapsen..

možemo pred skupštinu dan-dva i onda nazad da vodimo računa o svojim životima..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kako ovi sa B92 izvestavaju lako je zakljucuti da ce nam Ratko, ako vec nije, biti uhapsen ove noci. Interesuje me ima li jos Srba koji se slicno osecaju i ocemo li izaci pred skupstinu veceras

Za koji đavo da izlazite? kako je moguće da još ima zaluđenih i neozbiljnih glava.A što si mislio? da se neće predati.Pa isto je tako bilo i sa Gotovinom.krio se u Hrvatskoj a kad je dogovrio uslove i cjenu onda su ga prebacili u Španiju da ne bi štetili hrvtasku i tamo ga uhapsili.Ovi su protestovali i aj zdravo.Dok ti budeš protestovao svi su već sve dogovorili.Probudi se Srbijo! Mladić neka brani sebe i neka uspe da skine ljagu sa Srpskog naroda (što Hag nikad neće priznati),i neka mu je bog u pomoć mada ja ne brinem za njega.Svi mrzimo i preziremo taj Hag,ali on je nepobitna činjenica i ko nas pita šta mislimo.Gledajmo preča posla.možda ovo bude dobar korak u pitanju Kosova jer Srbija bi trebala da profitira iz ovoga bar nešto u svoju korist.pošto je sve to jedna pijačetina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
naravno da nećemo pred skupštinu! Treba da ide i to je sve. Porodica mora biti zbrinuta dovoljnom količinom keša. Kada čovek mora da jede govna, onda se ne treba gaditi na dlaku. Mi smo pukli rat i sada kusamo posledice. On ide u Hag a mi dalje u eu integracije bilo to dobro ili ne, put vodi tamo!

Neće biti ova noći ali će biti ove nedelje i to možda baš u nedelju!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kažeš kusamo? Alo  Srbendžo alo ciganinie sa severa?!?!?! Pa jel to u tebi proradila neka rođačka linija proustaški orijentisana? A? Nije to slučajno se tu našlo! Hm,a mene oćeš da pričaš o jeziku fukaro uličarska! kako reče,kusamo! E pa kusajte tu juhicu kaj ste je sami sebi pripravili zar ne? Ha,ha,ha,...puko si hrvtaino,aj lijepo priznaj sa čije je to strane,sa majčine? Znači ujaci su ti original ujaci?-razumeš kaj ti pričam zar ne?!
O ustašiću,o pičko prohrvatska pa što s ekriješ mangupe.jel si ti to iz zemuna možda,hm ima vas tamo nije da vas nema.još vas radikali ne potamaniše sve još malo mrdate.I ti da nešto soliš o srpstvu i da prebacuješ crnogorcima-a vamo kusaš?!?!?!?!
Ajde kusaj ti to satniče i ne prdi više.Lijepo si se pokazao.Ustašo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
sta sam ja rekla?

bez vredjanja... ili ne razumes jezik...

Kako ono bese: Muci kravo!
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava Jug
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ratko -Care nad Carevima! Nedaj im se ziv u ruke, tako ti svete Srpske tvoje.Dabogda crkli dusmani.Sa verom u boga za Kralja i Otadzbinu! Smile
IP sačuvana
social share
Tom-Tom
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
O viđi viđi evo i pojačanja u suknji.Noćas ste mi nešto raspoloženi da vređate-pa jes ono što jes-jes.Kad nemate argumenata a vi onda odma kamenjem i bičem.
Pošto si i ti pokazala primer ulice a ovde se predstavljaš kao dama (mada se takj epitet mora zaslužit),ja ipa neću da ti odgovorim na taj način jer to ne bi bilo ni viteški ni časno.A i ispod nivoa je.Ti vodiš naše porijeklo?-ma hajde molim te,daleko si ti sa tim jezikom od naših žena.jer žena mora da vodi računa o tome da je ona dama i da tako mora da govori.One druge tj ti spadaju u... Ne mogu da kažem ipak mi viteštvo to ne dozvoljava.znaš i sma u šta spadaš sa tim jezikom poganim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moja porukla je bila upućena vrlo kulturnoj dami na ovom ofrumu koja je malopre nešto pokušala Crnogorski da kaže.A ja bih joj pomogao da to zvuči ispravno:Muči kozo vazda baljezgaš!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
hoće li neko pomoći ovom simpatičnom ali duševno obolelom mladiću (ne ratku) Smile

Dorćol bratac, Srbijanac, Šumadinac 100%. Ni kapi dinarske krvi. Mislim, nije da to smatram vrlinom, ali mi je drago! Smile

Ide Ratko, a vi nažalost moju ostajete u SCG! Bad luck! Zbog obe stvarčice!


Viđu viteza bog ga video! Vataj ovcu što pre! I ona je dama!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:59:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.