Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hap and Leonard (2017– ) serija  (Pročitano 3128 puta)
18. Dec 2016, 22:23:06
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Hap and Leonard (2017– )   

>> IMDb <<



Opis Filma:

AMC je najavio ekskluzivnu premijeru nove dramske serije “Hap and Leonard” 2. januara u 22h. Ovaj mračno komični triler koji obuhvata šest jednočasovnih epizoda zasnovan je na popularnoj pripoveci Joe R. Lansdalea.

“Hap and Leonard” je mračna priča o dva najbolja prijatelja, jednoj fatalnoj ženi, grupi propalih revolucionara, par smrtonosnih psiho-ubica, nekom izgubljenom plenu i zbrci. Hap Collins je bivši aktivista '60-ih koji je proveo neko vreme u zatvoru, nakon što je odbio da se priključi ratu u Vijetnamu. Sada, u svojim četrdesetim i praćen lošom srećom, Hap lako pristaje da pritekne u pomoć svojoj bivšoj ženi Trudy, prema kojoj još uvek nešto oseća, kada se ona ponovo pojavi sa snovima i obećanjima o pronalaženju izgubljenog blaga. Leonard Pine je gej crnac, veteran vijetnamskog rata, sa veoma lošom naravi. Nakon što ga je porodica odbacila i otkaza na poslu, Leonard se radosno pridružuje svom prijatelju Hapu u potrazi za plenom koji će im promeniti život.

Smeštena u kasne 1980-e, priča o naizgled jednostavnoj ‘obogati se brzo’ šemi, ubrzo se survava u krvavi haos, kada Trudyin poslednji bivši muž biva pušten iz zatvora i sam kreće u potragu za blagom. Ispunjen ekscentričnim likovima, “Hap and Leonard” predstavlja uzbudljivo putovanje sa jedinstvenim južnjačkim preokretom. U drami glume James Purefoy (“Rome,” “The Following”) kao Hap, Michael Kenneth Williams (“The Wire,” “Boardwalk Empire”) kao Leonard i Christina Hendricks (“Mad Men”) kao Trudy.

Seriju je producirao AMC Studio, u saradnji sa režiserom/piscem Jimom Mickleo (Cold in July, We Are What We Are i Stakeland) i piscem Nickom Damici (Cold in July, We Are What We Are i Stakeland). Izvršni producenti su Jim Mickle, Nick Damici, Jeremy Platt i Nick Shumaker, uz Joe Lansdalea, Lindu Moran i Lowella Northropa. Ovaj projekat predstavlja drugu veliku saradnju Mickla i Damicija sa Lansdalom, jer je ovaj par već ranije sarađivao na adaptaciji filma Lansdaleove pripovetke Cold in July, čija je premijera prikazana na filmskom festivalu Sundance 2014. Glumačku postavu u “Hap and Leonard” takođe čine Jimmi Simpson (“House of Cards”), Bill Sage (American Psycho), Pollyanna McIntosh, Neil Sandilands i Jeff Pope.

Autor Joe R. Lansdale je objavio svoju prvu knjigu sa nizom pripovedaka u kojima su opisani likovi serije Hap and Leonard još 1990. Često mračne, ponekad ironične pripovetke prate težak, sarkastični duo koji biva zatečen u seriji neočekivanih i ponekad opasnih avantura u Istočnom Teksasu 80-ih godina. Serija počinje pripovetkom Savage Season (1990), koju prate Mucho Mojo (1994), The Two-Bear Mambo (1995), Bad Chili (1997), Rumble Tumble (1998), Captains Outrageous (2001), Vanilla Ride (2009), Devil Red (2011) i Honky Tonk Samurai (2016). Lansdale je u procesu pisanja desete pripovetke u serijalu.




https://www.youtube.com/watch?v=vmuCgGcZydY



Žanr: Crime, Drama, Thriller

 Creators: Nick Damici, Jim Mickle

Glavne uloge:  James Purefoy, Michael Kenneth Williams, Jimmi Simpson

Izvor teksta

prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
mob
Apple 5
Ja sam 1.sezonu jos letos pogledao tako da nije serija iz 2017-e.Mozda 2. startuje januara u svakom slucaju nije losa serija,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
Jel krece druga sezona?
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Opet sam zabrljao. Moraću po dolasku na forum prvo na film pa tek onda na sve ostalo jer umor uzima svoj danak.

  Prva sezona je bila odlična a ova dva drugara iz detinjstva behu i zabavni i dobri. Naroćito crnac sa svojim poslovicama i dosetkama.

  Čeka se druga sezona.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
jedva cekam
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
izasla vec prva
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Izašla je prva epizoda koja je prevedena i koju sam odgledao.

  Početak je dobar, crnac se preselio i živi u ujakovojm kući u opasnom crnačkom kraju. Crnac je pokazao ko je gazda Smile Slučajno pronalazi leš dečaka ispod patosa što je povod za žurku.

  Za sada je dobro, kako će biti na kraju videće se.
« Poslednja izmena: 19. Mar 2017, 21:01:31 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Druga sezona je završena i prevedena i mnogo je bolja od prve. Dva drugara ovog puta istražuju ubistva crnačke dece. Poslednja scena je nezaboravna jer se u njoj vidi sav američki rasizam i netrpeljivost.

  Najavljena je treča sezona i to me raduje.

  Sve u svemu, više sam nego zadovoljan viđenim. Od mene preporuka.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.