Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 16:37:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spilbergova nova serija  (Pročitano 913 puta)
22. Dec 2010, 03:58:41
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Ajkula iz Šarm el-Šeika u novoj Spilbergovoj seriji! 

ŠARM EL-ŠEIK, NJUJORK, 20. decembar 2010, (Njuz) – Stiven Spilberg i Tom Henks posvetiće jednu epizodu svoje nove serije Srbinu Draganu Steviću koji je u Šarm el Šeiku sasvim slučajno skokom sa litice ubio ajkulu koja je napadala turiste u tom egipatskom letovalištu.

Serija će imati šest epizoda i biće poluigranog, a poludokumentarnog tipa, tako da će se u njoj pojavljivati i glavni akteri opisanih događaja, između ostalih, i Dragan Stević i Milovan Ubiparip. Spilberg i Hanks će biti producenti i scenaristi većeg dela epizoda nove serije, koja će se, kako Njuz saznaje, najverovatnije zvati „Slučajni heroji“ i distribuiraće je HBO.

U novoj seriji, Spilberg i Henks će, posle potresnih epizoda iz II svetskog rata koje su obrađivali u serijama The Pacific i Band of Brothers, sada obraditi sudbine ljudi koji su postali heroji slučajno i u krajnje čudnim okolnostima.

Spilberg je, zahvaljujući priči koju je objavio Njuz i koja je obišla planetu, čuo za događaj u egipatskom letovalištu i odlučio da do daljnjeg prolongira sve druge obaveze kako bi snimio seriju u kojoj će se pojaviti i „pijani Srbin“ koji je došao glave opasnoj morskoj nemani.

U izjavi za TMZ koju prenosimo, Spilberg je rekao da je priču o Draganu Steviću pročitao u listu New York Post koji ju je preneo, a da je potom došao i do njene originalne verzije. On kaže da je njegova ekipa već počela da radi na scenariju i kastingu za glumce, a da su sa njima i junaci priče – Dragan Stević i Milovan Ubiparip.

- Kontaktirali smo Stevića i njegovog prijatelja Ubiparipa kako bi nam asistirali u pisanju scenarija i ostalim pripremama. Odmah smo otišli u Šarm el Šeik i pokupili ih. Jedini problem je što je Stević bio prilično pijan te noći kada se desio incident, pa ne može baš da rekonstruiše šta se tačno desilo, ali će nam zato pomoći Ubiparip. Momci su vrlo veseli i srdačni, Dragan ima još malo problema sa zglobom koji je uganuo ali i dalje ne ispušta pivo iz ruku. Čak smo za celu ekipu odštampali i majice sa natpisom „Hold My Beer And Watch This!“ da bismo napravili odgovarajuću atmosferu – kaže Geri Gecman, ko-producent projekta.

On nije želeo da nam otkrije imena glumaca koji su ušli u uži izbor za uloge, nagovestivši samo da je reč o velikim imenima. Dvojac Spilberg/Henks za sada u tajnosti drži detalje, a jedino što je poznato je da će se epizoda o Draganu Steviću snimati tokom marta iduće godine na originalnoj lokaciji, u egipatskom letovalištu Šarm el Šeik.

Kratku izjavu za Njuz dao je i glavni akter masakra u Egiptu Dragan Stević. On se trenutno nalazi u Njujorku i kaže da još nije svestan šta se dešavalo tokom njegovog višednevnog boravka u bolnici kao i kakva je zvezda postao.

- Te noći sam se mnogo napio ili, kako bi naš narod rekao, ubio sam se k’o majka. Sledeće čega se sećam je da ležim u bolnici sa strahovitom glavoboljom i bandažiranom nogom. Milovan je bio tu kad sam se probudio, pričao je nešto o ajkulama, ali sam pomislio da je pijan od prethodne noći i da ne zna šta priča. Pre nego što sam se onesvestio od umora, sećam se da je u sobu ušla i moja devojka Staša, koja je rekla da sam grubijanska svinja i lažov koji joj govori da ide na večeri izraelske kuhinje, a u stvari odlazi u noćni ribolov. Ja nikad nisam bio u noćnom ribolovu – kaže Dragan.

On tvrdi da je postao svestan da je uradio nešto krupno tek kada se probudio i video naslovne strane novina i časopisa. Potom su ga posetili iz egipatskog Ministarstva turizma i poklonili mu vaučer za besplatna letovanja, a vrhunac je predstavljala poseta Gerija Gecmana i Skype poziv od samog Spilberga.

- Gledao sam razne Spielbergove filmove, ali nisam ni sanjao da će me jedna razuzdana noć sa društvom odvesti pravo u njegovu seriju. Počastvovan sam – rekao je Stević.

Očekuje se da će epizoda koja govori o stradanju egipatske ajkule biti završena do leta sledeće godine, kada će biti i svetska premijera na HBO.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora shone83 (Vreme: 22. Dec 2010, 11:11:25)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Koliko znam, to je samo jos jedna zajebancija od Njuz neta Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Pa jeste  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung i9300
kako ovaj njuz smara, smaaara  Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
Postoji bar pet tema o ovoj ajkuli...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 16:37:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.