Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 284 285 287 288 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1142967 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Coolrunner

Kad sam ga primetila na forumu bio je moderator, sav striktan i preozbiljan ko tehnički crtež.



 Trpao se ponekad u politiku i lupao gluposti iz dubokih ubeđenja mladalačkog poleta kojima mi je dizao pritisak na 240/130 (što bi bilo supre da sam žirafa). Srećom pa uzeh odmor par meseci za koje vreme su ga pod svoje uzela braća kafančerosi,



 i oslobodili njegov duh zbog čega verovatno više nikad neće moći da se drogira CNN/B92/FOX propagadnom i dobije USA vizu.



Nekad mu se desi da programiranje od ranije ponovo izbije, ali ga tad podvrgnemo movim dozama cinizma dok se ne oporavi.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5


Zmaje moje misljenje je da je ceo koncept foruma u neku ruku promenjen zato sto je postojalo 'neko' drustvo koje 'nije htelo' da se druzi sa ostalim forumasima Smile ima istine verovatno u tome sto ti pricas Smile

 

ima istine u ovome, tako da nije ni cudo koliko replika ...

ili su se mozda ljudi ulizivali jedni drugima na prethodnih 280 strana, pa kad su prestali da se slihtaju dolazimo do velike kolicine odgovora na analize ...

ili je pak prva konstatacija tacnija, ranije su bili neki drugi ljudi i drugacije vodili podforum, danas vode drugacije, a narod se povinuje tome ... koristi ...







Edit by Goa:
I ovde ćemo stati s ovim.  Smile
Ukoliko želite da nastavite, možete slobodno ovde:  http://forum.burek.com/predlozite-pitajte-prijavite-gresku-b26/

Колективна неформална анализа психолога

Nice try.  Smile
Ali negde drugde.  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jan 2010, 19:52:54 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Simi  Smile

Nema promene, uvek sam kada je posao/obaveza u pitanju ozbiljan maksimalno. Van posla sam totalna suprotnost, sto je dosta puta iznenadilo ljude.

I nisam promenio stavove, samo me mrzi da drvim praznu pricu na politici a u Birtiji sam alkohola radi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
MunkaZe

Jedan od vodećih stručnjaka foruma na polju svega i svačega. Doktor i autor najvećeg izvora sveukupnog znanja na planeti, koji je u fazi pripreme - "Enciklopedia Zemunika". Najavljuje da će ova nova, neverovatna knjiga, objediniti vaskoliko znanje čovečanstva, i obuhvataće geografski ceo svet (od Gardoša do Zemun polja) i celokupnu ljudsku istoriju (od rođenja Ljube Zemunca do danas) dok će sama materija predstavljati fuziju prirodnih i društvenih nauka (od Zemunologije i Nacrtne Zemunologije do Zemunistike). Očekuje se veći tiraž i od "Srbi - narod nebeski" Nataše Kandić, koja je takođe u pripremi. U međuvremenu, Munkaze opskrbljuje forum, i posredno ostatak planete svim neophodnim informacijama. Njen prijemni na faxu je prošao tako što je ušla unutra, podelila par šamara i izašla ovenčana slavom. Na ispitima je redovno  obarala profesore. U ljubav ne veruje, štaviše, jednom se ljubav i našla blizu nje, ali joj je Munkaze poslala ekipu razularenih Zemunaca na vrata. Od romantičarskih, ljubavnih postova joj se povraća i ima užasne tegobe koje ublažava prebijanjem navijača Partizana. U sexu je izrazito agresivna i odgovorna je za nastanak gej-populacije u Srbiji jer su njeni bivši momci osnovali prvu "sigurnu kuću". Tehnički je potkovanija od većine muške populacije na forumu, što je dalo povoda govorkanjima da je u  pitanju muškarac, ali su akteri tih priča netragom nestali i od tada ih više niko video nije.  Osetljiva je na nepravdu, koja je užasno pogadja i njen uzor je Kalimero (ali Kalimero sa uzijem u rukama i ekipom nabildovanih Kalimerovaca iz kraja). Ne namerava potomstvo, jer trudnički stomak znatno oteževa zamahivanje štanglom, mada uvek ima ortaka iz Munzea koji pribavlja sve i svašta... i svakoga...
« Poslednja izmena: 18. Jan 2010, 16:08:21 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
e ako sam ti ja "najpametnija" na forumu, onda imas selektivni vid  Smile  Smile

brate dobar si, necu da te bijem, aj proso si  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
Tehnički je potkovanija od većine muške populacije na forumu
Ovo si pogodio, Radulac (pratim kliniku)
Za drugove zemunce ne znam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
e ako sam ti ja "najpametnija" na forumu, onda imas selektivni vid  Smile  Smile

brate dobar si, necu da te bijem, aj proso si  Smile  Smile

UUuu varaš, hoćemo čips or Radulca, nećemo : Prošo si!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 6630, valjda
Осма:
Обриса ми силне постове а било је онтопик.  Smile
Иначе,
труди се да избалансира своју фенсерску спољашњост која је настала после готх фазе (јадно дете је било принуђено да се мења, није могло да нађе дечка) и уметничке душе сачињене од много талената. Покушава да буде опасна и зајебата али ипак је мала девојчица...

Мунка:
Кад сам прочитао њене постове у ПиСи клиники мислио сам да је сервисерка из Ива на коју се ложим и коју бих женио као једину девоју која испуњава следеће услове: Зна о ИТ-у више од мене... Међутим изгледа да није у питању иста девојка...

Змај:
Можда не зна да од два компијуктора састави један али уме да направи пумпу за воду...
« Poslednja izmena: 18. Jan 2010, 20:00:17 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
pu majku mu, zamalo da se udam konacno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 6630, valjda
Јбг замало  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 284 285 287 288 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.