Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 283 284 286 287 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hajde da analiziramo jedni druge! (neformalno psiho-opustanje)  (Pročitano 1148597 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Vidim neki se hvale sto vode 1:0 Smile

Zmaje moje misljenje je da je ceo koncept foruma u neku ruku promenjen zato sto je postojalo 'neko' drustvo koje 'nije htelo' da se druzi sa ostalim forumasima Smile ima istine verovatno u tome sto ti pricas Smile

@lightsoft jedan pametan cova, trudi se da bude strog al mu ne ide Smile Ima cvrste stavove ne odstupa od njih ni za pedalj. Vernik je. Stalozen i razuman covek. Ne ume da se sali na forumu i uvek je ozbiljan mozda zbog toga sto je stariji od vecine? Smile

Jednom prilikom sam se uverio da je posten i to i previse za moj ukus al dobro covek je takav kakav je i jedan takav treba vecini.


IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Coolrunner je spomenuo da se raduje pozitivnim stvarima .. Nema pozitivnih stvari  Smile

- sujetan do zla boga, s njim 'diskutovati' je otp igra bez granica  Smile
- ne zna se svadjati, kadgod popizdi krene s uvredama, obavezno pracenim cvjeticima (vjerovatno misli da tako izgleda vise podmuklo, sta li). ne zna se iskontrolisati i dzentlmenski zavrsiti spor  Smile
- cesto ne zna provaliti salu, osim u uskom krugu svojih prijatelja, tako da to nekad zna predstavljati problem (pokvari fazon), ali dobro, naucice se  Smile
- cesto se pravi da je najpametniji i da zna sve najbolje, pa cak i kad se pojavi neko kompetentniji, on ne popusta i ne priznaje poraz pa makar cuskije pocele padat
- podsjeca me dosta na empty clipa po mentalitetu i mislim da se trudi da bude alfa muzjak, ali eto .. jebiga  Smile
- zna biti naporan da istjera svoje, sjecam se kad je tek proradio konkviztador da se svadjao sa svemocnim administratorom oko nekih poena bjese, ili pitanja? covjek mu zakljuca temu, on napravi novu  Smile dakle, ne zna se ponosno i dostojanstveno povuci kad mu se zatvore vrata ispred nosa  Smile vanity definitely my favorite sin  Smile
- mislim da je, sve u svemu, pomalo iskompleksiran cim se trudi svim silama da izbjegne poraz bilo koje vrste, ali svako nosi svoje breme  Smile
- ipak, moram priznati da je on jedan od rijetkih clanova s kojim se imas oko cega i posvadjati i prodiskutovati tj, postujem ga toliko da uvijek procitam njegove postove na temama koje me zanimaju, od pocetka do kraja pa ga onda napadnem  Smile

Toliko.  Smile

A sad da se osvrnem na kolektivnu analizu gdina Zmaja  Smile :

Ne znam ko se od starosjedioca psihologije naljutio na neciju analizu (bilo da je sa strane, bilo da je insajder), jedina osoba koja je zamjerila je ThePhilosopher, a on je vise sa strane nego iznutra (kakva konstrukcija  Smile ). Slazm se da je tema ugl posluzila za tapsanja po ramenu, sto je dosadno naravno.
Znam da zarko zelis da nam nadjes manu, ali moraces se potruditi malo vise  Smile   Smile

Čirz  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Овде код мене у крају, обично у часовима алкохолисаности је прилично употребљавана она народна ''Ко нам нађе ману ... па је у наставку изримована нана дотичног.  Smile

Не тражим вам мане, само вас посматрам   Smile

Кратак, краћи, најкраћи осврт на анализу колезе Кулера ... Ћесарице it takes one to know one  Smile

Уосталом јавиће се Кулер већ ... а биће и расположен ево Симон Аман је управо разбуцао остале у Сапору  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Citat
it takes one to know one  Smile

ja i ne tvrdim suprotno, najgora sam od sve dece  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Лепо је признати  Smile

Стварно да ниси болдовала онај први ред, вероватно бих га прескочио а после тога бих мислио да си се нешто критички изсамоанализирала ...  Smile

Додуше скапирао бих ваљда негде око оног дела о алфа мужијаку

Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Necu ja da se perem/vadim i sta ti ja znam... ja rekoh, nista sto neki ljudi ne misle i u real-life, sta cu, uspeh se ne prasta  Smile

Ja sam tip coveka koji ne zarezuje misljenje drugih ako sam siguran da sam u pravu, 10 na 1 i opet dzaba (i isplatilo mi se milion puta u zivotu). To je posledica i ponavljanja zakljucanih tema, ali kako to nema veze sa konkvistadorom i bila je stvar principa i tudje greske (koja je priznata  Smile), nemam sta da dodam. Iako privatno stalozen i miran do krajnjih granica, u stanju sam da prava vrata (ne ovo virtuelna) i bukvalno razvalim ako sam ja u pitanju i nesto sto sam nameracio da isteram.

Jednu stvar nisi primetila (slucajno ili namerno) koja je veoma bitna - to sto ti nazivas provokacijom sa smajlijem je daleko od toga. To je obicno 100 puta umanjeno iskazano iskreno misljenje o nekome/necemu ali ne da ispadnem fin vec zarad osobe kojoj je upuceno, tj. ja sam veoma obazriva osoba  Smile Kada bi rekao bas sve sto u nekom trenutku mislim o nekome (bez uvrede ali skroz otvoreno), pojedinci bi bili veoma neprijatno iznenadjeni a kako sam osoba koju kad cacnes smisljeno ide da te gadja u najbolniju tacku makar ceo sve na to rekao "e ovo je stvarno neukusno i previse" ja cu to uraditi... opet, neki se uverili licem u lice, sto je mnogo gore nego na forumu gde realno za vecinu misljenja i ne marim kao i svi drugi koji samo glume da im je tsalo do misljenja ljudi koje realno uopste i ne poznaju).  Smile

Moja zivotna deviza je sve samo ne hriscanska - kada si dobar prema meni dacu ti obe ruke, kada mi se zameris, vracacu i tvojim unucima. Ne ponosim se time, ali necu da lazem da nije tako.

Za kraj - i dalje necu ici niz vodu kada je tok vestacki iskopan a dzentlmen mogu biti samo kada neka osoba ima pokrice da je smatram za damu... dama se ne postaje, dama se radja (ne impliciram autorki analize, vec iznosim svoj stav).  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jan 2010, 16:07:23 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ja tebe nisam nista sad razumjela, ali vidim da se nesto pravdas  Smile

Pohvalila sam te u zadnjoj recenici, zar nisi vidio?  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Ne pravsam se. Dopunjavam tvoju analizu, otvaram se sto mi tesko pada  Smile Smile da bi imala potpuniji uvid u to sta je moja persona.

I ne slihtaj mi se tim pohvalama, opet ce ova tema zaci u neki tesko off  Smile

Kao sto rekoh, pisite sta vam lezi na srcu, ja ne zameram niti cu nesto uzvracati planski negativnim analizma  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Citat
I ne slihtaj mi se tim pohvalama, opet ce ova tema zaci u neki tesko off  Smile

Izvini jbg, ponijelo me  Smile

Citat
da bi imala potpuniji uvid u to sta je moja persona.

E ako si, sad se osjecam prosvjetljenije  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Zadovoljstvo je jednostrano obostrano  Smile

Bila analiza, bio komenatar... sad stajem, opet ce neko da mi se nakaci na grbacu zasto sto offujem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 283 284 286 287 ... 428
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.