Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 09:13:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: muke...  (Pročitano 2489 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Izdržaćeš kao i svi drugi. Većina nas je bila na sličnim mukama pa preživesmo i volesmo ponovo.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
njoj par samara zato sto je kuckica a njemu batine zato sto te pravi magarcem Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
milano,opiši nam malo detaljnije mukicu...iz prvog posta se zaključilo da ti je mnogo titrala i da je odjednom prestala.
daj nam  još malo informacija Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ljudi teska me muka snasla, sa devojkom sam bio dve godine i ok je bila veza borila se za mene stalno mi priredjivala iznenadjenja ok se ponasala i samo odjenom susta suprotnost hladna ne javlja se ne pita za mene. . . . i posle toga cujem da je nasla nekog da je sa njim tajno i da je sad zaljubljena ludo u njega. . . . mislim ne razumem bas kako odjednom sta se desilo jbt Smile
Verovatno nije bas odjednom samo sto zaljubljeni ljudi teze vide neke stvari.  Smile

U redu je. Iz nika bih rekao da si 90-to godiste, preguraces to.  Ako ne mozes, onda poslusaj ovog finog covu sa svojim iskusnim savetima.  Smile

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
O, brate, hiljaditi put, ovo je kao da jedan te isti vic o Muji i Hasi koji pričaš 1000 puta iznova i svaki put se upišaš od smeha...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Nokia krntija
vala baš.

i obavezno u svaku temu ide ovaj klip sa dr. lavom... ne moraš više ni da čitaš ovakve teme, znaš odmah šta će da bude
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
nemoguce... dva falusa na ovaj svijet.... i jedan bolji og drugoga.... aaa apokalipsa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
vala baš.

i obavezno u svaku temu ide ovaj klip sa dr. lavom... ne moraš više ni da čitaš ovakve teme, znaš odmah šta će da bude
Nemoj tako, klip je univerzalan.  Smile

Pa sta da mu kazes, desava se i najboljima. Danas ljudi u vezi inace vrlo malo pricaju o tome sta ne valja pa se zato i desavaju ovakve stvari. Nekako, uvek je lakse ne javljati se nekoliko dana pa kada se vidite da slozis pricu "Znas, ne ide" nego lepo i otvoreno popricati i reci neke stvari. Znakova uvek ima, nazalost znakove zaljubljena osoba vrlo retko vidi pa se onda i desi da druga osoba raskine a ova prva ne zna zbog cega.

Ova iz primera je primer takve osobe. Videla da ne ide, ili je nasla "boljeg"(po njenim standardima) i otkacila ovoga posto je prethodno cisto odrzavala vezu reda radi. Desava se i nije nista strasno a nas clan ce vremenom(kao i svako kome se tako nesto desi) shvatiti da ova prva nije vredna njega uopste i da ce vremenom naci neku bolju.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Wildfire S
Ljudi teska me muka snasla, sa devojkom sam bio dve godine i ok je bila veza borila se za mene stalno mi priredjivala iznenadjenja ok se ponasala i samo odjenom susta suprotnost hladna ne javlja se ne pita za mene. . . . i posle toga cujem da je nasla nekog da je sa njim tajno i da je sad zaljubljena ludo u njega. . . . mislim ne razumem bas kako odjednom sta se desilo jbt :(

Awwwww...  Smile

Dirnula me tvoja priča. Smile
Ozbiljno.
Kao da si nam rekao.... umro mi je pas ili neki drugi kućni ljubimac... i želim da ga zadržim.  Smile

I izvinjavam ti se zbog neosetljivosti pojedinaca na ovoj temi.  Smile
Neki ljudi, jednostavno nemaju srca...  Smile



Ali sam istovremeno i veoma hepi, juče sam preživeo još jedan smak sveta.
Vidiš?
Nisu sve lađe potonule.  Smile Smile

Zato ne mogu da dozvolim da tugujemo ovde svi a posebno ti... Smile  ...a i ovo je verovatno dvadesetosma tema ovog tipa samo ove godine... brinem se za ostale posetioce psihlogije, poprilično nam odvlačiš koncentraciju od pronalaženja najbolje ribe na forumu i ostale... podjednako važne projekte koje imamo ovde.

lock.


By the way.
http://forum.burek.com/mala-crna-sveska-psihologije-index-vaznijih-tema-t544958.html
Pronađi na ovoj temi, teme sa tagom [raskid].
Siguran sam da će neka pomoći.
« Poslednja izmena: 22. Maj 2011, 12:15:11 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 09:13:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: muke
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.