Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:40:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gubici u ranoj mladosti i posledice  (Pročitano 10555 puta)
29. Apr 2011, 22:01:19
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
edit by B@mbin@:

promenjen naslov teme i sama koncepcija. Za pisanje životnih priča članova postoji mnoštvo tema, nećemo ih objedinjavati u jednu. Ova neka bude koncipirana oko priče člana Marfi boy. Ukoliko želite da pomognete i kažete svoje mišljenje, savet, lepu reč ili slično, dobrodošli ste.

Tema nije o pisanju životnih priča. O spamovanju, psovanju, vređanju, trolovanju, offovanju i ostalim majmunarijama na bih; cenim da su pravila već poznata.

Have a nice day! B.
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 17:28:52 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
Сто паметних не могу да поправе, што једна будала може да поквари!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
da pocnem:
Ziveo sam zivot kao svako drugo normalno dete. Smejao sam se, plakao, ali sto je najvaznije voleo svoj zivot. Nisam bio pohlepno dete koje je zelelo da ima sve moguce, najskupjle igracke. Bio sam svestan da moj otac nije bio u mogucnosti da mi priusti sve sto sam zeleo, ali sam ga ipak voleo jer se trudio na sve nacine da mi udovolji.
Sam Bog je htio da sa nepunih osam godina ostanem bez svog najboljeg prijatelja, svog oca. Prokleta sudbina me je natjerala da odrastem prije nego sto sam zeleo. Ne bukvalno da odrastem, nego da izgubim onaj deciji osmeh, pun radosti i zelje za zivotom.
Toliko sam bio ljut na sudbinu da sam samo sebi napravio jos gore (ako moze biti gore). Blenuo sam u monitor k'o tele po citave dane da sam sa 13 godina vec imao dioptriju kao kratkovidan covek od 60 godina, ako ne i vecu.
Ziveo sam kao po nekoj semi, svaki dan isti nikad nista zanimljivo. Brojao sam bogu dane.
Nisam znao da moze biti i gore...

Ako budete hteli bice nastavak...
IP sačuvana
social share
Сто паметних не могу да поправе, што једна будала може да поквари!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
da pocnem:
Ziveo sam zivot kao svako drugo normalno dete. Smejao sam se, plakao, ali sto je najvaznije voleo svoj zivot. Nisam bio pohlepno dete koje je zelelo da ima sve moguce, najskupjle igracke. Bio sam svestan da moj otac nije bio u mogucnosti da mi priusti sve sto sam zeleo, ali sam ga ipak voleo jer se trudio na sve nacine da mi udovolji.
Sam Bog je htio da sa nepunih osam godina ostanem bez svog najboljeg prijatelja, svog oca. Prokleta sudbina me je natjerala da odrastem prije nego sto sam zeleo. Ne bukvalno da odrastem, nego da izgubim onaj deciji osmeh, pun radosti i zelje za zivotom.
Toliko sam bio ljut na sudbinu da sam samo sebi napravio jos gore (ako moze biti gore). Blenuo sam u monitor k'o tele po citave dane da sam sa 13 godina vec imao dioptriju kao kratkovidan covek od 60 godina, ako ne i vecu.
Ziveo sam kao po nekoj semi, svaki dan isti nikad nista zanimljivo. Brojao sam bogu dane.
Nisam znao da moze biti i gore...

Ako budete hteli bice nastavak...


Ajde iskulirajte malo decko je ocigledno stidljiv i zeli da iznese svoj problem.


Druze kazi sta te osim toga potiskuje?

Zelis zivot? Zelis picke , dobar provod , lude ortake ?

Nista od toga ti nece samo doci , a pogotovo ne picke! Moras da preseces i manes se kompa , seti se svog cala kakav je bio sigurno kad je bio tvojih godina nije cekao da mu zivot kuca na vrata.


Znaci laganeze , prvo se socijaluzuj pa kad budes hteo (moze i odma) javi nam se pa cemo ti pomoci sta i kako sa pickama.

Moze?


EDIT:

Decku pise u profilu da je rodjen 93. ocigledno mu se ta tragedija u jebeno SKORIJE vreme desila , pa predlazem da se pobrise vecina postova i onaj njegov drugi post da se prenese u prvi post pa da lepo krenemo sa poslom...
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 03:04:23 od PozdravLjudovi »
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
@Marfi boy Evo ako ce ti biti imalo lakse imao sam i ja porodicnu tragediju. Moj rodjeni brat je izabrao pogresni put u zivotu a pritom toga nije ni svestan i zbog toga se do dana danasnjeg nisam vidjao sa njim niti smo pricali. Sub-Zero brate ako citas ovo molim te da se predomislis i da mi se konacno pridruzis u borbi sa Shao Kahnom protiv Raidena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
da pocnem:
Ziveo sam zivot kao svako drugo normalno dete. Smejao sam se, plakao, ali sto je najvaznije voleo svoj zivot. Nisam bio pohlepno dete koje je zelelo da ima sve moguce, najskupjle igracke. Bio sam svestan da moj otac nije bio u mogucnosti da mi priusti sve sto sam zeleo, ali sam ga ipak voleo jer se trudio na sve nacine da mi udovolji.
Sam Bog je htio da sa nepunih osam godina ostanem bez svog najboljeg prijatelja, svog oca. Prokleta sudbina me je natjerala da odrastem prije nego sto sam zeleo. Ne bukvalno da odrastem, nego da izgubim onaj deciji osmeh, pun radosti i zelje za zivotom.
Toliko sam bio ljut na sudbinu da sam samo sebi napravio jos gore (ako moze biti gore). Blenuo sam u monitor k'o tele po citave dane da sam sa 13 godina vec imao dioptriju kao kratkovidan covek od 60 godina, ako ne i vecu.
Ziveo sam kao po nekoj semi, svaki dan isti nikad nista zanimljivo. Brojao sam bogu dane.
Nisam znao da moze biti i gore...

Ako budete hteli bice nastavak...

Razumem te u potpunosti. Srecom, nisam imao takav slucaj ali jeste moj dobar drugar, nazalost. On je izgubio i oca i majku vrlo rano. Dok ih je imao, kilaza mu je bila negde na 70. podeoku... danas ima bar stotku. Depresija. Pao si u depresiju i to je razumljivo.
Ali pokusaj da shvatis to na ovaj nacin... da je to jednog dana moralo da se desi. Okej, razumem da je to prerano ali bolje bi bilo po tebe da shvatas to drugacije. Seti ga se kako ti je kupovao igracke, znas da te je voleo... kad-tad cete se ponovo videti... probaj da razmisljas na taj nacin.
Zivot je tek pred tobom a tatu ne mozes da vratis, nazalost. I probaj da ne razmisljas na nacin "sta bi bilo kad bi bilo". Tako je kako je.

Samo nemoj zbog te tragedije svoj zivot da upropasits koji te tek ocekuje.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Koliko je ovo zajebano jbt place mi se jebem ti zivot...
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17

Razumem te u potpunosti. Srecom, nisam imao takav slucaj ali jeste moj dobar drugar, nazalost. On je izgubio i oca i majku vrlo rano. Dok ih je imao, kilaza mu je bila negde na 70. podeoku... danas ima bar stotku. Depresija. Pao si u depresiju i to je razumljivo.
Ali pokusaj da shvatis to na ovaj nacin... da je to jednog dana moralo da se desi. Okej, razumem da je to prerano ali bolje bi bilo po tebe da shvatas to drugacije. Seti ga se kako ti je kupovao igracke, znas da te je voleo... kad-tad cete se ponovo videti... probaj da razmisljas na taj nacin.
Zivot je tek pred tobom a tatu ne mozes da vratis, nazalost. I probaj da ne razmisljas na nacin "sta bi bilo kad bi bilo". Tako je kako je.

Samo nemoj zbog te tragedije svoj zivot da upropasits koji te tek ocekuje.

Hvala na savetu!
IP sačuvana
social share
Сто паметних не могу да поправе, што једна будала може да поквари!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
edit by B. ~ deo posta

da pocnem:
Ziveo sam zivot kao svako drugo normalno dete. Smejao sam se, plakao, ali sto je najvaznije voleo svoj zivot. Nisam bio pohlepno dete koje je zelelo da ima sve moguce, najskupjle igracke. Bio sam svestan da moj otac nije bio u mogucnosti da mi priusti sve sto sam zeleo, ali sam ga ipak voleo jer se trudio na sve nacine da mi udovolji.
Sam Bog je htio da sa nepunih osam godina ostanem bez svog najboljeg prijatelja, svog oca. Prokleta sudbina me je natjerala da odrastem prije nego sto sam zeleo. Ne bukvalno da odrastem, nego da izgubim onaj deciji osmeh, pun radosti i zelje za zivotom.
Toliko sam bio ljut na sudbinu da sam samo sebi napravio jos gore (ako moze biti gore). Blenuo sam u monitor k'o tele po citave dane da sam sa 13 godina vec imao dioptriju kao kratkovidan covek od 60 godina, ako ne i vecu.
Ziveo sam kao po nekoj semi, svaki dan isti nikad nista zanimljivo. Brojao sam bogu dane.
Nisam znao da moze biti i gore...

Ako budete hteli bice nastavak...
Saosecam se sa gubitkom. Tesko je vrlo rano izgubiti nekoga do koga ti je stalo a tebi se to desilo u najboljim godinama gde bi trebalo da ti bude najveci problem sta ces jesti ili koji ces kompjutersku igricu igrati.

Ako ti je lakse, pisi i dalje. Nadam se da si se izvukao iz te neke faze.
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 17:30:02 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
...bez trunke samopouzdanja krenuo sam kroz zivot, ako bi ze to zivotom moglo zvati. Pomirio sam se sa tim da me je onaj koji me najvise voleo zauvek napustio. Ali nikako nisam mogao da vratim osmeh na lice. Nisam mogao da skinem onaj pogled pun bola i patnje koji sam nevesto prikrivao laznim osmehom. Ponekad me je toliko nervirao da sam bio ljut na sebe ali je nazalost izgledalo kao da sam ljut na druge. Izgledalo je kao da sam ljut na ceo svet, zbog toga sam izgubio mnogo drugova. Nijedna nesreca ne dolazi sama, socijalni zivot mi je postao nula. Bio sam svestan da je problem u meni ali nisam znao nacin da to popravim. Ziveo sam u secanju, u proslosti, sadasnjost za mene nije postojala. Na buducnost sam uvek gledao sa strahom, kao da me iza ugla uvek ceka neka nova nesreca i unaprijed sam se branio od iste ne radeci apsolutno nista. Secam se i da sam voleo da citam knjige, sada mi je problem bio da se skoncentrisem da jednu recenicu procitam. Jednu jedinu recenicu sam uvek morao procitati minimum tri puta koliko mi je mozak lutao. Tako da sam i to prestao, radije sam sedeo pred televizorom i gledao bilo sta nego da sam morao razmisljati....
IP sačuvana
social share
Сто паметних не могу да поправе, што једна будала може да поквари!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Ako želiš da ispričaš svoji životnu priču, da dobiješ možda od nekog par reči utehe ili savet, da od mnogih dobiješ šale koje bi trebalo da te oraspolože i pokažu ti kako postoji smeh, a neće te oraspoložiti, ako jednostavno moraš negde i pred nekim da otvoriš ventil i ispričaš sve samo izvoli. Nemoj da očekuješ da će i drugi pričati svoje priče danas. Možda nekad neko ispriča nešto ali većina neće podeliti svoje priče sa polupoznatim ljudima. I nemoj da se ljutiš na one koji se šale na temi uradi ono što tebi treba.

U potpunosti se slazem. Ja to radim zbog sebe, a ne zbog drugih, pa ako ko ima neki komentar, salu ili kritiku nek' izvoli!  Smile
IP sačuvana
social share
Сто паметних не могу да поправе, што једна будала може да поквари!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:40:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.