Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:29:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gruziji se crno piše?  (Pročitano 12770 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Pa kada bi meni dali 10 milijardi $, ja opet ne bih imao muda da napadnem Rusiju. Sakašvili je ili izuzetno hrabar ili izuzetno glup?
nije hrabar,ni pametan,nego oce da iscrpi jos nesto malo para pre nego sto ga sutnu s vlasti/ubiju/posalju daleko.
Jedan Hasim Taci sa kompanijom supljoglavih divljaka bi shvatio da se ne treba zajebavati sa Rusijom.ma,bre,cak bi i jedan invalid poput Busa shvatio,nego,ameri koriste Kriminalca kao zamorce,a malom pacovu se to svidja.  Smile
on dobije usrani Hamer,dobije brdo para,dobije zastitu,a ameri imaju direktan uvid u to sta se desava kada jedna od manjih ex-sovjetskih drzava napadne jednog od svoje velike brace.
uzivo vide kako Rusija odgovara na to,uzivo vide kako Gruzini,kako medjunarodna zajednica odgovaraju na sve to.uzivo posmatraju i procenjuju dokle mogu da teraju inat.bilo laganjem citave planete da 4 razaraca sluze za nosenje humanitarne pomoci,bilo samim dopremanjem oruzja,bilo podmetanjem raznoraznih bednik placenika da se uz Gruzijske budale,koje nisu odustale od borbe,bore protiv Rusa.
(da se ja pitam,preprecio bi im put uz Kirov i Slava krstarice,najvece i najteze opremljene na svetu,pa,da vidim sta bi radili.tako su nekoliko puta radili tokom Hladnog rata,sa nesto manjim brodovima,kada bi se NATO bagra pozivala na "pravo prolaza",pa bi ih ovi lepo "odgurnuli" kada bi se malo zaboravili  Smile ...to su taman bile dobre prilike za male ljigavce da se naslikaju naoruzanja i opreme na Sovjetskim polivilima...)
ovime su istestirali neko mogucnosti,scenarija i pretpostavki.
pa,bre,ameri su to...  Smile majstori prljave igre,prevara,propagande... pravi umetnici.
ti ce posvadjati i dva brata samo da bi mogli da uzivaju u predstavi,ili da istestiraju svoje pretpostavke.  Smile
« Poslednja izmena: 09. Avg 2009, 18:11:48 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
To ti je jedan terorista, koji gleda svoju bandu i svoje dupe.(Shakashvili).
Jasno je da moze i 100 milijardi da ulozi, ali isto je toliko jasno da Rusi mogu da pregaze za cas bilo koga tamo u regionu.
Bolje da je usao u taj savez energetski bogatih zemalja, vise bi koristi imalo stanovnistvo. ne mnogo veliko, ali vise nego ovo sada. I da je pustio Ruse i Amere da se gurkaju, dogovaraju, tuku zajebavaju.
Ovako je napravio nesto sto ce skupo da ih kosta, jer Rusi nikada nece ustuknuti od priznavanja tih republika.
A to je u finalnoj racunici, mnogo para manje za Gruzijce.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung Galaxy II
jos od sevarnadzea je taj trend poceo. on je i doveo americke trupe i americke firme da bi dobio vecu kintu. rusija je tada bila u kolapsu i onda ajd. a cimje poceo da razmislja o novoj matematiki ameri poslali sakasvilija. jedan americki covek zamenjen samo drugim. ovaj im i odaniji,uvek moze da pobegne nazad u USA.....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
jos od sevarnadzea je taj trend poceo. on je i doveo americke trupe i americke firme da bi dobio vecu kintu. rusija je tada bila u kolapsu i onda ajd. a cimje poceo da razmislja o novoj matematiki ameri poslali sakasvilija. jedan americki covek zamenjen samo drugim. ovaj im i odaniji,uvek moze da pobegne nazad u USA.....  Smile
To je sve evzano sa Biznis centrima, kada su sami sebi to srusili da bi balvanija izglasala 1000 milijardi za rat.
Rat je imao tri stuba a sva tri propala pod Bushom: Irak, Iran i zakavkazje.
Mislim da je ovo najveca Putinova zasluga, sto im je dao do znanja da se Rusija pita.
Taj rat je znacio krah u borbi za jeftine energente.
Zato su Bush i Putin 'pecali' zajedno. Znali su i Shevarnadze i Shakashvili da to nece proci, ali licna korist je bila veca od nacionalnog interesa.
Tipicna sprega boljsevickih ubica i lihvara lesinara. Sve je to hteo Hitler kroz odzak, ali jebi ga pobedili su pa sada narode gutaj 'slobodu'.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
aaaa,pa,daaa,oduvek sam ja sumnjao da je zajednicko pecanje tajni ritual koji praktikuju pripadnici tajne organizacije sa ciljem da dominiraju svetom...
a,verovatno je i rucavanje u javnom restoranu neki tajni ritual...onaj Jeremic mora da je smisljao neki strasan plan uz pomoc tanjira i viljuski,onomad kad sam ga upoznao u restoranu pre par dana...  Smile
« Poslednja izmena: 10. Avg 2009, 11:44:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
aaaa,pa,daaa,oduvek sam ja sumnjao da je zajednicko pecanje tajni ritual koji praktikuju pripadnici tajne organizacije sa ciljem da dominiraju svetom...
a,verovatno je i rucavanje u javnom restoranu neki tajni ritual...onaj Jeremic mora da je smisljao neki strasan plan uz pomoc tanjira i viljuski,onomad kad sam ga upoznao u restoranu pre par dana...  Smile
jebi ga, akademija za psihologiju masa radi. nama balvanima se servira strogo ono sto hoce da sugerisu.
Jel ti mislis da je Putin, kad je oterao sve jeuropejce kuci neobavljena posla, a zadrza Juliju jos jednu noc, a ujutro objavljeno da je dogovor postignut, mislis da je povalio?
Verovatno mu baba Julija nije trebala, ali je sugerisao svima: tako ima da vas jebem.
Kako mislis da su bili Ruski carevi? Rumuni imaju jedan dan koji je slavljenicki za njih od 1877-e kada su Rusi prvi put u istoriji javili da ce da predju na teritoriju Rumunije sa vojskom, za licne potrebe. Javili, a ne trazili.
Do onda su gazili bez pitanja.
Mislis da Gruzijac nije znao kako ce reagovati? Uzeo pare, on i svoja kamarila i uvalio narode u mrznju i konflikt.
To je i bio cilj. Dugorocni.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung Galaxy II
aaaa,pa,daaa,oduvek sam ja sumnjao da je zajednicko pecanje tajni ritual koji praktikuju pripadnici tajne organizacije sa ciljem da dominiraju svetom...
a,verovatno je i rucavanje u javnom restoranu neki tajni ritual...onaj Jeremic mora da je smisljao neki strasan plan uz pomoc tanjira i viljuski,onomad kad sam ga upoznao u restoranu pre par dana...  Smile
brate,ako je jeo jagnjetinu da bezimo  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
brate,ako je jeo jagnjetinu da bezimo  Smile Smile
nije.cevape.  Smile Smile bez zezanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung Galaxy II
znaci kriza  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Vuka ovi sa zapada stavili magarecu klupu, pa sada trosi na nesvrstane.
Bojim se samo da nam ne vrate Kosovo. Sta cemo tek onda? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:29:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.