Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupisanje planeta u natalnoj karti iznad horizonta  (Pročitano 6544 puta)
06. Jul 2006, 22:46:05
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
 GORNJA POLOVINA - SVESNA HEMISFERA

Ovde je sadržano sve što smo svesno iskusili u životu, što smo videli i zapazili. Ovde smo sposobni da zgrabimo pod utiskom hitnosti i da ih saznajno svarimo, ali i da prvo isplaniramo, pa ona da učinimo. Misaoni procesi su duboko razvijeni i mogu da funkcionišu, promišljeno postavljajući pozicije i donoseći odluke. Primenjuje se volja, tako da ima malo mesta impulsivnim i neskoncentrisanim reakcijama.

Razmišlja se o svetu i jasno i sigurno prepoznaju sopstvene pozicije u njemu. Ovo omogućava mogućnost kreiranja mesta u društvu, jer se zna kako svesno dolazi do kontakta sa individuom ili društvom. JA je ima svest o sebi. JA-percepcija ne zavisi više od nesvesnih refleksa, već deluje u svetu svesno, suprotstavljajući se svetu samopoštovanjem.

Planete u gornjoj polovini horoskopa ističu sigurnost u sebe, one predstavljaju sposobnosti pomoću kojih možemo svesno da funkcionišemo u životu jer su one iznad horizonta, na dnevnom svetlu. Možemo svesno da planiramo, razmišljamo o stvarima i radimo nešto brižno i mudro isplanirano.

U gornjoj sferi mi se nalazimo u delu horoskopa koji je vezan za teoriju, nasuprot donjoj koja je orijentisana na aktivnost. Ako su sve planete iznad horizonta, postoji opasnosst da čovek bude uhvaćen u mrežu teorije, živeći samo u imaginarnom svetu koji ne odgovara stvarnosti. Ovako teška pozicija može da se pokaže kroz aroganciju, uobraženost i oholost.

Velika naglašenost iznad horizonta često indicira samosvesnu ličnost koja na neki način želi da se izdigne iznad gomile, nezavisno tražeći izazove u životu. Ovi ljudi imaju teškoća da primaju naredbe; oni imaju sopstvena mišljenja i u vezi s tim, hrabrost da istupe pred svet i traže svoja prava, pa i da vode druge. Često oni imaju prirodan autoritet koji drugi lako prepoznaju. Ponekad su oni drski i teže ka diskriminacija prava drugih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Jesu li meni sve planete iznad horizonta ili se varam?  Smile

Moja karta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Jesu li meni sve planete iznad horizonta ili se varam? Smile

Moja karta

Bravo monte odlicno si snimila! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Znaci imam bas tesku poziciju planeta?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Znaci imam bas tesku poziciju planeta? Smile
Da ponovim citat:
"Planete u gornjoj polovini horoskopa ističu sigurnost u sebe, one predstavljaju sposobnosti pomoću kojih možemo svesno da funkcionišemo u životu jer su one iznad horizonta, na dnevnom svetlu. Možemo svesno da planiramo, razmišljamo o stvarima i radimo nešto brižno i mudro isplanirano."

Ja to ne dozivljavam tako,kako ti kazes,bolje imati planete iznad linije horizonta,nego ispod,blize su MC,vrhuncu zivota,e sad zgodno je radi ravnoteze,da ti osobe u zivotu, popune donji dio i onda se stvara sklad,sve je u astrologiji logicno.
Ako se grupisu planete u odnosu na zemlju,na jednom mjestu,zemlja je opterecena sa te strane i dolaze poplave,zemljotresi,to ti onako usput pricam,pa je logicno da cemo lakse i ljepse provesti zivot sa ljudima ,koji nam naprave kosmicku ravnotezu u natalnoj karti.Nadam se da razumijes o cemu pricam?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
capito Smiley

Ali me brine onaj deo o tome kako postoji opasnost da budem uhvacena u mrezu teorije i zivim u imaginarnom svetu. Posto u poslednje vreme uglavnom mi se nesto slicno desava, svi planovi su mi u domenu teorije, na planu akcije nista se ne pomera  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
capito Smiley

Ali me brine onaj deo o tome kako postoji opasnost da budem uhvacena u mrezu teorije i zivim u imaginarnom svetu. Posto u poslednje vreme uglavnom mi se nesto slicno desava, svi planovi su mi u domenu teorije, na planu akcije nista se ne pomera Smile

Ma zato sluzi astrologija,da ti pmogne da prevazidjes neke stvari,da sebe bolje razmijes,da se potrudis da ispravis ono sto ne valja.A i nemoj sve bukvalno shvatati,to su sve samo predispozicije. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.