Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko će biti pobednik grupe B?
Argentina
88%  (44)
Nigerija
0%  (0)
Južna Koreja
10%  (5)
Grčka
2%  (1)
Ukupno glasova: 50
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupa B: Argentina, Nigerija, Južna Koreja, Grčka  (Pročitano 55995 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
Грци од сада нема шта да очекују у квалификацијама, 3. место плафон.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Грци од сада нема шта да очекују у квалификацијама, 3. место плафон.
U kvalifikacijama za euro mogu da se nadaju 2 mjestu iza kroasana.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Хаос у свлачионици Нигерије


Нигерија је, упркос великим очекивањима, испала са Мундијала. Велико разочарење пратиле тешке речи и, умало, озбиљнији сукоб у свлачионици. Одемвинги напао, вербално, Кануа и Јоба и одмах искључен из репрезентације. Сведоци тврде да није поно недостајало да се играчи потуку.

Репрезентативци Нигерије нису баш најбоље поднели испадање са Светског првенства, па је у свлачионици избио прави хаос, пошто је Питер Одемвинги напао капитена Нованка Кануа и његовог заменика Јозефа Јобоа, јер су се, према његовом мишљењу, "непрофесионално понели" према националном тиму.


Срећнија времена, Јобо и Одемвинги

"Кану се није понашао као капитен. Није штитио интересе играча, њему је једино било битно да се појави на трећем светском првенству и остане у добрим односима са селектором Ларсом Лагербеком", рекао је нападач московске Локомотиве, који се једини међу "супер орловима" изјаснио против продужења уговора шведском тренеру.

Одемвинги је на првој утакмици, против Аргентине, ушао са клупе, против Грчке је одиграо цело прво полувреме, док је меч са Јужном Корејом преседео на клупи. Нигерија је, и после пораза од Аргентине и Грчке имала шансу за пролаз међу 16 најбољих, али "супер орлови" нису успели да победе Јужну Кореју.

"После те утакмице је било напето и мало је недостајало да дође до туче", рекао је Одемвинги после тог меча и напао заменика капитена, Евертоновог Јосефа Јоба, рекавши да се и он "понашао непрофесионално, јер је прикривао повреду, због које је против Јужне Кореје морао бити замењен у полувремену'.

Одмах после тих придика, Одемвинги је искључен из репрезентације ''због лошег утицаја на тим. као неиспуњавања тактичких инструкција Ларса Лагербека".

Челници нигеријског фудбалског савеза и Лагебек почели су преговоре о наставку сарадње, пише дневник "Гардијан" из Лагоса.


Без радости за навијаче Нигерије



Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Šta je bre ovo?  Smile

Nadam se da nije bilo male dece na stadionu  Smile
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Predsednik Nigerije suspendovao reprezentaciju!



Predsednik Nigerije Džonatan Gudlak suspendovao je fudbalsku reprezentaciju te zemlje na dve godine iz svih međunarodnih takmičenja zbog loših rezultata na SP.

Nigerija je osvojila samo jedan bod na Svetskom prvenstvu, odigravši nerešeno sa Južnom Korejom (2:2), a poražena je od Argentine sa 1:0 i Grčke sa 2:1.

"Super orlovi" nisu zabeležili pobedu na SP od 1998. Na turniru u Japanu i Južnoj Koreji 2002. imali su dva poraza i remi, a nisu uspeli da se kvalifikuju na Mundijal 2006. godine u Nemačkoj.

U saopštenju se navodi da je predsednik suspendovao reprezentaciju kako bi omogućio reorganizaciju fudbala u Nigeriji.

FIFA je žestoko protivi svakom mešanju državne politike u rad nacionalnih saveza tako da se očekuje i žestoka reakcija Svetske fudbalske federacije na čelu sa predsednikom Sepom Blaterom. On je već upozorio predsednika Francuske Nikolu Sarkozija da će "trikolori" biti suspendovani ukoliko se bude mešao u fudbalske stvari.



Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Budala  Smile
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 22 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.