Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko će biti pobednik grupe B?
Argentina
88%  (44)
Nigerija
0%  (0)
Južna Koreja
10%  (5)
Grčka
2%  (1)
Ukupno glasova: 50
Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grupa B: Argentina, Nigerija, Južna Koreja, Grčka  (Pročitano 55998 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Sensation
Trci-pisaj u smislu da im je takva bila grupa,da se nisu posteno oznojili...u smislu da ovaj tim moze mnogo bolje...u smislu da ce imati grdnih problema kad naidju na nekoga ko ce Mesija sacuvati makar upola kao sto je bio cuvan od strane Intera...u smislu jer im pozadi previse promaje duva...u smislu da je takticki njihova igra dpsta ranjiva...u smislu da je Maradona idiot.

Po imenima su verovatno najbolji tim,ali mene iskreno nisu ubedili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5634
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
mob
Apple 
Grci pakujte se i idite si kuci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Аргентина објаснила неке ствари, Палермо ставио голчину, што ми је неизмерно драго. Smile

Грчка...није ни за очекивати било да ће проћи...али ајде.

Нигерија...искрено сам навијао за њих да прођу даље као друга репрезентација у групи, али јбг.

Јужна Кореја...па не би осмина финала била осмина финала да нема косооких... Smile
« Poslednja izmena: 23. Jun 2010, 08:58:19 od Thug4ever »
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Svaka čast Palermu, zna Maradona koga da ubaci u igru  Smile

Šteta što Mesi nije dao gol.
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
HTC 
ma marodona je mnogo dobar trener Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
После "сјајних" домаћина, оде и Нигерија.

Иако сам одиграо, да ће проћи даље, нешто и не могу рећи да ми их је жао. Smile

Камерун већ испаде, још да им се придруже Гана и Обала Слоноваче и ето среће за мене. Smile

Још да Енглези сутра засеру, ми прођемо, па да употпуним два добра дана.


Ti "sjajni" domacini su dobili jednu Francusku i bili nadomak prolaza dalje iako su najslabija Africka zemlja Smile

Ja znam da ti je jako krivo sto se SP uopste igra na Africkom kontinentu ali da ti je drago sto su eliminisane ekipe koje su igrale fudbal poput Kameruna i Nigerije... a da, ti volis onaj Grcki "fudbal"  Smile
Jos malo ce da bude kad se priupita trener kakav fudbal igras kazace ili lep, ili "grcki fudbal"...

Al dobro, neki ipak to vole, pravo izbora Smile

Надомак ког проласка су они били? Мексико им је објаснио како се игра фудбал, само што нису имали среће, Уругвај их је поцепао. Какви бре Африканци и фудбал? Па није фудбал атлетика. Да им понеки играч има мозга, могли би се нечем надати, а овако су прошли таман колико су и заслужили.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ne bih se slozio da je Meksiko imao srece, seti se poslednjeg napada  Smile
A da nisu primili kriminalan gol ili da ih nije sjebao sudija protiv Urugvaja, sad bi se gledali sa Argentinom umesto Meksikanaca i zato kazem da su bili nadomak plasmana Smile
A reci da tim nije bio nadomak plasmana koji je imao isto bodova kao ekipa koja je prosla dalje je cista nebuloza...
« Poslednja izmena: 23. Jun 2010, 18:58:34 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Maradona: Svi da mi se izvinite!

Legendarni Dijego Maradona traži od svih koji su ga kritikovali i omalovažavali kao selektora da mu se javno izvine! Svi grešimo, ali ne onako kao vi, zlobnici, kaže selektor argentinske reprezentacije


Zašto ćutite... Maradona nije propustio priliku da bocne novinare

Selektor Argentine Dijego Armando Maradona zatražio je od sportskih novinara iz te zemlje da se javno izvine njemu i reprezentativcima zbog preteranih kritika na njihov račun! „Gaučosi" su za sada jedina ekipa koja je ostvarila maksimalan učinak u grupi Svetskog prvenstva, a trijumf nad Grčkom (2:0) bio je zapravo osmi u nizu za Maradonu.

Fantastična serija i „leteći start" na Mundijalu čuveni El Pibe iskoristio je da medijima nabije na nos silne kritike koje su pljuštale po aktuelnoj reprezentacije Argentine tokom kvalifikacija za turnir u Africi.

Novinari, pokažite poštovanje

- Svi koji su nas toliko kritikovali u prethodnom periodu morali bi sada da nam se izvine! Naročito fudbalerima, koji su 100 posto profesionalci i daju sve od sebe na terenu. Najbolje što možemo obavljamo našu dužnost, a to je da branimo čast Argentine i svetog dresa koji nosimo. Ponekad grešimo, ali ne onako kao vi! Niste bili u pravu ni za šta što ste pisali i govorili o mom timu. Niste pokazali nimalo poštovanja prema ovim fudbalerima. Bili ste zlobni. Morali biste sada da nam ponudite izvinjenje! - naglasio je Maradona posle trijumfa nad Grčkom.

Argentinci su uz „večitog rivala" Brazil pokazali najviše na Mundijalu i ne bi bilo čudo da se prvi put u istoriji svetskih prvenstava upravo dve najjače južnoameričke selekcije sastanu u finalu. Ipak, „gaučosi" će prethodno morati da preskoče nezgodni Meksiko u osmini finala.


- Sada počinje pravo uzbuđenje, put će biti znatno teži i više nemamo pravo na grešku. Moramo da idemo što dalje možemo. Imam divnu grupu igrača, a to se odražava na terenu i u našoj igri. Na svakom Mundijalu priča se kako Nemačka, Italija, Brazil igraju loše, ali oni uvek prolaze grupu, četvrtfinale, polufinale, finale... Međutim, kada put počne polako da se sužava, onda i hijerarhija na ovakvim takmičenjima postaje jasnija. Meksiko ćemo dočekati s punim poštovanjem, jer je to ekipa koja ima identitet u igri, ali očekujem pobedu.

Šta je sa fer-plejom

Jedan od najboljih fudbalera sveta svih vremena bio je veoma ljut na arbitre posle utakmice sa Grčkom, jer nisu dovoljno zaštitili njegove igrače. Naročito Lionela Mesija, koji je bio izložen konstantnim faulovima.

- Gde je taj čuveni fer-plej!? Mesija ruše svaki put kada dobije loptu. Šta mi to onda igramo? Pravila su jasna i za takve faulove dobijaju se kartoni. Dajte jednom fudbaleru žuti zato što je tri puta zaredom oborio našeg igrača, pa ćete da vidite kako će ostali posle toga da se ponašaju - istakao je Maradona.

Argentina će naredni meč na Mundijalu igrati 27. juna u Johanesburgu protiv Meksika. 

***
„Džabulani" je ubio igru

Maradona tvrdi da je lopta „džabulani", kojom se igraju mečevi na Svetskom prvenstvu, katastrofalna i da je ona glavni krivac za slab kvalitet igre. Govoreći o tom problemu Maradona je iskoristio priliku da odgovori na prozivke Pelea i Platinija, koji su kritikovali njegov način rada.

- Umesto što pričaju o Maradoni, bolje bi im bilo da su malo više razmišljali o lopti i pomogli tako fudbalerima. Lopta „džabulani" je očajna, uvek leti pravo, ne možete da je „zavrnete". Zato nema dobrih centaršuteva i ne možete iz kornera da pošaljete loptu na drugu stativu. Nismo videli nijedan lep potez na Mundijalu, jer se igrači bore da kontrolišu loptu - rekao je Maradona.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Rehagel podneo ostavku na mesto selektora Grčke

Dosadašnji selektor fudbalske reprezentacije Grčke Oto Rehagel podneo je danas ostavku na tu funkciju zbog eliminacije ekipe sa Svetskog prvenstva u Južnoj Africi

Fudbalski savez Grčke potvrdio je da je 71-godišnji trener podneo ostavku po današnjem povratku tima iz Južne Afrike.

Grčka je takmičenje na Mundijalu završila u grupnoj fazi, sa jednom pobedom i dva poraza.

Rehagel je preuzeo reprezentaciju Grčke 2001. godine i predvodio je do titule evropskog šampiona 2004. godine. Bio je veoma omiljen u Grčkoj gde je, za zasluge, dobio i počasno državljanstvo.

FS Grčke još nije imenovao novog selektora, a grčki mediji spekulišu da je najozbiljniji kandidat Portugalac Fernando Santoš, bivši trener solunskog PAOK-a.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
То се од Рехагела и очекивало  Smile
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.