Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 314 315 317 318 ... 323
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Гробари - Јужна трибина Бурека  (Pročitano 603579 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Ne kapiram sta hoces da mi kazes? Ode 3 hiljade navijaca partizana na utakmicu, imaju i karte i?

I ne mozes da udjes na stadion jer je tribina zatvorena.

hahahahaha...
Kakav si ti car, ne znam da li da raspravljam dalje sa tobom, deluje glupo....
Ajde da probamo. Ako imaju karte navijaci, znaci da imaju karte za tribinu koja ce biti otvorena, jer ne znam kako bi imali karte za zatvorenu tribinu. Drugo, niko nije rekao da ce tribina biti zatvorena, vec da nece biti na raspolaganju za gostujuce navijace. Znaci nabave se karte, udje se u grupi i to je to. Nadam se da sam ti objasnio, oprosti sto nisam naglasio da se nabave karte za tribinu koja postoji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 255
Ne kapiram sta hoces da mi kazes? Ode 3 hiljade navijaca partizana na utakmicu, imaju i karte i?

I ne mozes da udjes na stadion jer je tribina zatvorena.

hahahahaha...
Kakav si ti car, ne znam da li da raspravljam dalje sa tobom, deluje glupo....
Ajde da probamo. Ako imaju karte navijaci, znaci da imaju karte za tribinu koja ce biti otvorena, jer ne znam kako bi imali karte za zatvorenu tribinu. Drugo, niko nije rekao da ce tribina biti zatvorena, vec da nece biti na raspolaganju za gostujuce navijace. Znaci nabave se karte, udje se u grupi i to je to. Nadam se da sam ti objasnio, oprosti sto nisam naglasio da se nabave karte za tribinu koja postoji  Smile

Meni deluje glupo da raspravljam sa tobom.
Jer mi delujes kao osoba koja nikada nije gledala utakmice "visokog rizika" koje organizuje UEFA. Ti mora da si sa one strane brda ?

Ajde da probam: Ako je stigla direktiva iz UEFA za zabranu gostujucih navijaca, postoji vise mogucnosti.
Najmanje bolan i najsigurniji je da zatvoris tribinu za gostujuce navijace.

Mozes da je pustis u prodaju za svoje navijace.. sto u prevodu znaci da si je prakticno pustio za gostujuce. Sto opet znaci kaznjavanje organizatora. Jer u tom slucaju Partizan moze da kaze da su se navijaci sami organizovali i sami dosli do karata.
Mozes da imas karte, a da te ne puste na granici da udjes u drzavu.

Ali cela poenta je da se kazni Partizan. Jer Partizan i Grobari smetaju drzavi od davnih dana...Jos od Mostara, Brankice, Tatona, DB i iskompleksiranog vozda Karam Djordjem...

Samo idiot moze da veruje da se posle Podgorice "slucajno" dobije Pirej i sve sto ove dve utakmice nose sa sobom.
Za Zaglebje nisu imali sta da nas kazne, ali eto kaznili su nas,,?
Verovatno zato sto smo otisli tamo u lepom broju, skandirali Kosmetu zajedno sa Poljacima, i zato sto je sve proslo u najboljem redu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1965
Zastava Spanish Town
mob
Qtek 'bem ga
 Smile
IP sačuvana
social share
Sta se palite, to je samo Diabolina keva . . .

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Ne kapiram sta hoces da mi kazes? Ode 3 hiljade navijaca partizana na utakmicu, imaju i karte i?

I ne mozes da udjes na stadion jer je tribina zatvorena.

hahahahaha...
Kakav si ti car, ne znam da li da raspravljam dalje sa tobom, deluje glupo....
Ajde da probamo. Ako imaju karte navijaci, znaci da imaju karte za tribinu koja ce biti otvorena, jer ne znam kako bi imali karte za zatvorenu tribinu. Drugo, niko nije rekao da ce tribina biti zatvorena, vec da nece biti na raspolaganju za gostujuce navijace. Znaci nabave se karte, udje se u grupi i to je to. Nadam se da sam ti objasnio, oprosti sto nisam naglasio da se nabave karte za tribinu koja postoji  Smile

Meni deluje glupo da raspravljam sa tobom.
Jer mi delujes kao osoba koja nikada nije gledala utakmice "visokog rizika" koje organizuje UEFA. Ti mora da si sa one strane brda ?

Ajde da probam: Ako je stigla direktiva iz UEFA za zabranu gostujucih navijaca, postoji vise mogucnosti.
Najmanje bolan i najsigurniji je da zatvoris tribinu za gostujuce navijace.

Mozes da je pustis u prodaju za svoje navijace.. sto u prevodu znaci da si je prakticno pustio za gostujuce. Sto opet znaci kaznjavanje organizatora. Jer u tom slucaju Partizan moze da kaze da su se navijaci sami organizovali i sami dosli do karata.
Mozes da imas karte, a da te ne puste na granici da udjes u drzavu.

Ali cela poenta je da se kazni Partizan. Jer Partizan i Grobari smetaju drzavi od davnih dana...Jos od Mostara, Brankice, Tatona, DB i iskompleksiranog vozda Karam Djordjem...

Samo idiot moze da veruje da se posle Podgorice "slucajno" dobije Pirej i sve sto ove dve utakmice nose sa sobom.
Za Zaglebje nisu imali sta da nas kazne, ali eto kaznili su nas,,?
Verovatno zato sto smo otisli tamo u lepom broju, skandirali Kosmetu zajedno sa Poljacima, i zato sto je sve proslo u najboljem redu.



Au brate... Izvini...
Bogu hvala, jesam sa one strane brda... Sve si u pravu, zabranila vam je uefa, ne postoji nacin da odete, ne postoji nacin da se nabave karte, sedite pred tv i grickajte semenke, posto je naucna fantastika da u sred letnje sezone odete u crnu goru i sve... Ma oprosti, kao navijaca, sramota me je gluposti koje si napisao, ali to je mozda zato sto sam sa one strane brda  Smile Smile Smile
P.S. Mada vas ispred vaseg stadiona ispred vase tribine juri 50 ljudi, tako da mozda i jeste bolje da ne idete u drugu drzavu da pokusate da udjete na stadion, sedite kuci, bar da se ne brukate...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 255
Ne kapiram sta hoces da mi kazes? Ode 3 hiljade navijaca partizana na utakmicu, imaju i karte i?

I ne mozes da udjes na stadion jer je tribina zatvorena.

hahahahaha...
Kakav si ti car, ne znam da li da raspravljam dalje sa tobom, deluje glupo....
Ajde da probamo. Ako imaju karte navijaci, znaci da imaju karte za tribinu koja ce biti otvorena, jer ne znam kako bi imali karte za zatvorenu tribinu. Drugo, niko nije rekao da ce tribina biti zatvorena, vec da nece biti na raspolaganju za gostujuce navijace. Znaci nabave se karte, udje se u grupi i to je to. Nadam se da sam ti objasnio, oprosti sto nisam naglasio da se nabave karte za tribinu koja postoji  Smile

Meni deluje glupo da raspravljam sa tobom.
Jer mi delujes kao osoba koja nikada nije gledala utakmice "visokog rizika" koje organizuje UEFA. Ti mora da si sa one strane brda ?

Ajde da probam: Ako je stigla direktiva iz UEFA za zabranu gostujucih navijaca, postoji vise mogucnosti.
Najmanje bolan i najsigurniji je da zatvoris tribinu za gostujuce navijace.

Mozes da je pustis u prodaju za svoje navijace.. sto u prevodu znaci da si je prakticno pustio za gostujuce. Sto opet znaci kaznjavanje organizatora. Jer u tom slucaju Partizan moze da kaze da su se navijaci sami organizovali i sami dosli do karata.
Mozes da imas karte, a da te ne puste na granici da udjes u drzavu.

Ali cela poenta je da se kazni Partizan. Jer Partizan i Grobari smetaju drzavi od davnih dana...Jos od Mostara, Brankice, Tatona, DB i iskompleksiranog vozda Karam Djordjem...

Samo idiot moze da veruje da se posle Podgorice "slucajno" dobije Pirej i sve sto ove dve utakmice nose sa sobom.
Za Zaglebje nisu imali sta da nas kazne, ali eto kaznili su nas,,?
Verovatno zato sto smo otisli tamo u lepom broju, skandirali Kosmetu zajedno sa Poljacima, i zato sto je sve proslo u najboljem redu.



Au brate... Izvini...
Bogu hvala, jesam sa one strane brda... Sve si u pravu, zabranila vam je uefa, ne postoji nacin da odete, ne postoji nacin da se nabave karte, sedite pred tv i grickajte semenke, posto je naucna fantastika da u sred letnje sezone odete u crnu goru i sve... Ma oprosti, kao navijaca, sramota me je gluposti koje si napisao, ali to je mozda zato sto sam sa one strane brda  Smile Smile Smile
P.S. Mada vas ispred vaseg stadiona ispred vase tribine juri 50 ljudi, tako da mozda i jeste bolje da ne idete u drugu drzavu da pokusate da udjete na stadion, sedite kuci, bar da se ne brukate...  Smile

Nema potrebe da se izvinjavas.
Naucna fantastika je to sto vi jos igrate za vreme letnje sezone  Smile
To sto si sa one strane brda...jbg..niko nije savrsen.

Vas "50" i pedeset puta ponovljena laz, ne menja cinjenicu kako ste dali petama vetra. I to odmah iza svojih starih drugara, jos iz davnih vremena.
Ali dobro, vi ste sa njima i onim ko vas organizuje na "prst u dupe"

Zato je sprdnja sa vama na istoku, kao sto se bikovi u Pamploni sprdaju sa masom  Smile
Derbi:
https://youtu.be/u4V3RcMyak4
Pamplona:
https://youtu.be/81O7LwtzNg4

Aj..odoh malo da odspavam, pa da sutra na miru "grickam semenke" i gledam utakmicu...
Adios amigos  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Cekaj, jel realno da si ti meni upravo okacio snimak gde grupa bednika rasteruje obicne navijace i decu sa istoka, a onda kada stigne do severa pocne lagano da bezi nazad?? Hahahahaahaha... U pravu si ponovo, najjaci ste... Za sve Bogu hvala ima snimaka, internet je cudo, pa i za ovu vasu bruku, i za onu ispred vaseg stadiona, a i za jos mnoge i mnoge bruke, imali ste ih na kilo...
Uostalom, otisla je opet rasprava na pogresnu stranu, uefa vama huliganima ne da da odete u crnu goru i to je to, kao sto rekoh, bolje... Sprecice opet neku bruku....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 255
Cekaj, jel realno da si ti meni upravo okacio snimak gde grupa bednika rasteruje obicne navijace i decu sa istoka, a onda kada stigne do severa pocne lagano da bezi nazad?? Hahahahaahaha... U pravu si ponovo, najjaci ste... Za sve Bogu hvala ima snimaka, internet je cudo, pa i za ovu vasu bruku, i za onu ispred vaseg stadiona, a i za jos mnoge i mnoge bruke, imali ste ih na kilo...
Uostalom, otisla je opet rasprava na pogresnu stranu, uefa vama huliganima ne da da odete u crnu goru i to je to, kao sto rekoh, bolje... Sprecice opet neku bruku....

Ma realna je simulacija Pamplone  Smile
Neealno je to sto ti ne znas za price koje su isle pre utakmice. Ma "obicni navijaci" i "deca sa istoka" vole obelezja navijackih grupa sa severa..narocito Red Devils-a i tako tih...Sve ostalo je za njih demode  Smile

Daj 100gr te nase bruke, ne moras kilo.?
Pa vi bez kuvanih i vasih plavih drugara ne idete ni u WC da serete.
Fratria se sprda sa vama, jer odbijate ferke sa Grobarima u sred Moskve pred svojom bracom.

Dodjete na skup za fer rivalstvo bez pomocnih rekvizita u organizaciji ZBR i odmah posle toga jednu podgrupu napadnete zajedno sa Gate 7, Fratriom, Holandjanima...
Vas 150+ na 30-40 ljudi iz SF. Sa sve motkama, stanglama, flasama, kamenicama..
Jos vam stanu momci, eli ne vredi kada vas je okupio doticni "burazer" kao zute mrave.

To su ti vasi mega uspesi...Na "Kilo"
Da ne pricamo o tome koliko pravih Grobara lezi po zatvorima, dok vasi i dronove sa albanskim zastavama mogu da vozikaju na utakmicama reprezentacije, da izigravaju simpanze po drugim drzavama..itd..
Bagra ste rezimska jos od Krcuna,Arkana,Covketa, Vozda...Made in UDBA sa znakom (R)

Slucaj SF koji sam naveo...korpus delikti (posle dogovora o fer kodeksima)
Ovo sto pucate po ljudima, to bas nije za Dnevnik..

https://youtu.be/1pLxgrktzOU

Ne uznemiravaj me vise, moram da kupim semenke za veceras  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1965
Zastava Spanish Town
mob
Qtek 'bem ga
 Smile
IP sačuvana
social share
Sta se palite, to je samo Diabolina keva . . .

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Auh sta si gluposti napisao... NEcu te vise uznemiravati, ali ne zbog tvog grickanja, vec zato sto su ove tvoje nebuloze krenule da me nerviraju. Kako nisam tip koji bi se nervirao oko necega nebitnog, zajebi... Licno mislim da je i druge grobare sramota gluposti koje pises, ali nebitno, uzivaj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6788
Zastava
mob
Apple Iphone 13
kakva se koreografija priprema za Olimpijakos?
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 314 315 317 318 ... 323
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.