Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:54:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GRID: Race driver  (Pročitano 19998 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ehm...je l' ima neko voljan da mi posalje na PM pomoc vezno za cracker...krk...crck ili kako se vec zove.  Smile  Smile
Naime,nabavio sam ja to,ali je .rar password protected,a ne radi link gdje bih mogao naci pass.
Hvala unaprijed!  Smile

Klikni na open,umesto extract,mozda je zapisan pass.A i potrazi tamo odakle si skinuo Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S4
Dobio sam ja link gdje kao mogu naci pass...
to ti je ono tipa:idi na taj link i kad se registrujes(a ne moras unijeti prave podatke,vec mozes izmisliti),na prvoj sljedecoj strani koja ti se otvori,pass je druga rijec u drugom pasusu...  Smile
Mrzim ove freakove!
Jos kad nece da ti otvori link...da se ubijes!!!  Smile
A cijelu noc sam skidao igru... Smile
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia n79
...igra pun pogodak...topla preporuka!...
...jel vama radi online na piratima!? Smile ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S4
...igra pun pogodak...topla preporuka!...
...jel vama radi online na piratima!? Smile ...
Provjeri PM...  Smile
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 163
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Vitto...kucaj na google tacan naziv igrice....lupam Race_Driver_Grid.xxxxxxx.yyyy. i napisi rar password i tako ces naci pass...drugacije tesko..ili pitaj druga kako je on otpakovao...
IP sačuvana
social share
Ja zauvjek bicu tu,
Zaklet na ljubav cekacu,
Reci mi gdje da nadjem te
I dolazim,dolazim zauvjek...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Dobio sam ja link gdje kao mogu naci pass...
to ti je ono tipa:idi na taj link i kad se registrujes(a ne moras unijeti prave podatke,vec mozes izmisliti),na prvoj sljedecoj strani koja ti se otvori,pass je druga rijec u drugom pasusu...  Smile
Mrzim ove freakove!
Jos kad nece da ti otvori link...da se ubijes!!!  Smile
A cijelu noc sam skidao igru... Smile

Ako si skinuo na mininovi,idi i reguj se na njixow forum,i ima tamo tema za pass-worde,u topu,i ubaci link torenta odakle si skinuo,i mozda dobijes pass Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia n79
...resicemo Votto-v problem...sacu ja da mu posaljem....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 163
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.1.1
Ovu igru sam probao kao demo na PS3 i sada si je skidam za PC! Mogu reci da me je odusevila!! Ipak ju je napravio Codemasters "Collin Mcrae rally".. Fizika auta, ubrzanja i na kraju lupanje auta je napravljeno skoro pa savrseno!! Ako imate priliku probajte ovu igru!!

"Ipak ju je napravio Codemasters "Collin Mcrae rally" -  Codemasters ? Collin McRae Rally ?  Smile  To je razlog zbog cega cu je sa zadovoljstvom zaobic.

Collin McRae je komedija od arkadne igre sa uzasnom fizikom (zadnji dio nije toliko uzasan ali je bezobrazno neoptimiziran). Obozavaju je najvise oni koji je nazivaju simulacijom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia n79
Ovu igru sam probao kao demo na PS3 i sada si je skidam za PC! Mogu reci da me je odusevila!! Ipak ju je napravio Codemasters "Collin Mcrae rally".. Fizika auta, ubrzanja i na kraju lupanje auta je napravljeno skoro pa savrseno!! Ako imate priliku probajte ovu igru!!



"Ipak ju je napravio Codemasters "Collin Mcrae rally" -  Codemasters ? Collin McRae Rally ?  Smile  To je razlog zbog cega cu je sa zadovoljstvom zaobic.

Collin McRae je komedija od arkadne igre sa uzasnom fizikom (zadnji dio nije toliko uzasan ali je bezobrazno neoptimiziran). Obozavaju je najvise oni koji je nazivaju simulacijom.


....hmmmm mislim da gresis....probaj pa komentarisi...ovako neznas o cemu pricas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 163
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.1.1
Ovu igru sam probao kao demo na PS3 i sada si je skidam za PC! Mogu reci da me je odusevila!! Ipak ju je napravio Codemasters "Collin Mcrae rally".. Fizika auta, ubrzanja i na kraju lupanje auta je napravljeno skoro pa savrseno!! Ako imate priliku probajte ovu igru!!



"Ipak ju je napravio Codemasters "Collin Mcrae rally" -  Codemasters ? Collin McRae Rally ?  Smile  To je razlog zbog cega cu je sa zadovoljstvom zaobic.

Collin McRae je komedija od arkadne igre sa uzasnom fizikom (zadnji dio nije toliko uzasan ali je bezobrazno neoptimiziran). Obozavaju je najvise oni koji je nazivaju simulacijom.


....hmmmm mislim da gresis....probaj pa komentarisi...ovako neznas o cemu pricas...

 Ne grijesim jer komentiram njegovu izjavu zbog koje bi netko trebao probat igru. Igra je mozda OK ali Codemasters sigurno nije razlog da me privuce (potpuno suprotno).

 "The cars feel as if i am driving a goddamn Elephant around, i can't even finish a single racing level and i can't enjoy the racing itself because i am too busy trying to desperately control my spin happy, steering broken junk of a car...

I have practically played any racing game you can think of, GT, NFS, you name it i played it, and let me tell you this game's control are neither Sim nor Arcade....They are RETARDED"

 Codemasters = ne hvala, nije vrijedno rizika
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:54:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.