Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:52:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Greške na poslu  (Pročitano 7023 puta)
19. Jun 2013, 19:44:29
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Kao i što sam naslov teme govori radi se o greškama na poslu. Neka svako da svoj doprinos ovoj temi počevši od mene.

Trenutno (dok ovo tipkam) se utučeno osjećam sa "kamenom u stomaku"
Primljen sam na probni rad u Banci na izuzetno zahtjevno mjesto. Nikada prije nisam imao iskustva na sličnim poslovnima, tek učim hodati i dala mi se prilika da pokažem da li sam za taj posao.  Međutim kako vrijeme prolazi osjećam da neke greške ponavljam iako su mi ih kolege prethodno natuknuli, ili ne dajem na važnosti banalnim zadacima koji kasnije ispadnu problem.Jedan od takvih je da su danas  došli iz drugog ureda da mi daju do znanja da sam pogriješio prilikom obračuna u tabeli, iako sam i prethodno bio upozoren da ne smijem brisati iz „te i te“ kolone brojeve.  Takođe , posao je izuzetno dinamičan i jako stresan. Međutim smatram da poslije 6 mjeseci provodenog rada to i nije neko opravdanje. Dajem maksimum ali nije dovoljno...kao da mi fali koncetracije prilikom zadataka..današnja greška se podvukla iako sam znao da ne smijem brojeve brisati u Excelu a ja sam to opet uradio...To me strašno pogodilo, do te mjere da ne mogu funkcionisati. Pogriješio sam na dijelu za koji sam mislio da znam i da tu ne mogu „pasti“. Moj šef već nema povjerenja u mene i traži da mu se stvari kao što su stanje duga povjerava kod drugih kolega itd... Razmišljam čak i otkaz da dam da bih izbjegao dalje neugodnosti.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.15
buahahahahahah..
otkaz se daje tek kad nadjes drugi posao. koji je bolji od ovog kog imas.
neogodnosti su kad imas 22 godine i pukne ti kurton u koji si salio pola litre sperme a sve dok si bio u 18-ogodisnjoj klinki. obrisani podaci u xl tabeli nisi nikakve'neougodnosti' sigurno... Smile
« Poslednja izmena: 19. Jun 2013, 19:52:24 od Hunab_Ku »
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Samsung 111111
Razumem kako ti je.
Nemas iskustva,a uz to i ono stoti obicno ide od ruke..zajebe..
Kapiras da se od tebe ocekuje odgovornost i napredak,a imas osecaj da te kapiraju za nesposobnog.

Resenje..sta te boli kurac,ako si im problem nek te se rese  Smile Sam sebi nabio pritisak,zato se to i desava.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
dinamican i jako stresan posao u banci  Smile

meni se cini da je to stvar individualnog pristupa.. mozda ne kapiram

ali ako ti se pet puta kaze da ne brises unos u koloni i ti pet puta to uradis.. ne znam kakav si ti onda to covek uopste, koji problem ti imas, da li si uopste za bilo kakav posao.. kapiras

ne treba da das otkaz, vec da otkrijes zasto si toliko los u poslu koji radis i da eliminises propuste ubuduce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
LG Frizider
Manjak koncentracije prosto, i da stvarno to ume da bude frustrirajuce ali jbg moras da nadjes nacine da svoje slabosti prevazidjes, pre svega tako sto ces vise da proveravas i kontrloses sam sebe u poslu. Odradis jedan deo, pa pregledas pa tako.........nije lako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Treba da das otkaz...ti poslovi unistavaju zivot...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung GT-S7580
Сем медицине, не знам толико стресних послова, нико неће умрети због твоје грешке или ће му бити лоше, то су само јебене колоне, ти треба да се сконцентришеш и то је то.

Сигурно да има још стресних послова, оно кад се шеф издркава на тебе, то је исто стресно.

Додао бих и полицију.  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jun 2013, 02:09:40 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
JA radim u medicini... napravim tu i tamo koju greskicu ali oko papira,i onda se glavna sestra dere na mene,jede govna itd...
Sve dok ne naudim coveku svojim radom,ne mislim da su to greske...
Ko radi taj i gresi...
Ali ako ti par puta ukazu na gresku pa valjda ces paziti da se ne ponovi...
Nasednes jednom,dvaput...Ali za vise puta,sedi i razmisli u cemu je tvoj problem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Linux
Browser
Opera 12.10
Da problem je u meni. Nema opravdanja. Prihvatio sam ga i i shvatio da posao mi uopste ne prouzrokuje stres, vec moje greske koje mislim da sam unistio, a provuku se kao najgore kurve. Ova greska ni na kog nije uticala finansijski i vremenski. Beznacajna je sa aspekta drugih kolega. Cisto obrati paznju. Ali meni tesko pada sto je vise puta napomenuta i ispadam debil....Dalje međutim nisam prikazao neke druge faktore koji su uticali na tu gresku. Preuzeo sam od kolegice koja je na bolovanju izuzetno tezak portfolio klijenata koji su jako teski i obavljam sve njene (i svoje) poslove. Druga stvar je da tu tabelu sam u silnoj frci izbrisao broj i problem je dubinski. U smislu da mi kolegica jutros javlja da nije do mene vec do kolege koji je prethodno radio... Opet kontam kakve mi veze sto je kolega radio kad sam izbrisao nesto sto nisam smio. Ima mnogo faktora ali ja i dalje prihvatam urađenu gresku stojim iza nje.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Preozbiljno ti to shvatas...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:52:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.