Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Greska u listi clanova foruma  (Pročitano 1592 puta)
23. Maj 2008, 17:19:13
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Samo da ukazem na gresku, u nadi da cete srediti bug ili sta god da to prouzrokuje.

Naime, nesto sam gledao listu clanova, i video sam da se na 2 razlicite strane pojavljuje po 3-4 ista clana:

http://forum.burek.com/index.php?action=mlist;sort=posts;start=585375 (strana 23416)

i

http://forum.burek.com/index.php?action=mlist;sort=posts;start=50400 (strana 2017)

Dupli clanovi u listi su:

  DEJANDUJAK       
  blejanje         
  vujadd         
  theo7

To je ono sto sam slucajno opazio, posto su on-line, ne znam ima li jos.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 6s
Posto je to sortiranje po broju poruka, to bas i nije bug, ali dobro, kad dodjemo do vremena, postavicemo neki uslov, pa ce i to biti reseno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Ok, moje je bilo da kazem, kao i uvek sto radim zarad funkcionisanja foruma

Verujem da si samo bacio pogled, zbog svih drugih obaveza. Da pomognem jos malo, primetio sam da je princip da su imena clanova ista, samo napisana/sortirana naopakim redosledom, ali identicnim rasporedom. Oznacio sam brojevima clanove (povezao ih), tako da lako mozes videti o cemu govorim  Smile

EDIT: Ipak jeste (tacnije bio je) neki bug  Smile Nastavavilo se dupliranje clanova po vec spomenutom sablonu, znaci, pojavljivali su se na poslednjoj strani clanova novi na spisku, tacnije nastavak onih sa 2017, jos nekih 7-8 njih. Mislim da je bug zato sto se sa njihovim pojavljivanje povecavao i broj clanova foruma, pa samim tim bug utice na statistiku.

E sad, najcudnije je to sto su odjednom svi ti duplirani clanovi nestali sa poslednje strane ali je broj clanova ostao isti  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2017.JPG
(469.7 KB, 1024x768)
23416.JPG
(491.95 KB, 1024x768)
« Poslednja izmena: 23. Maj 2008, 18:26:32 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Sorry za dupli post, ali zbog preglednosti, da ne editujem opet:

Sada se opet ta 2017 poklapa sa clanovima sa poslednje, samo su sad sve novi nickovi, ali se opet podudaraju. I opet sa njima raste broj clanova, a svi su uracunati, znaci kada se pomnozi broj strana puta 25 i oduzme ono sto na poslednjoj nedostaje do 25, dobije se isti broj kao i broj clanova  Smile Smile Smile

EDIT: Ja sam provalio sablon, a vi gledajte sta dalje  Smile Nadam se da cu lepo objasniti:

Naime, kada se ide na broj clanova po porukama, na poslednjoj strani su oni sa najmanje poruka (0) ali najduze registrovani, a najsvezije registrovani sa nula poruka se pojavljuju ispod poslednjeg na listi sa 1 porukom.

2017. strana gde se zavrsavaju clanovi sa o a pocinju clanovi sa 1 porukom.

Sablon je sledeci:

- Kada se novi korisnik registruje, pojavi se na poslednjoj strani i poslednjem mestu, ali takodje i na 2017 kao prvi sa nula poruka. Tako se desava sa svakim novim clanom. Znaci, neko vreme stoje paralelno isti korisnici na prvoj i poslednjoj starni sa po nula poruka.

- Kada poslednja strana na listi dostigne max 25 clanova, nestaju duplirani, tacnije ostaju registrovani samo na 2017 pa nadalje, a pojave se oni iz 2002. Onda se ceo proces dupliranja ponavlja na novoj poslednjoj strani, kada se ona popuni, opet nestanu dupli, i sve tako u krug.

To je sablon, a vi vidite za ostalo  Smile
« Poslednja izmena: 23. Maj 2008, 20:09:50 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ima dva vida sortiranja, jedno ide od najveceg broja do najmanjeg, a ovo drugo obratno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Ima dva vida sortiranja, jedno ide od najveceg broja do najmanjeg, a ovo drugo obratno Smile

Ja govorim o istom sortiranju. Dao sam objasnjenje/dopunio sam poruku iznad, provalio sam sablon kako se sve odvija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 6s
Znaci postoji bug vezan za sotritranje clanova koji imaju isti broj poruka... bice reseno kad naletimo na malo slobodnog vremena tako sto ce se dodati neki uslov za sortiranje...
Ne vidim razlog za toliko postova i analize, lepo pise i gore.. bice reseno.. ako ne bude, mozemo da diskutujemo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Znaci postoji bug vezan za sotritranje clanova koji imaju isti broj poruka... bice reseno kad naletimo na malo slobodnog vremena tako sto ce se dodati neki uslov za sortiranje...
Ne vidim razlog za toliko postova i analize, lepo pise i gore.. bice reseno.. ako ne bude, mozemo da diskutujemo.

Pa postovi su samo pomoci radi.

Znaci, nisam pokrenuo neku diskusiju... Zainteresovalo me je sta je fora, malo sam izgubio vremena prateci situaciju, nasao sta je i koji je sablon, i odlucio da postavim ovde da bi ti bilo bar utoliko lakse kad se odlucis za rad na tome, da ne moras sam da se cimas u provaljivanju sta i kako.

Nikakva potreba za diskusijom, video i prvi put da ce biti reseno ali rekoh da pomognem ako mogu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 6s
Trebalo bi da je ispravljeno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.157 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.