Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Green Fest II - Beogradska Arena: Cypress Hill i Franz Ferdinand  (Pročitano 11769 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Satnica Tuborg Green Festa    
Friday, 27 June 2008

Publika i zvezde ovogodišnjeg Tuborg Green Festa uživaće u koncertnoj produkciji dizajniranoj prema karakteristikama glavne bine Exit festivala. Beogradska arena će u sredu 2. jula, pokazati sve svoje koncertne vrline.

Zvezde Franz Ferdinand i Cypress Hill, u Areni očekuje proslavljena „Prolyte“ bina čija je širina 15, a visina 13,5 metara. Sa obe strane binu će dodatno proširiti LED ekrani, i frontalni „line array“ zvuk sa 40 „sub“ zvučnika i još 40 višesistemskih zvučnika. Zvučne komponente dolaze iz vodećih serija proizvođača „JBL Vertec“ razglasa, „Martin“ bas linije i „Crown“ pojačala, a biće inženjerski raspoređene u 5.1 sistemu sa snagom dovoljnom i za veće otvorene prostore. Nastupe bendova će dodatno oblikovati blizu 50 vrhunskih procesora zvuka.
Članove bendova će u svakom trenutku pratiti spot-reflektori, te preko 200 rotirajućih i fiksnih rasvetnih uređaja raspoređenih po binskoj konstrukciji. Programiranje svetla i dodatne scenske efekte će dopuniti kamere i video miks na LED ekranima koji će publici približiti izvođače na sceni. Unos i postavka bine, zvuka i svetla počinje dan ranije kada će više od stotinu profesionalaca spremati sve složene aspekte produkcije ovakvog događaja. Beogradska arena će i pored „vrele“ atmosfere biti najhladnije mesto u Beogradu, jer će kompjuterizovani sistem klimatizacije biti neprelazna prepreka za tropske vrućine.
 
Nakon otvaranja svih ulaza u Arenu od 18 časova, prvi će na binu već u 18.30 beogradski bend E-Play koji trenutno snima svoj treći studijski album za „PGP-RTS“. Posle njih u 19.30 na redu je pojačano „live“ izdanje dueta The Raveonnetes koji u Beograd donosi svoj pop-rock zvuk koji nastaje u njujorškim studijima.
 

 
Verovatno najomiljeniji hip-hop bend Cypress Hill, dolaze da se prisete kako je publika na Exitu bila „Insane In The Brain“ tokom njihovog nastupa 2004. godine. Nastup počinje u 21 čas, a od latinoameričkih repera se uvek očekuje jednako uzbudljiv nastup zbog čega će u sredu Beogradska arena imati dodatno pojačano hlađenje.
 
U 23 časa na binu će izaći škotski rokeri Franz Ferdinand, koji ovih dana plene pažnju fanova i medija sa svojim novim materijalom, potvrdili su svoju spremnost da započnu novi serijal velikih nastupa baš u Beogradu. Putem nekoliko intervjua za medije u Srbiji za koje su pronašli vremena u gustom rasporedu aktuelne „intimne turneje“, članovi benda su se rado prisetili svog uspešnog nastupa na Exit festivalu 2006. godine. Kako kažu, spremni su i za novo druženje u Beogradu: „Na osnovu onoga što smo doživeli prošli put kada smo svirali u vašoj zemlji, mogu da kažem da očekujem da će biti sjajno!“ – rekao je basista Bob Hardy za portal Nadlanu.com.


 
Ulaznice za Tuborg Green Fest po ceni od 2090 dinara za parter i 2490 dinara za tribine mogu se još uvek kupiti u prodajnoj mreži Bilet servisa i IPS prodavnica, kao i na blagajni Beogradske arene gde se mogu kupiti i mesta u ložama u jednoj od najboljih evropskih dvorana. Cena jednog mesta u loži je 4400 dinara, dok je 40.000 dinara cena zakupa cele lože od 10 mesta. Zakup cele lože od 15 mesta košta 60.000 dinara. Svi koji su putem internet prodaje na www.exitfest.org kupili ulaznice, svoje vaučere će moći da zamene za ulaznice od ponedeljka, 30. juna na biletarnici Beogradske arene. Tuborg Green Fest, koji organizuju State Of Exit, Live Nation i Tuborg, održaće se u sredu, 2. jula u Beogradskoj areni.

Izvor: Kontra
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Ume Franz Ferdinand da napravi ludu atmosferu, a Cypress je standardno dobar... Jednostavno, ne moze da bude lose.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone 3Gs
Iskreno, ja idem zbog FF-a koji su me odusevili pre dve godine.. a ne sumnjam da ce Cypress Hill da napravi ludilo.. tako da.. bice dobro u svakom slucaju
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Franz Ferdinand: Spremamo se uz rakiju!
Ponedeljak, 30. jun 2008. 12:07     


Članovi grupe Franz Ferdinand, koja će u sredu nastupiti na Green Festu u Beogradskoj areni, pripremaju se uz šljivovicu!

"Jedva čekamo nastup u Beogradu! Žena mog najboljeg druga je Beograđanka, i donela nam je šljivovicu koja nam se mnogo dopada", rekao je pevač Aleks Kapranos u intervjuu za "Blic".

Franz Ferdinand nose najlepše uspomene sa koncerta na festivalu EXIT 06, a za Arenu najavljuju najveće hitove, kao i pokoju pesmu sa novog albuma.

"Volimo stare pesme koje podižu energiju, ali imamo dužnost da predstavimo i nov materijal. Radujemo se srpskoj publici, hvala im na strpljenju, i neka se spreme za žestoku svirku".

Bend je nakon albuma "You could have it so much better" (2005) napravio pauzu.

"Trenutno miksujemo još nekoliko pesama, kako bi album bio spreman za izlazak sledećeg januara. Nismo hteli da žurimo, tempo će biti nešto sporiji nego na prethodnom albumu, ali sve ćemo najpre 'testirati' na živim nastupima", kaže Kapranos.

Članovi benda priznaju da ih devojke i dalje ponekad gađaju grudnjacima, po rok tradiciji.

"Moram da pazim šta pričam, moja devojka mi pred svaku svirku kaže 'samo te posmatram'"!

Iako se Kapranosu, inače autoru gastronomske kolumne u "Gardijanu", dopada srpska kuhinja, pre dve godine doživeo je i incident u restoranu.

"Naručio sam pileću salatu, i posebno pitao konobara da li sadrži kikiriki, pošto sam alergičan. Rekao je ne, ali čim sam probao nekoliko zalogaja, počeo sam da se gušim! U salati je bilo putera od kikirikija. Ipak, brzo sam to zaboravio, i vaša kuhinja mi se sviđa".

Franz Ferdinand će u sredu, zajedno sa Cypress Hill i The Raveonettes, nastupiti na Green Festu u Beogradskoj Areni.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Još malo karata za „Green fest“
Autor: A. N. | 29.06.2008 - 06:55




Bendovi „Franz Ferdinand“, „Cypress Hill“, „The Raveonettes“ i „E-Play“, učesnici „Green festa“ koji se 2. jula održava u „Beogradskoj areni“, uz moćno ozvučenje, nastupiće na bini koja je široka 15, a visoka 13,5 metara.
Na tehničkoj pripremi festivala radiće više od sto ljudi, a ako želite da čujete svoje ljubimce, bolje požurite jer u prodaji je ostalo još samo par hiljada karata. U „Areni“ će biti montirana „Prolyte“ bina, a sa obe strane scene će biti postavljeni LED ekrani. Po rečima organizatora, u hali će biti instalirano ozvučenje (po 40 „sab“ i višesistemskih zvučnika, 50 procesora zvuka) koje je dovoljno i za velike koncertne prostore.

Takođe, na binskoj konstrukciji će biti montirano više od 200 rotirajućih i fiksnih rasvetnih uređaja. Iako ovih dana u Srbiji vladaju paklene vrućine, „Beogradska arena“ će 2. jula sa svojim komjuterizovanim sistemom klimatizacije biti najhladnije mesto u Beogradu.
Ulazi u „Arenu“ se otvaraju u 18 sati, a prvi će na scenu (18.30) izaći članovi beogradskog sastava „E-Play“. Posle njih (19.30) sviraće danska grupa „The Raveonettes“, zatim legendarni hiphoperi „Cypress Hill“ (21.00), a program zatvaraju škotski rokeri „Franz Ferdinand“ (23.00).
Ulaznice za „Green fest“ koji organizuju „Tuborg“, „Egzit“ i „Live nation“ koštaju 2.090 (parter) i 2.490 dinara (tribine). Na blagajni „Beogradske arene“ mogu se kupiti i mesta u ložama, jedno mesto košta 4.400 dinara, za zakup cele lože sa 10 mesta moraćete da platite 40.000 dinara, dok zakup lože od 15 mesta košta 60.000 dinara. Ljudi koji su ulaznice za „Green fest“ kupili preko sajta www.exitfest.org, svoje vaučere će moći da zamene za karte od ponedeljka, 30. juna na biletarnici „Beogradske arene“.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Iskreno, ja idem zbog FF-a koji su me odusevili pre dve godine.. a ne sumnjam da ce Cypress Hill da napravi ludilo.. tako da.. bice dobro u svakom slucaju

Nisam ih gotovio preterano, dok ih nisam video live... Svaka im cast. Retko ko moze nesto onako da napravi. A cypress sam gledao 2x do sad. Jednostavno, ne moze biti lose.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 187
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Zna li neko ima li kakvog organizovanog prevoza iz vecih gradova, ne mogu da verujem toliko pricaju o tome, a izgleda da su ispalili......niko nishta ne zna!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Pevač „Franz Ferdinanda“ Aleks Kapranos, pred nastup u „Areni“
Spremamo se uz šljivovicu

Autor: A. Novaković | Foto: G. Srdanov | 30.06.2008 - 06:00


Aleks Kapranos, pevač škotske rok grupe „Franz Ferdinand“ koja će 2. jula nastupiti na „Green festu“ (u prodaji je ostalo još malo karata) u „Beogradskoj areni“, u intervjuu za „Blic“ kaže da jedva čeka nastup u Beogradu za koji se priprema pijući šljivovicu koju mu je poklonila Beograđanka koja je udata za jednog od njegovih najboljih drugova.



Kapranos, koji priznaje da mu je nastup na „Egzitu“ pre dve godine ostao u najlepšoj uspomeni, obećava žestoku svirku i napominje da će bend pevati najveće hitove, ali i nekoliko pesama sa novog albuma koji će uskoro biti objavljen.

- Jedva čekam nastup u Beogradu! Jedan od mojih najboljih drugova koji se nedavno oženio Beograđankom Sandrom i pokazao mi je gomilu fotografija grada, tako da smo spremni za dolazak u Srbiju. Takođe, Sandra nam je donela šljivovicu, vaše nacionalno piće, kojim smo oduševljeni - kaže Aleks Kapranos na početku intervjua za „Blic“.

Pre dve godine ste na „Egzitu“ održali fantastičan koncert...
- Uh, nastup u Novom Sadu mi je ostao u predivnoj uspomeni, najviše zbog publike koja je bila neverovatna - ljudi su nam dali dodatnu energiju i nadam se da smo im se bar malo odužili dobrom svirkom. Takođe, „Egzit“ se održava na fenomenalnoj lokaciji, na Tvrđavi koja gleda na Dunav... I građani Novog Sada su bili sjajni, zaista smo uživali.

Šta možemo da očekujemo u „Areni“?
- Volimo da sviramo hitove koji podižu atmosferu, ali i osećamo odgovornost da sviramo nove pesme.

Nakon albuma „You Could Have It So Much Better“ iz 2005. napravili ste pauzu. Šta se dešava sa novom pločom?
- Preostaje nam miksovanje još nekoliko pesama i mislim da će album biti objavljen u januaru sledeće godine. Nismo želeli da žurimo, tempo će biti malo sporiji nego na prethodnoj ploči, a i želeli smo da nove pesme prvo „testiramo“ na koncertima jer, kada snimate u studiju, nemate pravi osećaj da li to što radite zaista valja.

Poznati ste kao bend koji na koncertima daje sve od sebe...
- Nismo samosvesni kao grupa, na početku karijere smo svirali samo pred prijateljima, a verujte, u poređenju sa tim je lako nastupiti pred bilo kojom publikom. Na živim nastupima se potpuno predajemo muzici i zato su naši koncerti prepuni energije. Mi smo rokeri u pravom smislu te reči i kontakt sa publikom nam je najvažniji.

Da li na nastupima devojke i dalje na vas bacaju grudnjake?
- (smeh) Ponekad, to je rok tradicija. Mada, moram da pazim šta pričam... moja devojka mi pred svaku svirku kaže: „Samo te posmatram!“

Imajući u vidu tradicionalno rivalstvo između Škota i Engleza, verovatno je zabavno biti član škotskog benda za kojim lude Englezi?
- U pravu ste! Naravno da smo usmereni na celo tržište Velike Britanije, ali smo pre svega Škoti. Takođe, muzičari poput nas, koji su odrasli u Glazgovu u kojem su nastali sjajni bendovi kao što su „Belle & Sebastian“, „The Jesus and Mary Chain“ i „Teenage Funclub“ imaju svoje muzičko nasleđe koje moramo da očuvaju. .

Na kraju, da li imate poruku za vaše srpske fanove?
- Radujem se što ćemo se ponovo videti, hvala vam na stpljenju i spremite se za žestoku svirku.

Srpska hrana
Aleks koji je godinama za list „Gardijan“ pisao kolumnu o hrani, kaže da je oduševljen srpskom kuhinjom, ali...
- Naručio sam pileću salatu, a budući da sam alergičan na kikiriki, pitao sam konobara da li u salati ima kikirikija, a on mi je rekao da nema. Međutim, posle nekoliko zalogaja počeo sam da se gušim... Imala je kikiriki buter. Ipak, ovu nezgodu sam brzo zaboravio, a vaša kuhinja mi se sviđa - objasnio je Kapranos.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Jedva čekam! Propustila sam Franze na Exitu i nikad to nisam prežalila. Svi koji su bili imali su samo reči hvale, bili su oduševljeni.

Jedino što me nervira je što ne dozvoljavaju unošenje fotoaparata. Nije mi sad nešto puno važno da fotografišem, ali bi bilo lepo da imam par slika za uspomenu. Ne znam za iskustva drugih sa prošlog Green festa i da li su ih zaista oduzimali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Franz Ferdinand i Cypress Hill večeras u Beogradu
Wednesday, 02 July 2008

Drugi po redu Tuborg Green Fest biće održan večeras, 2. jula u Beogradskoj Areni kada će nastupiti Franz Ferdinand, Cypress Hill, Raveonettes i Eplay. Publika i zvezde ovogodišnjeg Tuborg Green Festa uživaće u koncertnoj produkciji dizajniranoj prema karakteristikama glavne bine Exit festivala.

 

Zvezde Franz Ferdinand i Cypress Hill, u Areni očekuje proslavljena „Prolyte“ bina čija je širina 15, a visina 13,5 metara. Sa obe strane binu će dodatno proširiti LED ekrani, i frontalni „line array“ zvuk sa 40 „sub“ zvučnika i još 40 višesistemskih zvučnika. Zvučne komponente dolaze iz vodećih serija proizvođača „JBL Vertec“ razglasa, „Martin“ bas linije i „Crown“ pojačala, a biće inženjerski raspoređene u 5.1 sistemu sa snagom dovoljnom i za veće otvorene prostore. Nastupe bendova će dodatno oblikovati blizu 50 vrhunskih procesora zvuka.

Članove bendova će u svakom trenutku pratiti spot-reflektori, te preko 200 rotirajućih i fiksnih rasvetnih uređaja raspoređenih po binskoj konstrukciji. Programiranje svetla i dodatne scenske efekte će dopuniti kamere i video miks na LED ekranima koji će publici približiti izvođače na sceni. Unos i postavka bine, zvuka i svetla počinje dan ranije kada će više od stotinu profesionalaca spremati sve složene aspekte produkcije ovakvog događaja. Beogradska arena će i pored „vrele“ atmosfere biti najhladnije mesto u Beogradu, jer će kompjuterizovani sistem klimatizacije biti neprelazna prepreka za tropske vrućine.

Nakon otvaranja svih ulaza u Arenu od 18 časova, prvi će na binu već u 18.30 beogradski bend E-Play koji trenutno snima svoj treći studijski album za „PGP-RTS“. Posle njih u 19.30 na redu je pojačano „live“ izdanje dueta The Raveonnetes koji u Beograd donosi svoj pop-rock zvuk koji nastaje u njujorškim studijima.

Verovatno najomiljeniji hip-hop bend Cypress Hill, dolaze da se prisete kako je publika na Exitu bila „Insane In The Brain“ tokom njihovog nastupa 2004. godine. Nastup počinje u 21 čas, a od latinoameričkih repera se uvek očekuje jednako uzbudljiv nastup zbog čega će u sredu Beogradska arena imati dodatno pojačano hlađenje.

U 23 časa na binu će izaći škotski rokeri Franz Ferdinand, koji ovih dana plene pažnju fanova i medija sa svojim novim materijalom, potvrdili su svoju spremnost da započnu novi serijal velikih nastupa baš u Beogradu. Putem nekoliko intervjua za medije u Srbiji za koje su pronašli vremena u gustom rasporedu aktuelne „intimne turneje“, članovi benda su se rado prisetili svog uspešnog nastupa na Exit festivalu 2006. godine. Kako kažu, spremni su i za novo druženje u Beogradu: „Na osnovu onoga što smo doživeli prošli put kada smo svirali u vašoj zemlji, mogu da kažem da očekujem da će biti sjajno!“ – rekao je basista Bob Hardy za portal Nadlanu.com.

Ulaznice za Tuborg Green Fest po ceni od 2090 dinara za parter i 2490 dinara za tribine mogu se još uvek kupiti u prodajnoj mreži Bilet servisa i IPS prodavnica, kao i na blagajni Beogradske arene gde se mogu kupiti i mesta u ložama u jednoj od najboljih evropskih dvorana. Cena jednog mesta u loži je 4400 dinara, dok je 40.000 dinara cena zakupa cele lože od 10 mesta. Zakup cele lože od 15 mesta košta 60.000 dinara. Svi koji su putem internet prodaje na www.exitfest.org kupili ulaznice, svoje vaučere će moći da zamene za ulaznice od ponedeljka, 30. juna na biletarnici Beogradske arene. Tuborg Green Fest organizuju State Of Exit, Live Nation i Tuborg.

 

Prvi po redu Green Fest održan je prošle godine u Inđiji kada su nastupili sastavi Red Hot Chili Peppers i Kasabian.

Izvor: Kontra
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.