Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 22:06:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta da radim...  (Pročitano 2375 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dok ti razmisljas da se vratis u srbiju milion gradjana srbije sanja da napusti srbiju pre svega zbog lose bezbednosti ovde je jos mnogo jak kriminal koji se proteze od vrha vlasti ka dole uslovi za poslovanje su nefer pravo pripadnosti po strankama ili kumske veze kad god hoce vlast ti moze uzeti sve sto si stekla jednom recju vetrometina gde ti zivot kroje stranke koje ja nazivam sektama nevalja kad pripadas nekoj nevalja kad nepripadas nekoj prava su ti ravna nuli za dvedeset godina po mom misljenju mozes slobodno da dodjes u srbiju ili vec kako ce se tada zvati najbolji biznis u srbiji do tada je politika i kriminal pod okriljem drzave.

Bas ces da budes bezbedan ako posto poto odes negde da cistis klozete, ako si sposoban bices gospodin covek u svojoj zemlji, ako si nesposoban, bices nesposoban bilo gde.....kako ti kao mali covek osecas kriminal koji se proteze od vrha vlasti? ....mnogi koje znam ne pripadaju ni jednoj stranci pa im nista ne fali. *evo ti i malo ,,,,,,,,,,,,,,pa ih rasporedi gde zelis?*

@ jjelena5
Posto uvek mozete da se vratite ,misljenja sam da nema sta da se izgubi sem mira u kuci, racionalisite malo i dodjite da probate kako ce ici....i zelim vam dobrodoslicu ako odlucite......hvala Bogu da neko i na takav nacin razmislja, vec sam poceo da mislim da je Srbija polupropustljiva membrana.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3
I ja sam otisla iz Srbije pre 6 godina i veruj mi da nemam apsolutno nikakvu zelju niti potrebu da se vracam! Na kraju krajeva nije bitno gde - vec kako zivis! Ako je to jedini razlog vasih razmirica a i sama kazes da se uvek mozes vratiti "preko" nema tu sta puno da se razmislja! A i moj moto je "bolje da se kajem zbog necega sto sam uradila nego da samu sebe do kraja zivota proklinjem sto nisam"!
« Poslednja izmena: 19. Mar 2006, 03:07:09 od Danijelica »
IP sačuvana
social share
'ko to moje ime doziva
čudni ljudi, čudnog imena
pa mi kunu, što je svetinja
vjera, ljubav i domovina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
E pa hvala vam PUNO svima na komentarima!! Stvarno mi je sada lakse.  Eto cula sam i ponesto pozitivno o zemlji Srbiji Smile
Muz ide tamo iduce sedmice da "sredi neke stvari" oko stana i posla.  Jos uvek je sve pod znakom pitanja ali zahvaljujuci vama sam shvatila neke stvari koje nisam pre.
Jelena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

tise tamo!!!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6670
Imam proble.Moja sadasnja devojka sa kojom sam vec 6 meseci, je bila devojka moga brata sa 2 nedelje.Sto se tice nase veze strava je nikad mi nije bilo lepse,i sto se tice zezanja i nekih ozbiljnih tema.
moji roditelji se malo protive takvoj vezi ali vec su oguglali, dok njeni to jest njena keva pizdi.
Neznam sta da radim?
IP sačuvana
social share
aleksandar kandic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung 6
mani mamu onace te uvek razumeti cuvaj brak ako razumes sta hocu da kazem.dobro nam se vratili
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@aceman kg

Promasio si temu ....otvori sopstvenu temu sa tim pitanjem pa da se prodiskutuje.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
posalji ti njega na neko vreme u srbiju,  zaboravio je on kako je tamo, nekazem da je vani dobro ali je nazalost u srbiji jos gore( na kraju kada vidi da nista nije onako kako je on ostavio ni grad ni rodbina ni prijatelji vratice se on na kraju krajeva i on je se u medjuvremenu promenio samo sto to sebi ne priznaje   ( P.S.znam jer sam i ja vani)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e pa,too sto imas odstupnicu je svakako dobro,znaci ako ovde ne ide,kofere pa nazad.
drugo ,naspram SAD , Srbija je keva.ta korupcija kriminal,ludilo je na celoj planeti.nisam bila preko bare al Evropu sam protrcala,i vratila se.moja deca slobodno zive,nema toliko ludaka i manijaka.jos uvek mogu da se igraju sa drugarima a da ne mislim ko su im roditelji....mislim da kapiras.ekonomija je nula,ako umes i mozes skromno,to je uslov za zivot ovde.drugo tamo imas mamu,i da ti posalje 100 $,ti ovde nisi propala,a njoj to nije veliki izdatak.sledece,rizikuj-profitiraj.te zapadne price daa u Srbiji zive ljudozeri su sumanute.mi smo malo prosti ali nismo krvnici.ja ne volim nas mentalitet,nenacitano,neobrazovano,nece da uci i prilagodjava se.ok.ali ti mozes.idi u neki manji grad,ne mora BGD.eto,Novi Saad,Sombor,Vojvodina...jos uvek je pitoma plodna,i ljudi su normalni.a imas sve sto ti treba.
sto se tice mame,pa ako se ovde situiras dobro,dovedi je.a i ne moras biti tako sentimentalno vezana za nju.ljubav je u redu,ali zivot ide napred.deca ,porodica su br.1 ,ona je tamo verovatno situirana puno bolje nego stari ovde,pa zivi se.i moja mama je sama,sa malom penzijom,pa mrda i uvek kaze da je ona svoj zivot odzivela i sve obavila,da ne brinemo za nju,da joj je najvaznija nasa sreca,a da ce se o svojoj starosti brinuti sama.i to je ok.ja bi isto svojoj deci pozelela da gledaju svoj put ,jer zato sam ih rodila.a ne daa bi brinuli o meni kad ostarim.pa,da.
hrabro ti za svojim covekom pa sto kazu i podd mostom al u ljubavi i srecni. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
@Sita:

hvala ti puno! Vidim ti u potpunosti shvatas situaciju (sem ono za mamu, sto je sasvim druga prica Smile).  Inace nista sem Beograda ne dolazi u obzir jer je muz iz Beograda i nece nista drugo Smile
Muz vec kupuje plocice za kupatilo...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e pa onda ste dobrostojeci,sto u srb olaksava.nisu bas ljudi ovde ljudozderi,cak ces se i lepo druziti,dosta smo emotivni a posebno prijemcivi za ljude koji dolaze iz inostranstva.to ti je vrlo in.prolece je pusti decu da se slobodno druze a ti nadji vremena za svoje zanimacije.
bice ok.pa nije amerika izmislila svet vec srbija.ha,ha,sala mala.
javni se kad resis stvari.mozes i privatno pa da se druzimo,ako ce ti biti lakse.i ja bi volela da je ovde civilizovanije i uspesnije.al se zadovoljavam sto je mirnije i uzivam u svojoj deci i porodici.to je cool.
a za mamu,znam da su neke situacije sa roditeljima komplikovane...neki su bolesni,neki depresivni,a neki "sebicni".no zivot je to,idi za svojom sudbinom,ne pati i videces sredice se.verovatno si jako mlada pa ti sve deluje ogromno,al nije svet i zivot u njemu su jako mali.
ne boj se.i uci.
 [smilie=frisko015s.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Maj 2024, 22:06:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.