Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GPS Navigacija - ćaskanje!  (Pročitano 57010 puta)
13. Apr 2007, 18:50:08
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Mislim da bi ovde mogli da prazgovaramo o GPS uredjajima. Mene ovo jako interesuje, ali ne smem da kupim jer nisam siguran sta kupujem i koliko je pouzdano i jedino sto znam je da nije jeftino. Trazeci po netu vidim da se spominju kod nas samo dva uredjaja a to su NOKIA LD-3W i neki B-speech. Kazu da oba koriste isti chip a da je ovaj drugi malo jefitniji i da koristi obicne AA baterije sto je prednost u odnosu na nokiju. Ovaj nokijin sam nasao samo na jednom nestu i tu kosta 115 eur. Da li postoje jos neki zanimljivi uredjaji koji se kace na telefon i ako postoje, koji bi mi preporucili i ako moze preko privatne poruke ili na mail, gde u Beogradu kupiti ove uredjaje po nekim pristupacnim cenama. Zanima me i da li je neko vec koristio neki od ovih uredjaja sa tom-tom ili kojim vec kartama za nasu zemlju? Koliko je to sve precizno, da li postoji neki update ulica i slicno i kako se ti uredjaji ponasaju u kolima, posto kazu da u zatvorenom prostoru nisu bas pouzdani, a kola su isto zatvoren prostor.

(01. May 2007, 10:30:42)






---------------------------------------------------------------------------------


[Edit by elborashon.]

Ova tema se zaključava. Razgovor o GPS navigaciji se sada vodi u novoj temi :

http://forum.burek.com/index.php/topic,298373.0.html -Pregled Symbian/Windows Mobile/Java programa za GPS navigaciju  Smile

Lock!
« Poslednja izmena: 29. Dec 2007, 13:56:05 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Da li nokia n95 moze da radi sa eksternim GPS uredjajem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows 2003
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia E65
ma mislim da vec ima tema o GPS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ima tema o TomTom navigatoru:
http://forum.burek.com/index.php/topic,88149.0.html - GPS mape za TomTom Navigator v5.20
http://forum.burek.com/index.php/topic,63070.0.html - TomTom Citymaps

Takodje se ima tema i o programu "SmartCom GPS" koji radi na N95(ili bi bar trebao):
http://forum.burek.com/index.php/topic,105345.0.html - Kompletna izrada GPS mapa za program SmartCom GPS (bivši - MapView GPS)

Eksterni bluetooth GPS prijemnik radi na N95 sigurno i ne vidim razloga zašto ne bi radio!
« Poslednja izmena: 14. Apr 2007, 15:13:21 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svice svice tek sto nije!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 622
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630, N79
Da li nokia n95 moze da radi sa eksternim GPS uredjajem?

ja bi tebi preporucio da zadrzis 6630 i da kupis motorolu A925 i uzivas GPS-om na velikom ekranu, a i izace te jeftinije jer A925 moze da se nadje za 80-90e dobro ocuvana!!!!

treba jednom drugu da ubacim mapu istocne evrope na A 925 pa cu da probami javljam rezultate kako radi!

zaboravih da kazem a925 moze da se koristi kao eksterni GPS uuredjaj!!!
« Poslednja izmena: 14. Apr 2007, 18:41:34 od ivicaa »
IP sačuvana
social share
Put do pakla je poplocan dobrim namerama!!!

arhitekta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Da li nokia n95 moze da radi sa eksternim GPS uredjajem?

ja bi tebi preporucio da zadrzis 6630 i da kupis motorolu A925 i uzivas GPS-om na velikom ekranu, a i izace te jeftinije jer A925 moze da se nadje za 80-90e dobro ocuvana!!!!

treba jednom drugu da ubacim mapu istocne evrope na A 925 pa cu da probami javljam rezultate kako radi!

zaboravih da kazem a925 moze da se koristi kao eksterni GPS uuredjaj!!!
Kakvu bre mapu Istočne Evrope na Motorola A925?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Ma kakva bre motorola. Treba mi bt gps prijemnik. Do sada sam dobio preporuke za ova dva, a nasao sam samo ovaj nokijin i to za 115 eur.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC Sensation Z710e
Mislim da bi ovde mogli da prazgovaramo o GPS uredjajima. Mene ovo jako interesuje, ali ne smem da kupim jer nisam siguran sta kupujem i koliko je pouzdano i jedino sto znam je da nije jeftino. Trazeci po netu vidim da se spominju kod nas samo dva uredjaja a to su NOKIA LD-3W i neki B-speech. Kazu da oba koriste isti chip a da je ovaj drugi malo jefitniji i da koristi obicne AA baterije sto je prednost u odnosu na nokiju. Ovaj nokijin sam nasao samo na jednom nestu i tu kosta 115 eur. Da li postoje jos neki zanimljivi uredjaji koji se kace na telefon i ako postoje, koji bi mi preporucili i ako moze preko privatne poruke ili na mail, gde u Beogradu kupiti ove uredjaje po nekim pristupacnim cenama. Zanima me i da li je neko vec koristio neki od ovih uredjaja sa tom-tom ili kojim vec kartama za nasu zemlju? Koliko je to sve precizno, da li postoji neki update ulica i slicno i kako se ti uredjaji ponasaju u kolima, posto kazu da u zatvorenom prostoru nisu bas pouzdani, a kola su isto zatvoren prostor.
Ako ti ovo "_bl" u imanu znaci da si iz Banja Luke onda otidji u HG spot (nije reklama nego sam samo cuo da ih ima tamo razlicitih za kupiti!) i kupi najjeftiniji koji ima. Svi rade posao odlicno i ne trebas se puno zamarati oko baterija. Koliko mi je poznato vecini baterije drze oko 10 sati i to ti je to.
Ako imas 6630 nista ti i ne treba sem ovog BT prijemnika, nase mape (East_europe teske oko 190MB) i TomTom-a! Radi odlicno na 6630 i nemoras se brinuti. Mapa je malo budjava ali je i sasvim zadovoljavajuca. Ja inace koristim TomTom+EE map+Garmin BT GPS-10 vec godinama i izuzetno sam zadovoljan! Nema trenutno boljeg trojstve.  Smile
Ako te sta jos interesuje samo pitaj. Inace sam ja u BL pa ako ti treba mogu ti pomoci i direktno.


ja bi tebi preporucio da zadrzis 6630 i da kupis motorolu A925 i uzivas GPS-om na velikom ekranu, a i izace te jeftinije jer A925 moze da se nadje za 80-90e dobro ocuvana!!!!

treba jednom drugu da ubacim mapu istocne evrope na A 925 pa cu da probami javljam rezultate kako radi!

zaboravih da kazem a925 moze da se koristi kao eksterni GPS uuredjaj!!!

Uh, nije to bas tako ruzicasto. GPS-u na ovoj motoroli treba monimalno 15min da "ufati" satelite (preskenira nebo)! Mnogo je to sporo. Za ove obicne eksterne treba oko 15sec. Licno sam se bio napalio jedno vrijeme na ovu motorolu ali na kraju sam odustao jer ima vise mana nego prednosti. Nosao sam ja nju jedno pet dana i odustao. Inace za njen GPS prijemnik firme kao sto su TomTOm i li Route66 nisu razvili podrsku pa se isti i ne mogu koristiti na njemu. tj. mogu ali sa dodatnim eksterniam GPS prijemnikom.
« Poslednja izmena: 14. Apr 2007, 21:15:18 od vbjelic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Ne, nisam iz Banja Luke. Ovo je nesto moje licno. Hvala na informacijama. Ja gledam da uzmme neki bt gps za moju 6630. Neki kazu da je taj b-speech malo bolji zato sto koristio obicne baterije. Ne mogu da nadjem nigde u Beogradu taj b-speech. Ima samo ovaj nokijin za 115 eur, pa razmisljam da li da ga uzimam ili da trazim negde taj b-speech.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC Sensation Z710e
Ne, nisam iz Banja Luke. Ovo je nesto moje licno. Hvala na informacijama. Ja gledam da uzmme neki bt gps za moju 6630. Neki kazu da je taj b-speech malo bolji zato sto koristio obicne baterije. Ne mogu da nadjem nigde u Beogradu taj b-speech. Ima samo ovaj nokijin za 115 eur, pa razmisljam da li da ga uzimam ili da trazim negde taj b-speech.
Puno mi je nesto 115EUR za ovaj Nokiin ali znam da nije los. U stvari svi oni rade isti posao pa ti je sasvim svejedno sta ces uzeti. Ja sam svoj Garmin platio 180eura prije dvije godine ali ih tada nije bilo za birati, nego samo daj sta das.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.