Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GPS mape Srbije za toyotu land cruiser-a  (Pročitano 3492 puta)
03. Maj 2007, 23:02:15
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple Iphone 5
Znaci,kako je vecini poznavalaca automobilizma poznato toyota land cruiser ima fabricki ugradjenu navigaciju,ali na mapi Evrope nas naravno nema.Kako je moguce ubaciti mapu Srbije u njegovu fabricku navigaciju???
please help Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
UNIX
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 6280
Najbolje je da pitas u servisu da li postoji ta mogucnost. Cisto sumnjam da mozes ubaciti mapu Srbije u fabricku navigaciju... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Najbolje je da pitas u servisu da li postoji ta mogucnost. Cisto sumnjam da mozes ubaciti mapu Srbije u fabricku navigaciju... Smile
ilegala majka 8)moze,doduse dosta komplikovano al izvodljivo.naravno,malo ljudi poznaje toliko navigacijsku tehnologiju da bi sa njom moglo manipulirati.mape postoje za srbiju,bosnu,hrvatsku i c.goru,rijesava se ucitavanjem sa dvd pretezno.koliko para? :-kko radi? :-kostaje na ovom.poz
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
UNIX
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 6280
Znam da postoje, ali mislim da je rizik veliki. Mislim da Land Cruiser ne cita navigaciju sa dvd-a, vec ima mali hard disk. Takodje, ne mozes bilo koje podatke ucitati. Stoga je najbolje da batali ilegalu, jer navigacioni sistemi nisu bas tako jeftini!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Znam da postoje, ali mislim da je rizik veliki. Mislim da Land Cruiser ne cita navigaciju sa dvd-a, vec ima mali hard disk. Takodje, ne mozes bilo koje podatke ucitati. Stoga je najbolje da batali ilegalu, jer navigacioni sistemi nisu bas tako jeftini!
ne gore sam i napisao da je ilegala.za divno cudo imamo nase ruse koji taj posao obavljaju perfektno :Ddisk dole,ucitavanje preko dijagnostike i td.za sve ono postoji nacin,al kao sto si napisao treba bataliti ilegalu i sacekati neko bolje vrijeme za nase balkanske zemlje.poz
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple Iphone 5
ok,hvala vam svima.Znaci nikad u ovoj drzavi nece moci sve da bude potpuno,imas cruiser,nemas navigaciju jbg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Tattoo
Nema samo toyota te probleme,svi fabrički GPS uređaji u kolima nemaju mape za Srbiju,ja sam tražio za Renault Lagunu
i isprobavao nekoliko mapa na njoj i ništa jer samo fabričke mape prihvata a ništa drugo ne prepoznaje,verovatno koriste posebne formate u kojima izdaju mape i trašio sam na netu i ništa.
Dok ne izbace zvanične verzije za Srbiju,nema ništa od navigacije na fabričkim uređajima u kolima,zato i navigaija u kolima ne vredi mnogo kao dodatna oprema u kolima.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.