Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Govor mržnje u Odboru za Kosovo u Skupštini Srbije!  (Pročitano 13966 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung U900
Гледам те коментаре...гледам...гледам...и видим какви се цигани имају компијутер  Smile
Шта нам преносиш коментаре,као да нас занимају...а и ако неког занимају то лако може погледати на наведемом сајту где се не очекује ништа друго до збор пљуватора и свега што се Сербско!
« Poslednja izmena: 26. Sep 2007, 16:36:07 od JFront »
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Гледам те коментаре...гледам...гледам...и видим какви се цигани имају компијутер  Smile
Шта нам преносиш коментаре,као да нас занимају...а и ако неког занимају то лако може погледати на наведемом сајту где се не очекује ништа друго до збор пљуватора и свега што се Сербско!
ti si serbski mamlaz.
 Smile
fasisticki...
koja si ti Smile......nemoj kolegu pljuvati....i ti ovde na jednoj temi rome nazivas ciganima...sram te bilo Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
Гледам те коментаре...гледам...гледам...и видим какви се цигани имају компијутер  Smile
Шта нам преносиш коментаре,као да нас занимају...а и ако неког занимају то лако може погледати на наведемом сајту где се не очекује ништа друго до збор пљуватора и свега што се Сербско!
ti si serbski mamlaz.
 Smile
fasisticki...
koja si ti Smile......nemoj kolegu pljuvati....i ti ovde na jednoj temi rome nazivas ciganima...sram te bilo Smile
kolegu?
po cemu smo kolege?
 ponovo te pitam, kako se kaze rom na engleskom?
ja znam za izraz cigan na engleskom.
i takodje sam ti pojasnio, ali vidim da ti nije doprlo do mozga: nisam siguran da je to za njih uvredljiv izraz...
kada bih ga tako smatrao, sigurno ga ne bih koristio.
da li si shvatio?
da ili NE? Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 5610
Батић је први у својој породици, који има кућу од чврстог материјала. Не видим у чему је увреда, да те неко назове припадником народа коме иначе и припадаш.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Гледам те коментаре...гледам...гледам...и видим какви се цигани имају компијутер  Smile
Шта нам преносиш коментаре,као да нас занимају...а и ако неког занимају то лако може погледати на наведемом сајту где се не очекује ништа друго до збор пљуватора и свега што се Сербско!
ti si serbski mamlaz.
 Smile
fasisticki...
koja si ti Smile......nemoj kolegu pljuvati....i ti ovde na jednoj temi rome nazivas ciganima...sram te bilo Smile
kolegu?
po cemu smo kolege?
 ponovo te pitam, kako se kaze rom na engleskom?
ja znam za izraz cigan na engleskom.
i takodje sam ti pojasnio, ali vidim da ti nije doprlo do mozga: nisam siguran da je to za njih uvredljiv izraz...
kada bih ga tako smatrao, sigurno ga ne bih koristio.
da li si shvatio?
da ili NE? Smile
nema vadjenja sad...boli me dupe za engleski....rom znaci covek.....ende fasisto! Smile

ps.....englezi su fasisti pa je normalno za njih da vredjaju rome
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
A, ja mislim da ste vi svi skupa malo..  Smile

Da li bar 2 minuta mozete da se uzdrzite od medjusobne pljuvacine? Ne!
Sad mi je jasno ko bira te mamlaze u skupstinu. Slican se slicnom raduje...

Drzite se teme... ili ... brisanje, lock, ban..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
auuu jebote ko je ovde od koga ludji!

dal vanja gator koji prenosi pedere sa b92 dali ovaj marko ko naziva ljude fasistima zato sto nekoga vredjaju time stomu kazu da je ciganin!
evo i ja mogu nekog tako da uvredim a uopste mi nesmeta da imam devojku ciganku ili druga ciganina pa oni jedni drugima kazu jebem ti seme cigansko i to rodjena braca a ja cu sad da ih postujem!

pa na zapadu yugo je sinonim za lopova prevaranta itd i malte ne se tako ljudi vredjaju i meni to uopste ne smeta!

a batic govedo o njemu ne treba trosi ti reci taj se vuko sa navijacima zvezde i pevao iste pesme sa njima i ti navijacoi zvezde su ostali ista goveda i sad podrzavaju jaksica a batic je do pre neku god imao iste stavove kao i jaksic i kako onda ovaj da se ne iznervira ja bi ga puko u onu facu provokatorsku isti taj seselj mu je cuvao dupe i prdeli u istu tikvu sad on posta najveci evropejac obicno govedo je on ciganin je blaga rec!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 548
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Na odboru za Kosovo Vladanu Baticu je skrenuta paznja na svoje poreklo ne zbog samog porekla vec zbog ponasanja koje se kod nas na srpskom zove ciganisanje.Ta to nije nista novo.Ja vec mesecima sa ljudima pricam sta hoce onaj obrenovacki ciganin,jer priznacete ,to je nov fenomen u Srbiji da jedan politicar polu-rom neobuzdava svoje ponasanje koje se jos naziva ciganisanje,a u isto vreme pripada politickoj frakciji(stambolicevska frakcija SKS)LDP,koja se manje vise zalaze za nezavisno Kosovo. Smile
« Poslednja izmena: 26. Sep 2007, 21:10:17 od vucko_m »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
Батић је први у својој породици, који има кућу од чврстог материјала. Не видим у чему је увреда, да те неко назове припадником народа коме иначе и припадаш.
da li je moguce da toliko dobacujes?
ne radi se o tome, vec o pricama o ciganskom mentalitetu
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 548
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mada je i onaj Ceda pomalo sumljiv,sto bi rekao Dzej "Ko se snama druzi zivot mu je duzi,ko sa nama pije dosadno mu nije" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.