Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:01:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Govor Medvedeva odslikava stanje u Rusiji  (Pročitano 12224 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia E
Video bre covek debilnu buducnost Rusije, pa ko veli: Boze ne daj takvu degeneraciju, daj da menjamo.
Ono bre nenormalno da prodajes primarne energente, pa to kao da sisas sam sebi krv.
Jedino ako Rusi nisu dobri kao mrtvorodjencad. Sta ce da ostave buducim generacijama?
A to sve da bi musavi imao 70% podrske: ima sise kolpilani komsomolski, prodacu vam naftu i gas a vi drinkajte votku.
Sto to isisavanje krvi samom sebi me podseca na jednu zemlju na Balkanu, koja je prodala svoje izvore pijace vode coca-coli a sad prodaje rudnike za bud zasto, ne mogu da vam opisem  Smiley 1
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mozda je bilo bolje da su izvori pijace vode pusteni da propadnu zbog nesposobne vlasti Smile manje je ovo zlo ...

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Video bre covek debilnu buducnost Rusije, pa ko veli: Boze ne daj takvu degeneraciju, daj da menjamo.
Ono bre nenormalno da prodajes primarne energente, pa to kao da sisas sam sebi krv.
Jedino ako Rusi nisu dobri kao mrtvorodjencad. Sta ce da ostave buducim generacijama?
A to sve da bi musavi imao 70% podrske: ima sise kolpilani komsomolski, prodacu vam naftu i gas a vi drinkajte votku.
Sto to isisavanje krvi samom sebi me podseca na jednu zemlju na Balkanu, koja je prodala svoje izvore pijace vode coca-coli a sad prodaje rudnike za bud zasto, ne mogu da vam opisem  Smiley 1
Prodali bi oni jos da imaju sta. Cek da vidis kad se izglasaju zakoni, ko ce sve zemlju da kupi, a ko je vec kupio opstinsku a da se ne zna.
Opet sto kaze @Orfanelin, bolje da neko radi nego da stoji.

Ja ne znam koliko ce Medvedev promeniti kurs, jer sve su to bolne stvari za pocetak. I kod njih je lepse sa Putinom, da sede nista ne rade a is sise kaplje. I njih svest i dupe grize za buducu Rusiju. Ali ovo sto je rekao je buducnost Rusije.
I u pravu je. Prvi su us vetu poceli sa nanotehnologijama a danas su ih svi prevazisli.
Isto kao sa laserom. Prvi su ga pronasli, koristili, ali danas ceo svet je razvio tu tehnologiju a oni zaostaju.
Prodaje gas, ja tu i drugi po evropi prave vestacko djubrivo, seje zanje, pa mu prodaje snickers (karikiram).
Sta je to sto on ne moze da uradi, pa da on prodaje snickers? Sta nema?
Pa morace malo komsomolskajo kopile i da uci i da radi. Lako mu ovaj muskavko, prodaje gas i naftu i da mu da zhdere.
Putinovo vreme je proslo, da je posten mogao bi lepo u penziju i da ostavi ono mesto sposobnim rusima.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230

Video bre covek debilnu buducnost Rusije, pa ko veli: Boze ne daj takvu degeneraciju, daj da menjamo.
Ono bre nenormalno da prodajes primarne energente, pa to kao da sisas sam sebi krv.
Jedino ako Rusi nisu dobri kao mrtvorodjencad. Sta ce da ostave buducim generacijama?
A to sve da bi musavi imao 70% podrske: ima sise kopilani komsomolski, prodacu vam naftu i gas a vi drinkajte votku.
Sto to isisavanje krvi samom sebi me podseca na jednu zemlju na Balkanu, koja je prodala svoje izvore pijace vode coca-coli a sad prodaje rudnike za bud zasto, ne mogu da vam opisem  Smiley 1
Prodali bi oni jos da imaju sta. Cek da vidis kad se izglasaju zakoni, ko ce sve zemlju da kupi, a ko je vec kupio opstinsku a da se ne zna.
Opet sto kaze @Orfanelin, bolje da neko radi nego da stoji.

Ja ne znam koliko ce Medvedev promeniti kurs, jer sve su to bolne stvari za pocetak. I kod njih je lepse sa Putinom, da sede nista ne rade a is sise kaplje. I njih svest i dupe grize za buducu Rusiju. Ali ovo sto je rekao je buducnost Rusije.
I u pravu je. Prvi su us vetu poceli sa nanotehnologijama a danas su ih svi prevazisli.
Isto kao sa laserom. Prvi su ga pronasli, koristili, ali danas ceo svet je razvio tu tehnologiju a oni zaostaju.
Prodaje gas, ja,  i drugi po evropi prave vestacko djubrivo, seje zanje, pa mu prodaje snickers (karikiram).
Sta je to sto on ne moze da uradi, pa da on prodaje snickers? Sta nema?
Pa morace malo komsomolskajo kopile i da uci i da radi. Lako mu ovaj musavko, prodaje gas i naftu i da mu da zhdere.
Putinovo vreme je proslo, da je posten mogao bi lepo u penziju i da ostavi ono mesto sposobnim rusima.
« Poslednja izmena: 13. Nov 2009, 13:30:37 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ja ovde stvarno ne vidim nista cudno ovo je samo logican sled dogadjaja.... Prvo su se izvukli iz govana, oterali sve nelojalne igrace sa scene, doveli drzavu tu i tamo u red sa prirodnim bogatstvima sada je na redu da se visoka tehnologija razvija .... oni su i posle 20 godina stajanja u mnogim stvarima i dalje prvi na svetu za nekih 10 godina stvari ce doci na svoje mesto.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia E
Video bre covek debilnu buducnost Rusije, pa ko veli: Boze ne daj takvu degeneraciju, daj da menjamo.
Ono bre nenormalno da prodajes primarne energente, pa to kao da sisas sam sebi krv.
Jedino ako Rusi nisu dobri kao mrtvorodjencad. Sta ce da ostave buducim generacijama?
A to sve da bi musavi imao 70% podrske: ima sise kolpilani komsomolski, prodacu vam naftu i gas a vi drinkajte votku.
Sto to isisavanje krvi samom sebi me podseca na jednu zemlju na Balkanu, koja je prodala svoje izvore pijace vode coca-coli a sad prodaje rudnike za bud zasto, ne mogu da vam opisem  Smiley 1
Prodali bi oni jos da imaju sta. Cek da vidis kad se izglasaju zakoni, ko ce sve zemlju da kupi, a ko je vec kupio opstinsku a da se ne zna.
Opet sto kaze @Orfanelin, bolje da neko radi nego da stoji.

Pa ne vidim da Rusiji gas i naftu vade amerikanci nego oni sami to rade, sta je bio problem da se otvore pogoni za flasiranje vode, flasiraj i teraj braci nesvrstanima!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Ja ovde stvarno ne vidim nista cudno ovo je samo logican sled dogadjaja.... Prvo su se izvukli iz govana, oterali sve nelojalne igrace sa scene, doveli drzavu tu i tamo u red sa prirodnim bogatstvima sada je na redu da se visoka tehnologija razvija .... oni su i posle 20 godina stajanja u mnogim stvarima i dalje prvi na svetu za nekih 10 godina stvari ce doci na svoje mesto.
Samo reci nesto u cemu su prvi? U srpskom snu o kuratom rusu. Jedino mesto. Inace ostali su daleeeeeko iza Kine Japana, Amerike da ne govorim o zapadnoj evropi.
Pusti to sto je Putin podelio tajkune na podobne i nepodobne pa si pravi medijsku propgandu kad podvikne tajkunima, pa posle ruca sa njima. Odjebi tu komunjarsku dvolicnost. Na kraju krajeva sta on moze uopste o tome da zna? Samo da preti.

Problem je sto nemaju tehnologije za preradu resursa. nemaju cak ni za vadjenje nafte i gasa.Imaju kao arapi, samo nafru i gas.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Elektronika,metalurgija,svemirska tehnologija Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Elektronika,metalurgija,svemirska tehnologija Smile
Cime se ti bavis kad tresnes tako nesto?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
au,brate,opet kasne lekici...  Smile
(@Orfanelin,ne brini,ne odnosi se na tebe.  Smile Smile)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:01:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.