Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gothic 3 vs The Elder Scrolls IV Oblivion  (Pročitano 991 puta)
07. Jul 2006, 13:54:05
Ucesnik diskusija


You will die soon or later!!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
SonyEricsson k300i
Obadve igre us obricne RPG Avanture ali na vama je da glasate ko je polji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 214
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung x660
Hm... Meni je ovo malo babe vs zabe...

Takodje Gothic 3 nije izasao, pa ne znam kako porediti sa igrom koju sam igrao i koja je izasla...
IP sačuvana
social share
zato što se igram...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
postoji i G3 i oblivion tema... Smile
a btw:blajv nece ni moci da prismrdi gothic-u  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Samsung Neki shit
Pazi ovu temu ja licno zakljucavam (ako neko ima problem neka mi se obrati na pm)
posto ne mogu da se porede.

Svi porede gothic i oblivion zbog velikog sveta,dok su same igre potpuno drugacije.

Veliki svet u gothicu ne moze da se poredi sa svetom iz obliviona posto je razlika izmedju ta dva ova:

U oblivionu tu je cela mapa i odredjene distance ( gradovi,pecine,kampovi) koji mogu da se istrazuju....dok je u gothicu svet vec apsolutno odredjen i do kraja igre ce moci da se svet obidje 10 puta....linearan nije tacan izraz ali nema se drugog izbore nego da se svet istrazi dok je u oblivionu potpuno drugacije.

Takodje sistem borbe je drugaciji,dijalozi su drugcije drugaciji,questovi funkcionisu na drugaciji fazon,XP i skillovi su potpuno drugacije uradjeni nego u oblivionu....
U gothicu vise vlada prica dok u oblivionu je takav svet da se prica okrece kako vi zelite.

Ja licno sam fan obliviona...ne kazem da je gothic los ali ako mi kazete koja mi je najbolja Rpg avantura reci cu gothic
ali ako me pitate koji mi je najbolji RPG reci cu oblivion (morrowind  tacnije).

posto je potpuno glupa tema i kao sto rece pcigre ovo je klasican primer mesanja baba i zaba  Smile

lock
« Poslednja izmena: 07. Jul 2006, 21:38:13 od darthmaul »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.