Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 10:36:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gothic 3 - Forsaken Gods  (Pročitano 11079 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Pa koja bi bila poenta da opet ima starih misija... Ima novih oruzja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 463
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Nikako ne igrajte ovo sranje od igre,prepuna je bagova a i grafika nishta nije poboljshana,misije su nikakve...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
vredi upovati Wink

savatao sam novu masinu te sad mogu da picim G3 opusteno.... ajmo, deljenje iskustva onih koji su igrali, presli i slicno Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
vredi upovati Wink

savatao sam novu masinu te sad mogu da picim G3 opusteno.... ajmo, deljenje iskustva onih koji su igrali, presli i slicno Wink
ja sam je igrao i igram je.ali,nisam igrao exp.
a,igra je super,ali,da je ispeglana i dovrsena kako treba,bila bi jos deset puta bolja.
ali,bitno je da je sacuvala "dusu" koju je imala 2ka,i verovatno ce i 4ka biti tako lepa i zivopisna.pogotovu sto ce nju da urade verovatno kako treba.
« Poslednja izmena: 31. Okt 2009, 17:03:51 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 463
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Trojka jeste dobra(iako su svi kvestovi bili na istu foru...igra je zadrzhala onaj gothic shmek Smile),al ekspanzija je obichan shit...mala mapa,borbeni sistem pogorshan,chak i grafika deluje gore,jako loshe optimizovana igra...
Savetujem svima da preskoche ekspanziju i probaju Risen,ja sam se odushevio igrom,ima jako dobar borbeni sistem,sporedni kvestovi su zanimljiviji nego oni u gothic trojci,pricha nije losha,a igra sama po sebi veoma je slicna gothicu(grafika,animacija,dijalozi...su skoro isti kao u gothicu).Tako da obavezno probajte igru,ako vec niste Smiley.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Trojka jeste dobra(iako su svi kvestovi bili na istu foru...igra je zadrzhala onaj gothic shmek Smile
pa,na to sam i ja mislio.iako su ga ujebali neoptimizovanoscu i bagovima,igra je zadrzala taj duh,tu dusu po kojoj je poznat Gothic serijal.a i muzika je ostala na nivou.doduse,jeste da je ovde malo repetativna,ali,ipak je lepa.a ipak,i grafika je super.mislim,nije top kvalitet,ali,lepa je.a i dizajni nivoa su fantasticni.pejzazi su prosto carobni.
Savetujem svima da preskoche ekspanziju i probaju Risen,ja sam se odushevio igrom,ima jako dobar borbeni sistem,sporedni kvestovi su zanimljiviji nego oni u gothic trojci,pricha nije losha,a igra sama po sebi veoma je slicna gothicu(grafika,animacija,dijalozi...su skoro isti kao u gothicu).Tako da obavezno probajte igru,ako vec niste Smiley.
hm,nisam cuo za tu igru.ili mozda i jesam,al,tolko informacija pamtim,da sam verovatno tu zaboravio.
ali,hvala,bas cu da pogledam,a posto kazes i da podseca na Gothic,verovatno cu da je i probam.
hvala na savetu.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Nov 2009, 13:12:47 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
Risen je preslikan Gothic, sa delimicno boljom optimizacijom, te ces igru videti u boljoj rezoluciji no Gothic. Pokreti likova, animacija borbe, sistem igranja potpuno isti. Isti shmek, 99% isti dizajn, ista igrivost, ista tezina, ne treba ti uigravanje, prica nova, likovi novi, mapa manja itd. Engine, shaderi itd, sve isto ko gothic, samo ovog puta malo popravljeni.

I ako skoro da nisam sreo bug, igra me nije nesto previse zainteresovala, iznajmio sam je i probao jedan dan, i mislim da je prica iz Gothica mnogo zanimiljivija i bolja, a sto se ostalog tice, skoro pa preslikan Gothic.

No to je samo moje misljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Samsung Galaxy S
 Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
SonyEricsson k800i
Ja sam se bio nalozio na Risen ali kada sam chuo da su dva moja druga preshla igru za jedan vikend nekako sam izgubio volju. P.S. Zadnji boss u Forsaken Gods se zove Boss  Smile
« Poslednja izmena: 05. Nov 2009, 13:52:08 od Solesoslav »
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
da,ovaj,to sam bas hteo da vam kazem-znaci,pogledao sam bio po netu screenshotove i revije,i Risen je zaista fantastican.  Smile Smile Smile Smile @lakiusa,hvala ti puno.  Smile Smile Smile
oni pejzazi su prosto magicni...
e,to je jos jedan od razloga zasto sam ja uvek obozavao Gothic(a sada i RIsen,jer je gotovo identican,ali,jos bolji od 3ke),jer njegovi tvorci su uvek znali da dizajniraju fantasticne nivoe/prostranstva.prostranstva kakva vidite u Gothic serijalu necete naci bas kod mnogo drugih igara.naravno,i druge imaju svoj smek,ali,nekako,ova koja su u Gothicu su uvek bila neverovatna.na primer,Khorinis i njegova okolina u 2ci,zatim dzungle u Night of the Raven,onda fantastican grad Faring i njegova okolina u 3ci,itd,itd... sto se tice dizajniranja nivoa,tu su zaista pravi umetnici.

inace,evo,bas cu ovih dana da kupim i Risen,jedva cekam da ga probam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 10:36:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.