Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gospode pomiluj - Student teologije uhapsen zbog pedofilije  (Pročitano 3651 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
nemoj da si pedalofob. širiš govor mržnje.
Šta je to pedalofob,jel to onaj što ne voli bicikle.

Kakav govor mržnje,postavio par informativnih pitanja,možda neko zna nešto više o jima.

Razlika je sto kada napadnes devojcicu to je - ona je sam htela, a kada napadnes decaka - sodomija! sodomija!

I da... to sto muskarci zavrse sa parama od prodaje filmskih prava koje posle toga trose po tajlandu na maloletne prostitutke oba pola...
Ja sam pitao da li izmedju njih postoje neke razlie,pravno gledane,zdravstveno,da li se medjusobno razdvajaju,da li postoje podgrupe....a ta tvoja feministička vijdenja sveta zaboravi,takvi odgovori me ne zanimaju.


Evo za tebe jedno pitanje,pošto si pametna.

Ako neki čovek od naprimer 30 godina kresne neku devojčicu od 16 godina koja je već rodila u nekoj klinačkoj vezi sa 15 godina,da li je on pedofil,ili je ona milfara. Smile

« Poslednja izmena: 25. Sep 2014, 15:21:11 od Mile Rent-a bubreg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Улазимо у подручје замагљених граница.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2014, 15:23:33 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
Ako neki čovek od naprimer 30 godina kresne neku devojčicu od 16 godina koja je već rodila u nekoj klinačkoj vezi sa 15 godina,da li je on pedofil,ili je ona milfara. Smile
Помери на "родила са 13, а овај је креснуо док нема пуних 14". Теоретски могуће, а отвара занимљива питања.

Технички, обе опције су тачне - он је педофил, а она милфара  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.5
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ako neki čovek od naprimer 30 godina kresne neku devojčicu od 16 godina koja je već rodila u nekoj klinačkoj vezi sa 15 godina,da li je on pedofil,ili je ona milfara. Smile

Pedofilija se odnosi na decu do 13 godina ili pre puberteta.
Rec koju trazis je hebefilija.

Dete se u nasem pravu oznacava kao osoba mladja od 14 godina, tako da... pravno gledano... kod nas su pedofili svi oni koji iskazuju seksusalnu zelju prema osobama mladjim od 14 godina.

Neko ko ima 16 godina moze da zakljuci brak ili izvrsi abortus pod odredjenim odnosima, a svakako moze da se zaposli i ima licna dokumenta, te sklapa pravne poslove, opet... pod odredjenim uslovima.

Sto se odgovora na tvoje pitanje tice... Ne, on nije pedofil, ali je u svakom slucaju osoba sa nekim tezim oblikom parafilije i treba mu strucna pomoc, njoj prevaspitavanje, a njenim roditeljima novcna globa i prevaspitavanje.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Ako neki čovek od naprimer 30 godina kresne neku devojčicu od 16 godina koja je već rodila u nekoj klinačkoj vezi sa 15 godina,da li je on pedofil,ili je ona milfara. Smile

ни сви старогрчки стрејт филозофи не би били паметни у овом случају...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.124
Улазимо у подручје замагљених граница.  Smile

You have entered the twilight zone.. tinuninu tinuninu tinuninu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.124
"Lepo ja kazem pope skloni ruku sa mog kolena a on ce meni i onako si mator za mene" - salu na stranu uzmimo primer Kacavende i mnoge druge predstavnike SPC (cast izuzecima) voze skupa kola,bahanalije,trosenje velike kolicine novca ko zna odakle i ko zna na sta dok narod nema za hleb kad ste videli svestenika da vozi ficu ili ide gradskim prevozom daleko bilo peske a tek bratija viseg staleza da ne da lepi bog jedini dosledan svojih reci je bio Patrijarh Pavle ovo ostalo je bruka i sramota na saboru SPC kad je biran patrijarh vladike dolaze u limuzinama a beskucnici came ispred hrama kao psi lutalice e to je zalosno da svaki vladika da po 1/5 para koje je dao na auto po jednom beskucniku pomogo bi mu i te kako ali ne zar predstavnik vere jednog naroda da ne vozi auto koji ne vredi bar 20.000e pa to bi bila bruka i sramota i da nema za svoje bahanalije ju strasno...surova realnost vise me nista ne iznenadjuje danas ni da umres za dzabe ne mozes zna se tarifa za opelo a nekad je bilo koliko bog dao kuci i posle se cudimo sto su takvi pa koliko para okrecu nije ni cudo sto su se toliko osilili pojedini i njihovi puleni....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Citat
Ako neki čovek od naprimer 30 godina kresne neku devojčicu od 16 godina koja je već rodila u nekoj klinačkoj vezi sa 15 godina,da li je on pedofil,ili je ona milfara. Smile

Pedofilija se odnosi na decu do 13 godina ili pre puberteta.
Rec koju trazis je hebefilija.

Dete se u nasem pravu oznacava kao osoba mladja od 14 godina, tako da... pravno gledano... kod nas su pedofili svi oni koji iskazuju seksusalnu zelju prema osobama mladjim od 14 godina.

Neko ko ima 16 godina moze da zakljuci brak ili izvrsi abortus pod odredjenim odnosima, a svakako moze da se zaposli i ima licna dokumenta, te sklapa pravne poslove, opet... pod odredjenim uslovima.

Sto se odgovora na tvoje pitanje tice... Ne, on nije pedofil, ali je u svakom slucaju osoba sa nekim tezim oblikom parafilije i treba mu strucna pomoc, njoj prevaspitavanje, a njenim roditeljima novcna globa i prevaspitavanje.
Dobro,a da li slučajno znaš da li procentualno više napadaju dečake ili devojčice.
Koliko sam zapazio iz ovih novinarskih lsučajeva delujje mi da više napadaju dečake,tako da sam zbog toga pitao da i izmedju njih ima razlike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.5
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da je stvar sto je pedofilija i dalje tabu i sto se, kao sto rekoh, neki oblici smatraju drustveno prihvatljivi u nekim kulturama. Tabu u smislu da se ne prijavljuje i da su zrtve izvrgnute novinskom razvlacenju i gledanju ispod oka, tako da se slucajevi i ne prijavljuju...

Npr. na Istoku je OK i prihvatljivo da se devojcica od 7 godina uda za muskarca od 60 godina.
Devojcica koja pokaze prve znake pubereta je automatski zena, bez obzira sto ona sa 9-12 godina nije u stanju da funkcionise kao zena.

Druga stavka je sto se slucajevi pedofilije kada su u pitanju decaci cesce isticu po novinama, jer je sodomija i dalje (i s pravom) veliki tabu. Veca je senzacija. Nikada neces naci na stavku da je decak silovan zato sto je nosio kratak sorc.

Devojcica koja je silovana nije samo zrtva, vec je i u ocima okoline ostecena roba. Jer je sama htela.

Bez obzira sto mozda ima 3 godine.
« Poslednja izmena: 25. Sep 2014, 16:42:21 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Citat
Devojcica koja je silovana nije samo zrtva, vec je i u ocima okoline ostecena roba. Jer je sama htela.
Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.