Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:59:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gospod ce podici mrtve da im sudi ...  (Pročitano 24780 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Apple iPhone 6s
Nije telo grešno već duša,zato se čovek ponovo i rađa,a telo zbog svoje grešnosti ima rok upotrebe.

Znaci zbog grehova se ljudski vek smanjio od nekih 300-600god na svega 70-100god?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Lepo sam napisao prijatelju moj,da menjanje zemljine orbite utiče na rast i na dužinu života.
Nemojte slepo da verujete nauci,koja je mnoge stvari,neznajući da ih objasni,stavila pod "tepih".
Dajem logična objašnjenja i ko ih prihvati ...dobro je za njega. Smile
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Slobo, vidim da te nema, jel si se sad bacio na propagandu i na onom forumu gde ti je ikona avatar i gde isto pises da si onaj koji jesi? Ima ta slika u Skupstinskoj Birtiji, slatko smo se svi ismejali  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pametan čovek razmišlja,budala se smeje...
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Паметан човек се теби смеје. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Нема сумње да долази судњи дан. Њега најављују како наука тако и религија. На питање: "шта ће бити са људима?", научници само слажу раменима. Са друге стране религијски извори нуде невјероватан одговор -  други долазак Христов, општо васкрсење мртвих и страшни суд. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
"Gospod ce podici mrtve da im sudi"

Hoce ,Hoce,  Evo ga!!!!  jos malo....,evo upravo je podigao 200 hiljada zombija sa Haitija i lepo ih ponovo osudio na smrt ,Ovo je najlepse nesto sto se takvim siroma ljudima moglo desiti posle Papa Docove diktature.
Mislim Ljudi tamo su posekli 95% svojih Shuma ,Toliko su siromasni da jedu kolacice koje prave tako da mesaju blato margarin i so, ovo je naravno bilo pre zemljotresa.

Kad dodje do pravde bozijeg suda Ja stvarno neznam nikoga ko je to zasluzio ,
osim mog zubara  ali ni za njega nisam 100%siguran,
Sto se tice male dece ona takodje nemaju garanciju spasenja jer po hriscanskoj tradiciji
kriv si automatski kad se rodis to je nasledno uslovljeno od Adama.
teolosko-teorijski gledano oni koji budu spaseni ako budu pomilovani
verovatno ce brojati samo u stotinama,mozda cak i desetinama ljudi.

Mislim u Mumbaju imas milion ljudi koji zive u otpadu na otpadu i od otpada svi oni zasluzuju Raj  ,
tezak zivot zasluzuje nagradu.
U Indiji imas vise Hriscana ovih dana nego Hindu i Muslimana ,
mislim Ljudi hoce da veruju a mi smo im dobro upakovali i prodali smo im pricu o Hristu i vecnom zivotu ,
Na drugoj strani Muslimani u njihovom raju dobiju 75 devica a Srbin kaze "pa dobro Boga mu Poljubim jer su oni ludi" i od ove jedne me po neki put boli glava. U balkanskim ratovima Srbi su optuzeni za preko 100 hiljada silovanja, ako je ovo istina mi smo bre Supermeni al gde su deca i nemoj da mi neko kaze da je kondom redovno koriscen,......a sto se tice deset bozijih zapovesti to nije dakle problem i glavni greh, specijalno ako si nezenja. Dobro istina je da imamo najkraci zivotni vek u Evropi ali ne mislim da je to zbog greha ukoliko se i rakija racuna kao greh e onda nek ide sve.
Ali ako je Bog milostiv uslisice mi zelju da kad bude dosao cas Rapture prvo pokupi ove najreligioznije ,
Dakle iskreno se nadam da ce prvi da odu sa ovog sveta svi ovi mastrubatori sto se nadaju spasenju ,
dakle Crnih u Africi ima najvise,pa onda onih garavih pa onda belih Amera pa onda malobrojni clanovi ovih drugih malih zemalja po Evropi i uh zamalo da zaboravim i 140 miliona jehovinih svedoka iz Kine zasluzili su ljudi.
Neka im je Bog milostiv i nek ih nosi sto dalje.



« Poslednja izmena: 19. Jan 2010, 10:22:09 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Procitao,Hvala na ovakvoj interesantnoj informaciji ,i dalje mislim da je samo ludost jednog coveka i daleko odmaknuti nece ,ali sa ovim apokalipticnim smerom nikad se ne zna, ako mu krene dobro, pre ili kasnije morace da nadje opravdanje za svoje price i tu mogu jasno da vidim da neko lako moze biti povredjen prvo psihicki pa mozda cak i fizicki,jer on kao da ne shvata odgovornost koju mora preuzeti na sebe za one koji mu veruju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Sony xperia
Jel' ovo postaje tema o Slobi, ili cemo se vratiti na temu ? Uostalom, imate priliku videti kako nastaje neko ucenje i jedan od nacina sakupljanja sledbenika u danasnjem vremenu.

Ajmo sad' na temu.  Smile
« Poslednja izmena: 19. Jan 2010, 14:38:27 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:59:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.