Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:13:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gorica i Dragan prelaze na RTS?  (Pročitano 8935 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6S
B92 ima mnogo negativnih stvari. I sam sam vernik i smeta mi kada (neopravdano) napadaju crkvu. Postoji medjutim razlika izmedju (neopravdanog)napada na crkvu (sto njima nekada nije strano) i napada na pojedine crkvene glavesine, zbog kojih je najvecim delom crkva i srozala svoj ugled u drustvu i zbog kojih se i ja kao iskreni hriscanin i vernik, cesto stidim. Inace ako ti smeta napad na crkvu, onda pretpostavljam da si vernik, a ako si vernik-hriscanin, onda ne bi trebalo da zelis da bilo ko propadne, da se spali i slicno.

B92 ima kao sto sam rekao puno negativnih stvari i tu je realno ostalo od one izvorne radio stanice mozda 20%. I meni jako smeta kada na B92 gledam Velikog brata. Smeta mi kada gledam Jelenu Karleusu. Smeta mi kada mi Luna Lu prica sta je cool i smeta mi jos mnogo sto sta.

Ali opet kazem. Ne znam koliko imas godina, prema tvojim stavovima rkeao bih da nemas vise od 20-ak i da nisi ziveo u Milosevicevo vreme. Sve je stvar izbora. Ima i ljudi koji su ziveli tada i koji tvrde da im je bilo tada dobro. Po meni taj period je jedan od najcrnjih u istoriji srpskog naroda i kada pomislim na sve sto sam tada prezivljavao, nije mi dobro. B92 je bio stozer oko koga su se tada okupljali svi ljudi koji su zeleli da sruse taj rezim i vide mu ledja. Kao takvi, meni su tada mnogo znacili. Na krilima te stare slave i danas ih cenim, ali kao sto sam rekao daleko manje nego sto je to bio tada. Napad na crkvu mi smeta i te kako, ako je na crkvu, a ne na staresine(vladike). Napad na srpsko (iako ja tu ne vidim mnogo napada na "srpsko) mi takodje smeta, s'tim sto ja napad na Obraz, Nase, 1389, Nacionalin front i slicne organizacije ne smatram napadom na Srbe i srpsko, vec upravo suprotno.

Sto se Gorice i Dragana tice i tu imam mnogo sto sta da zamerim. :Posebno Gorici, kojaj e izuzetno sujetna i egocentricna osoba, koja uvek i po svaku cenu mora da bude glavna. Mislim takodje da su pojeli veliko ***** prelaskom na RTS, jer su cesto prozivali upravo taj RTS za razne stvari, a sada su otisli bas tamo. Ipak kao sto sam ranije napisao, godinama sam se budio uz njih, godinama su me pratili po koje kakvim mrancim jutrima, smrdljivim autobusima i postali su mi veoma dragi, jer cak i kada lupaju gluposti, uvek su uspevali da me razbude i stave mi makar jednom osmeh na lice/ubrizgaju mi dozu pozitivne energije neophodne da prezivim dan i ja sam im na tome zahvalan. Kome se oni ne svidjaju, lepo neka promeni stanicu, to bar nije problem, a i ima ih toliko, pa neka uziva u necem drugom sto mu odgovara. Smile Smile
« Poslednja izmena: 19. Maj 2010, 09:01:43 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
taj RTS je definitivnio postao deponija krsheva...u moru alkoholičara, shizofreničara, prostitutki, pedofila, bila i ova dva krsha ili ne , vrlo važno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
@Ic.xc.ni.ka
Imam 36 godina i preživeo sam sve ono. Naravno da razdvajam napad na pojedinca i napad na SPC. Pre nego što napustih Srbiju, dugo, dugo sam bio medijski radnik i odlično znam o čemu sam pisao.I dobro znam sve trikove. I na žalost B92 je postao nešto što treba odstraniti iz Srbije.
Jer previše je njima stalo do para pa makar uništili celu srpsku zajednicu. Kako oni tako i aktuelna vlast. Al to je već posebna priča. Kakav li je osećaj u njihovim glavama kada svesno uništavaju srpsko društvo i Srbiju kao zemlju. Uništiti sve zarad yellow cab zarad cool zarad evra... Kao sad je glupo pričati srpski u zemlji Srbiji. Nismo In zato što ne koristimo četvrtinu engleskog jezika u srpskom govoru. Sve je to ljudi otpad koji na mala vrata preko  B92 ulazi i zagađuje nam društvo.
Moja teorija je da nije slučajno što je RTS tu gde je sada. Dobijaju dobar novac od tv preplate i pritom zarađuju i od reklama. Nije to malo para ljudi. RTS je veliki gigant koga je bilo teško srušiti osim ako ne postave pravog čoveka na čelo te kuće. Postavljen je Tijanić koji drži RTS konstantno dole. Zato što je RTS dole, B92 je isplivao gore. I sad nam sole pamet kako mi nismo cool.
Ma ko su B92, Pink, i ostala boranija kad RTS ima kapacitet da ih proguta. Ima kapacitet da pravi 5 puta bolji program. Na žalost ne može. Tu je Tijanić koji drži RTS dole kako ne bi imao dobru gledanost. Nisu Pink i B92 gledaniji od RTS-a zato što su bolji od njega. Gledaniji su jer je RTS lošiji od njih. Ovo što napisah svodi se na isto ali velika je razlika šta to zapravo znači. Cela ta skupina političara i pojedinih medijskih kuća svesno uništavaju srpsku zajednici zarad globalizacije.  Tako da ono dvoje, možda su shavtili nešto a možda samo žele više novca. A gde će ako neće u RTS.
« Poslednja izmena: 19. Maj 2010, 16:52:17 od Sasha019 »
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia E71
@Sasha019
Ne znam kad si ti radio u medijima, do koje godine, ali sada se situacija malo promenila... Odmah cu da ti kazem da je B92 "pukao" i finansijski i sadrzajno, tako da je sada daleko iza rts-a ili pinka, pa cak i fox-a i avale. Drugo, najveci problem rts-a (i uopste medija u Srbiji) uopste nije Tijanic, nego ljudi iz DS. Nemoj da mislis da je program na nacionalnoj televiziji takav kakav je zbog Tijanica i urednika na rts-u Smile Ljudi koji srozavaju medije u Srbiji su Saper i njegov "partner" Djilas, kao i njihove marketinske agencije, koje drze u svom posedu svo reklamno vreme na svim relevantnim televizijama, samim tim raspolazu i parama, a samim tim imaju i moc da odlucuju o svemu! B92 je "ranjena zver" na izdisaju, a ovo dvoje su presli na radio bgd iz razloga koje sam naveo u postu #47 (informacija je proverena i potice od nekiliko ljudi koji se druze sa Draganom i Goricom)  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Televiziju kontroliše direktor, direktora onaj koji mu daje novac a takođe i RRA. RRA nju kontroliše država a državu mafija u pravom smislu te reči ili oni koji su samo sticajem okolnosti tu gde jesu i imaju moć. Poput tih koje si naveo.

Ali svojevremeno B92 je preterala sa zaglupljivanjem i omalovažavanjem sopstvenog naroda. Sad su oni kao u ravni sa Bogom i ako oni kažu da je tako onda je tako. A svi mi ostali smo rasli u saksiju pa bolje da ćutimo. Drago mi je da propadaju ako je to istina jer Bog sve vidi. A naše medije ne pratim već nekoliko godina unazad jer nisam u SR.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia E71
Televiziju kontroliše direktor, direktora onaj koji mu daje novac a takođe i RRA. RRA nju kontroliše država a državu mafija u pravom smislu te reči ili oni koji su samo sticajem okolnosti tu gde jesu i imaju moć. Poput tih koje si naveo.

Ali svojevremeno B92 je preterala sa zaglupljivanjem i omalovažavanjem sopstvenog naroda. Sad su oni kao u ravni sa Bogom i ako oni kažu da je tako onda je tako. A svi mi ostali smo rasli u saksiju pa bolje da ćutimo. Drago mi je da propadaju ako je to istina jer Bog sve vidi. A naše medije ne pratim već nekoliko godina unazad jer nisam u SR.
Mislim da nije samo svojevremeno, radi to i sad. Jedina stvar koju sam postovao i postujem kod njih (obzirom da se i sam bavim vizuelnim delom proizvodnje tv programa) jeste ta BBC-jeva skola snimanja. Sto se drugih stvari tice, vecinom su grozni...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Upravo tako. Za to što su uveli standard kako treba da izgleda prilog i sam izgled programa, jedino im za to odajem priznanje. A da su smorili, jesu.
Amin.
« Poslednja izmena: 19. Maj 2010, 21:01:39 od Sasha019 »
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Computer nerd

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung S3370
Nema veze gde su, Gorica i Dragan će uvek biti najbolji radiovoditelji.  Smile
IP sačuvana
social share
Don't drink and drive.
Take a joint and fly!
-------------------------------
JANTE
1. Ne misli da si neko i nesto.
2. Ne misli da si isto velik kao sto smo mi
3. Ne misli da si pametniji od nas
4. Nemoj da si uvrtis u glavu da si bolji od nas
5. Ne misli da znas vise od nas
6. Ne misli da si vise od nas
7. Ne misli da tezis necemu
8. Ne smej nam se
9. Ne misli da je nekoga briga za tebe
10. Ne misli da mozes necemu da nas naucis
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia E71
Citat
Nema veze gde su, Gorica i Dragan će uvek biti najbolji radiovoditelji.
Hmmm ima i u tome istine, ali ne zaboravimo da je i konkurencija nikakva...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9

Ali svojevremeno B92 je preterala sa zaglupljivanjem i omalovažavanjem sopstvenog naroda. Sad su oni kao u ravni sa Bogom i ako oni kažu da je tako onda je tako. A svi mi ostali smo rasli u saksiju pa bolje da ćutimo. Drago mi je da propadaju ako je to istina jer Bog sve vidi.


Da propadne taj rasadnik demokratije, ma idi molim te  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:13:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.