Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:07:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gorica i Dragan prelaze na RTS?  (Pročitano 8934 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
  Javna je tajna da su osređene TV stanice dobijale opremu i da su finansirane sa strane.Oprema je mogla da se popiše i da se utvrdi koliko je ko dobio ali sa novcem je drugi slučaj.Oni koji su pare dali i koji su ih primili mudro ćute ali činjenica je da su "donacije" prestale onog trenutka kad su primaoci malo stali na noge i kad su ispunili zadatak za koji su "pomoć" dobili.B92 je privatizovan pod vrlo čudnim okolnostima.Na isti način su dobili zgradu gde su sada kao i frekvenciju.To su sve stvari koje se vide a o kojima se vrlo malo ili ne sme da zna.Sam finansijer bi bio totalno lud da nastavi da ih finansira sad pošto su na ovaj način postali sposobni da sami zarađuju.Postali su gazde a koliko su sami sposobni bez pomoći sa strane da se zaključiti.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Bar sto se B92 tice to nije ni bila tajna Smiley Cak i kada su izgubili finansiranje to se znalo Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1059
mob
Nokia 
Citat
To je tvoje misljenje...Mene samo interesuje, posto sam saznao od pravih znalaca i rodoljuba kako je B92 soroska kompanija i da ih Soros licno finansira, kako je moguce onda da su u finanijskoj krizi i pred raspadom/bankrotom, posto koliko mi je poznato Soros ipak nekako spaja kraj sa krajem? Smile
па зато што више нема разлике између телевзија....све је то смеша пинк-а и у92...
велики брат овде,велики брат тамо...
то овај ''трансфер'' и потврђује...
треба се сетити и преласка ''новинара'' што се сваке недеље распакује....

Тијанићева пуста жеља да састави нови Јутел....а како је то смеће било,знају они који су га гледали....
и да за љубитеље...''манијака'' чини ми се да постоји нека слична емисија на у92 око поднева (да ли 11. да ли 12. да ли 13. х)...није ме нешто посебно интересовало...него док сам мењао станице на радију....

Ако вас баш интерсује радио имате данас Радио Београд 2, емисју Атлантис у 17:00 па преко интернета,...а онда преаците у 18:00 или Ђуру Ангела(у92) или Дејана Цукића(202...)
... и онда Накси Радио у 20:00...
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Citat
Дејана Цукића(202...)

 Smile

Citat
TV manijaci su bili vrhunski, nadam se da ce od toga biti nesto...

Da. Smile Gotivio sam ih.
Šteta što nema nigde na interentu sa skinu.
Zapravo, toliko malo ima o njima... kao da nisu ni postojali.

IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6S
Imas na b92.fm verovatno sve emisije da skines.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Emisija "Buđenje" biće emitovana u terminu od šest do devet časova ujutru, na Prvom programu Radio Beograda, rečeno je na konferenciji za novinare u sedištu RTS-a.

Voditelji su istakli da je emisija projekat njihove zajedničke produkcije "Supermiš", i da je bila ponuđena i drugim emiterima, među kojima i njihovoj bivšoj kući B92, ali da je sa Radio Beogradom postignut najbolji dogovor.

"Radio kao medij može da se razvija kao televizija, i pruža mogućnosti za lepšu realizaciju projekta", rekla je Nešovićeva.

"U jednom trenutku u B92 osetili smo da nam je potrebna bolja logistička podrška za ono što želimo da radimo. Odluka nije bila preko noći, niti vođena emocionalnim razlozima, već željom da na pravi način nastavimo karijeru", dodao je Ilić.

Glavni i odgovorni urednik Prvog programa Radio Beograda Dušan Radulović istakao je da će voditeljski par biti "gospodari sadržaja" emisije.

"Buđenje" kreće od 10. maja radnim danima, a u planu je da se Gorica Nešović i Dragan Ilić povremeno uključuju i u Jutarnji program RTS-a.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
  Kao što sam i mislio i napisao.Ne smeju da se druže i rade sa drugim kolegama.Mislim da su na ovom šta su radili i u čemu su se proslavili postigli najviše što mogu.Zna se ko plaća ovo vreme što će biti na probnom radu na RTS-u.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia E71
Gorica i Dragan su presli na radio Beograd, zato sto su otvorili svoju firmu, produkcijsku kucu. Ponudili su Veranu Maticu da njihovoj firmi placa za jutarnji program sto Veran nije mogao da prihvati, a Tijanic jeste, jer im placa od nasih para tj. od tv pretplate. Znaci njih dvoje ne rade za platu kao radnici radio Beograda, vec "primaju platu" od sopstvene firme, sto je za RTS finansijki mnogo nepovoljnije.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam flat ali unutrašnji brojčanik otkucava

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson K550i
Ne zna se ko je veci retard od njih dvoje, uvek oni nesto pametuju  Smile
IP sačuvana
social share


Ja sam flat ali unutrašnji brojčanik otkucava
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Inace b92 je bio jedna porodica u pocetku, koji je i izgradio svoj status borbom protiv Milosevica i politickim akcijama.
Da bi kasnije nastavio sa borbom protiv srpskog naroda i znatno doprineo zaglupljivanju istog. Konstantnim prozivanjem jedinog čistog srpskog što je ostalo a to je Srpska Pravoslavna Crkva. Konstantnim zanemarivanjem i uništavanjem srpskog jezika sve većom upotrebom engleskog jezika u programu. I tako dalje i tako dalje...

Nadam se da će se taj B92 raspasti kad tad. Ili će jednog dana kada se digne buna, neće paliti RTS nego B92.  Možda su ono dvoje shvatili to pa na vreme napustili brod koji će potonuti.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:07:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.