Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gori Notre Dame Katedrala u Parizu  (Pročitano 7334 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
ВестиСрбија
ДУЛЕ САВИЋ БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: “Сећате ли се заставе лажне државе у Нотр Даму?!“
април 16, 20191369 0
Дуле Савић, легендарнди фудбалер, поново је узбуркао јавност. Огласио се поводом страшне несреће која је задесила Париз и познату катедралу Нотр Дам. Пожар који је у понедељак поподне захватио чувено здање толико се разбуктао да торањ овог чувеног здања није издржао.

Душан Савић је на свом инстаграму објавио текст.

Прочитајте:
ВАВИЛОНСКА КУЛА И СХВАТАЊЕ ЈЕЗИКА У СТАРОЈ СРПСКОЈ…
СВЕТИ МУЧЕНИК КНЕЗ ЛАЗАР
– Гори Нотр Дам у Паризу. Французи, да ли се сећате да сте 11. новембра 2018. на 100 годишњицу победе у Великом рату у тој катедрали окачили заставу нарко – терористичке творевине такозване “ држава Косово“?

– А ко беше поред Вашег председника? Ја видех шиптарског терористу. А Ви? Памет у главу, Бог је велики, све види – написао је легендарни Дуле на инстаграм профилу.

Интересантно је да је Душан Савић добар део своје каријере провео у Француској.


ДЕЈАН БЕРИЋ ОПЛЕО ПО ФРАНЦУЗИМА: Када почнете да их оплакујете, прво се сетите овога!
април 16, 2019372 0
Дејан Берић, чувени снајпериста и српски добровољац у Донбасу, коментарисао је пожар у катедрали Нотр Дам у Паризу.

‘’Можда сам постао мање православан, али не осећам уопште никакво жаљење што је изгорео храм у Паризу’’, написао је Деки на Фејсбуку.

Прочитајте:
РОГОЗИН БЕЗ ДЛАKЕ НА ЈЕЗИKУ: Даћемо Србији све што…
СВЕТИ МУЧЕНИК КНЕЗ ЛАЗАР
Он је подсетио на учешће Француске у интервенцији против наше земље.

‘’Они су својим бомбама уништили стотине наших храмова, затим још више дозволили Шиптарима уништити када су дошли као миротворци на Косово. За време боравка плавих шлемова, или како се већ зову, уништено је 120 српских храмва на Косову, а од почетка бомбардовања 236. Када почнете да оплакујете бедне Французе, сетите се шта су они урадили са нашом земљом’’, додао је Берић.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
balkanski idioti i seljacine
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
А, оУвај... Зар не беше прича да су се чула звона са Нотр Дама да смо тукли Турке на Косову, када су Босанци од Твртка сјебали све на свом крилу битке па пронели вест о победи? Smile

Није Нотр Дам крив због заставе. Нотр Дам је црква, то је дакле грађевина која има неку духовну намену за одређене вернике и сл. Да ли треба помињати културну и уметничку вредност те цркве, старост и слично? Је ли то први пут да је црква злоупотребљена? Не. Да су се запалили ови што су били одговорни због те заставе, ја бих разумео све. Овако... Хајде да разумем српски гнев типа ТО БРЕ ЈЕБИ ТОРНАДО ГЛУПЕ АМЕРЕ ОНИ СУ НАС БОМБАРДОВАЛИ, али ово... Не знам јбг, код нас је све препуно алибија иначе, тако да можда ово и није нешто чудно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
balkanska budala bi da spali celokupno kulturno nasledje evrope jer ga neko uvredio sa zastavom.
« Poslednja izmena: 16. Apr 2019, 23:52:03 od andypip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
balkanska budala bu da spali celokupno kulturno nasledje evrope jer ga neko uvredio sa zastavom.

Ne ne gresis..ne kulturno nasledje, nego celu Evropu sa sve Evropljanima.
Najvecom gamadi nad gamadima.

a za njihovo kulturno nasledje me zabole kurac ko njih za nase..pravili su stale od nasih manastira na Kosovu
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Не треба узвраћати. Ниједан верски објекат не треба дирати, осим џамије ако је направљена у 21. веку. Јер кој ће курац, има их још 3-4 поред ње.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
niti je bozja niti je kazna, bog se nije transparento pokazao da jeste unistio bi sve verske gradjevine

slucajna ili namerna paljevina koja nema veze sa bogom
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
balkanska budala bu da spali celokupno kulturno nasledje evrope jer ga neko uvredio sa zastavom.

Ne ne gresis..ne kulturno nasledje, nego celu Evropu sa sve Evropljanima.
Najvecom gamadi nad gamadima.

a za njihovo kulturno nasledje me zabole kurac ko njih za nase..pravili su stale od nasih manastira na Kosovu


e, ti si bas taj kojeg sam hteo da opisem sto bolje, a ti si evo i sam pripomogao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Balkanska budala si iskljucivo ti zajedno sa sve sve gradjanskom Srbijom.

Ja nemam nista protiv da ti zalis za Notre damom...jer sam ja covek koji ne brani drugom pravo na licno misljenje i saosecanje Smiley
Vi balkanse budale nama drugima branite to da mi imamo pravo na licno misljenje..

Da skratim, tebi pajseru smeta moje pravo da me boli kurac za smrdljivi notre dam..A meni ne smeta da ti, Filip i Dabisa oplakujete Francusku.
Ja vas ne pozivam da mrzite ni Evropu ni Francuze, vi nas ostale pozivate da ih volimo i cek da pocnete i da nam naredjujete da ih volimo.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.