Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Горење се из Словеније сели у Србију?!  (Pročitano 9180 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Sunny
Za pare o kojima ti pricas mozes da dobijes samo coveka koji ce ili da bude pijan pola radnog vremena ili koji iz inata nece da radi. Video svojim ocima u fabrici koja zaposljava preko 400 ljudi. U neku ruku opravdavam tog radnika koji nece da radi ali u jednoj kini ce da radi za 3 puta manje 3 puta vise. Nisu se nemci vratili tamo gde jesu tako sto nisu hteli da rade za manje pare Smile Problem veliki jeste sto kod nas i kad se postigne neki profit poslodavac ne dize radnicima plate posto nema poslovnu kulturu i misli da mu je i ovako dobro i onda mu firma propadne Smile

Vecina Srba koji upisu fakultet kad ih pitas sta moze da se radi sa tim faxom ce da odgovori pa mozes da budes direktor  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
plus topli obroci u federaciji koji je u prosjeku 10KM , uzmi prosjek 20 radnix dana u mjesecu to je 200 km ili 100 eura tako da se prosjecna plata u federaciji povecava za neki 10o eura u odnosu na rs, jedina mana sto se na to ne placaju doprinosi za penzije cime ti je umanjena osnovica zu obracun istix, a cuo  sam da u rs plate isplacuju u natur, u bjeljini u kupusu, a nedje i u orasima...jarane, ne moze narod to vise da trpi, nije panlu kao ti koje je dodik dobro zbrinuo nedje u kupleraju, zato se i sprema eneralni straj pa ces vidjeti otimacine po onoj velelponoj dodinoj zradi u bl... Smile

Топли оброк нема просјек Инзко већ тачну цијену.Опет лупаш.
Топли оброк се одређује колективним уговорима и код мене је 160 км,али није код сваког тако
сва твоја настојања подизања просјека обичног радника у федерацији у односу на радника из
РС постају смијешна када имате 10 пута више предсједника влада,њихових замјеника,возача,
секретарица,савјетника,возни парк и све то када урачунаш у плате добро је ако радници у
федерацији добијају и пола од тога просјека.Једноставно је тако.
Ја имам топли оброк од 160,пријатељ на жељезници 120 док неко и не зна шта је топли оброк
баш као и у федерацији.
Незнаш проблематику буџетских потрошача и то неможеш исправити цифрама када је једноствано
10 више од 1.
Знам ја да си ти забринут за србе али нека полако отићи ће РС својом политиком па се онда нећеш морати сикирати. SmileТи шта си чуо само су међеди који ти се вршљају око куће.Узми карабин
рукни једног наједи се поштено меса јебеш забрану. Smile
« Poslednja izmena: 02. Feb 2010, 17:28:05 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 3220
Citat
Za pare o kojima ti pricas mozes da dobijes samo coveka koji ce ili da bude pijan pola radnog vremena ili koji iz inata nece da radi. Video svojim ocima u fabrici koja zaposljava preko 400 ljudi.

Ne vidim problem da se umesto alkoholicara primi neko ko to nije i voljan je da radi a takvih ljudi ima. Uglavnom takve (ne)radnike drze iz sazaljenja jer su u godinama ili pred penzijom, i imaju porodicu, i niko drugi ih nece zaposliti jer su alkoholicari- i to sazaljenje je prvi propust rukovodilaca. A neki rukovodioci namerno drze u pogonu jednog takvog alkoholicara i tolerisu ga jer im sluzi kao potrcko i drukara.

Citat
U neku ruku opravdavam tog radnika koji nece da radi ali u jednoj kini ce da radi za 3 puta manje 3 puta vise

Neka onda i kod nas bude kao u Kini, ali neka tako bude svima bez izuzetaka.Na kraju, koliko nasih ljudi radi kod Kineza u radnjama-garantovano nisu preplaceni.

Citat
Problem veliki jeste sto kod nas i kad se postigne neki profit poslodavac ne dize radnicima plate posto nema poslovnu kulturu i misli da mu je i ovako dobro i onda mu firma propadne

Za korporativnu kulturu se slazem, od "poslodavaca" koji su mahom polupismeni i  svoj prvi milion su zgrnuli na svercu cigara, nista bolje ne moze ni da se ocekuje.


« Poslednja izmena: 02. Feb 2010, 17:45:26 od Sunny »
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ako ga otpusti on ce da strajkuje gladju i onda ce i ostali da mu se pridruze, pa ce onda poslodavac da daje izjavu za b92 Smile Ima firma u kojima ima dosta vrednih ljudi ali da bi to postigao moras da imas 10 kontrolora po pogonu koji ce da ih teraju da rade a i njih moras da platis. Srbi uvek gledaju da uvate krivinu evo ja prvi.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
pa sine topli obrok u federaciji varira od 6 do cini mi se 15-20 KM, ja sam ti uzeo da je prosjek 10KM....i kakve to veze ima uostalom, kad ste vi bre u kurcu orem neo rcka , rs je propast ziva i milion pametnjakovica kalibra dodika joj ne moze pomoc, xaalo ba vi ste raspolaali sa dvije milijarde od privatizacije i dje su te pare,ne ni autoputeva, ni aerodroma, ni kosmodroma, ni xidrocentrala, imate samo projekte, a projekat mozes macku o rep svetzat, a pare se istopile,... ja kad odem u doboj ne vidim te pare uopste ...vi nemate dole kanalzacije cestite, stadion vam zarasto, metar trave naraslo, zrade sive podsjacaju na onaj rumunjski socijalizam , ovce,krave, prasad i pilici  bleje iz stanova i mucu sta ti ja znam sta vise...i ne lazi vise majke ti
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
pa sine topli obrok u federaciji varira od 6 do cini mi se 15-20 KM, ja sam ti uzeo da je prosjek 10KM....i kakve to veze ima uostalom, kad ste vi bre u kurcu orem neo rcka , rs je propast ziva i milion pametnjakovica kalibra dodika joj ne moze pomoc, xaalo ba vi ste raspolaali sa dvije milijarde od privatizacije i dje su te pare,ne ni autoputeva, ni aerodroma, ni kosmodroma, ni xidrocentrala, imate samo projekte, a projekat mozes macku o rep svetzat, a pare se istopile,... ja kad odem u doboj ne vidim te pare uopste ...vi nemate dole kanalzacije cestite, stadion vam zarasto, metar trave naraslo, zrade sive podsjacaju na onaj rumunjski socijalizam , ovce,krave, prasad i pilici  bleje iz stanova i mucu sta ti ja znam sta vise...i ne lazi vise majke ti

Па сине немогу ти ја цртати када си ти глуп за такве ствари. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 3220
Ako ga otpusti on ce da strajkuje gladju i onda ce i ostali da mu se pridruze, pa ce onda poslodavac da daje izjavu za b92 Smile Ima firma u kojima ima dosta vrednih ljudi ali da bi to postigao moras da imas 10 kontrolora po pogonu koji ce da ih teraju da rade a i njih moras da platis. Srbi uvek gledaju da uvate krivinu evo ja prvi.

Pristojna plata, norma+ bonusi za prebacaj i ne treba ti kontrolor  Smile

Rodjena sam za direktora Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
nemam dovoljno novca za dobru platu, firma mi je tek u zacetku i nemam dovoljno sredstava... sta da radim? ovo je hipoteticko pitanje Smile



IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
nemam dovoljno novca za dobru platu, firma mi je tek u zacetku i nemam dovoljno sredstava... sta da radim? ovo je hipoteticko pitanje Smile






sabura, ne moze sve preko noci, imaces za 5 odina...
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Ево ти слике Добоја,хајд покажи своју чистоћу у средини гдје живиш.

Када смо отјерали онакве као што је онај доле град је чишћи од смећа:

Подвчашићану пари очи на љепоту каква је сада у граду:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

54..jpeg
(3.31 KB, 130x98)
55..jpeg
(5.19 KB, 143x107)
56..jpeg
(3.63 KB, 135x101)
50..jpeg
(2.83 KB, 137x103)
49..jpeg
(3.51 KB, 137x103)
57..jpeg
(2.36 KB, 127x95)
59..jpeg
(4.83 KB, 150x113)
12..jpeg
(2.57 KB, 104x97)
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.217 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.