Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Горење се из Словеније сели у Србију?!  (Pročitano 9195 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Потрошачко друштво продаје јефтиније али те на крају изађе скупље.Јебига англо-амерички стил. Smile
upravo tako.platis top-kvalitet,dobijes smece.hvala Bogu,pa jos na svetu ima zemalja koje ne trpe to,pa prave sve kao i ranije.

Ма то је толико отишло у три ........ материне да ствар коју човјек треба да узме једном у 10 година
за исти период ствар која је била 1.000 евра купи и плати ствар три пута по 400 евра (тоталан
неквалитет је у питању).
Имам регал од пуног дрвета који је сада 2-3.000 евра а овај мој стар 38 година ни пацку нема,
све багламе на мјесту,сваки састав не промјењен.То више нећемо наћи нигдје за те паре.

vidi jetija sto  sto laze i obmanjuje forum, sto ne napises kako u rs se sprema eneralni strajk, i sto ne napises da je minimalac u rs-u 250 maraka, 125 evra, i da jedno 70 posto poslodavaca u tom iznosu isplacuje placu, neo on uzeo kao primjer cistacu u DZ doboj, koji su opet na drzavnim jaslama pa mou to jos ove odine tako isfinansirat, sto ne napises da se tamo sprema eneralni strajk u boljem dijelu BiX...pa mou i ja rec da cistacica u BX Telecomu ima platu 600 eura i topli obrok, reres ovo ono...

Па што ја ти си задужен за вијести из бољег дијела БиХ.Не знам ко гдје блокира саобраћајнице или
напада на зграду владе?РС или федерација.Ти знаш када ће генерални штрајк у РС. Smile
Ти си подвлашичћи брљак и немаш ти појма колико твојих бошња долази овдје тражити посао јер
су плате негдје и дупло веће него код вас.Ако ниси примјетио ја сам поменуо грађевину,ах да
ниси ти то намјерно изоставио већ нако по балински подло. Smile
« Poslednja izmena: 02. Feb 2010, 16:48:06 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 3220
Citat
Код нас ти је у иоле јачем предузећу 500 евра нека средина

Kod nas proizvodnih  preduzeca skoro da ni nema, skoro  sva su unistena Smile Prosecna radnicka plata je oko 100-200 eura, ko uopste ima srece da radi- u drzavnim institucijama i bankama je situacija naravno drugacija.

Jug Srbije ne mogu da komentarisem, nemam nikoga tamo, ali recimo znam da ni u juznom i srednjem Banatu nije sjajno i da ljudi rade naeprijavljeni za satnicu od 50-60 din.

Toliko o "uspesnom modelu Madjarske privatizacije" koju i dan danas zagovaraju nasi mili drzavnici.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
evo dokaz da jeti laze:)

   Нето плата
октобар 2009.    
789 KM
новембар 2009.
785 KM   

децембар 2009.
788 KM    

http://www.rzs.rs.ba/


   Prosječna neto plaća u KM
 02008    09-2009    10-2009    11-2009
 751,30    784,86    789,63    793,11
http://www.fzs.ba/

dje su vece???iako sa siurnoscu tvrdim da zavod za statistiku rs frizira izvjesca i podatke...

IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
postoji malo proizvodnih preduzeca zato sto drzava daje ogromne namete i zato sto niko nece da radi... vecina koja ima pare hoce da uzme jos vise para na neki nacin gde ne moraju da znaju bilo sta i gde je manji rizik. Kad bi drzava podsticala mozda bi bilo bolje ustvari bilo bi bolje sigurno.

A u jacim firmama u mom kraju plata obicnom radniku koji je tu godinu dana je 400 i vise evra...
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
postoji malo proizvodnih preduzeca zato sto drzava daje ogromne namete i zato sto niko nece da radi... vecina koja ima pare hoce da uzme jos vise para na neki nacin gde ne moraju da znaju bilo sta i gde je manji rizik. Kad bi drzava podsticala mozda bi bilo bolje ustvari bilo bi bolje sigurno.

A u jacim firmama u mom kraju plata obicnom radniku koji je tu godinu dana je 400 i vise evra...

i ono sto radi je skoncentrisano u vojvodini i sandzaku...jel tako??? a ovi drui sisaju to sto ovi proizvedu, mislim na ospodu birokrate i silnu administraciju po beoradskim kancelarijama Smile
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Zlatiborski okrug nije sandzak. A novi pazar je puko vise nego crnogorsko primorije Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
Zlatiborski okrug nije sandzak. A novi pazar je puko vise nego crnogorsko primorije Smile

pardon raska oblast to ti je to...razumjeli smo se mi Smile
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
evo dokaz da jeti laze:)

   Нето плата
октобар 2009.    
789 KM
новембар 2009.
785 KM   

децембар 2009.
788 KM    

http://www.rzs.rs.ba/


   Prosječna neto plaća u KM
 02008    09-2009    10-2009    11-2009
 751,30    784,86    789,63    793,11
http://www.fzs.ba/

dje su vece???iako sa siurnoscu tvrdim da zavod za statistiku rs frizira izvjesca i podatke...



Ти када би знао како ради статистика не би се позивао на то да је просјек у РС 400 евра како завод
представља,Завод не може да води реалну евиденцију и то овако:ти имаш 400,а ја 600 просјећна
је 500 евра или ти 100 а ја 300,апросјечна је 200 евра али ти си приглуп када стављаш нешта као тачно
мада мени тај податак што си га изњео и одговара.
Још да додам у просјек иду и оне ВСС и оне НК или ПК плате радника тако да је то глупост како ти
мислиш да изгледа.
Фирма која је пред пропашћу или готово да не ради (које сам поменуо а ти прешутио) својим
ЛД-има обара просјек фирми које раде добро или повећаног обима па се тако онај који има плату
од 200 евра сврастава у просјек оних који имају преко 1.000 евра и то је просјек који ти је статистика
навела и то не твојих 100-150 марака.

Друга ствар просјек федерације држи 10 кантоналних влада са својим министарствима и са својим бирократским апаратом тако да је положај радника у сваком случају далеко повољнији у РС него у федерацији.
Питај кога хоћеш ако не вјерујеш мени да 10 влада дижу просјек у односу на 1 владу РС.
Али добро направићемо ми од тебе стручњака да нам водиш статистику. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 3220
postoji malo proizvodnih preduzeca zato sto drzava daje ogromne namete i zato sto niko nece da radi...

Pored milion nezaposlenih i opste besparice  i ljudi koji se grabe za jedan obrok u javnim kuhinjama, ovde se i dalje forsira floskula da narod nece da radi, sa smo neradnici, da nismo produktivni, da nismo spremni na prekvalifikaciju i jos milion raznih gluposti. Verujem da apsolutno svaki covek tezi laksem poslu koji je bolje placen, ali da ljudi koji strajkuju jer mesecima nisu dobili platu i nemoju ni za hleb deci nece da rade je cista glupost i izgovor " kontroverznih biznismena" koji zele da im ljudi za 100 evra rintaju 12 sati.

Za namete i za poreze se apsolutno slazem sa tobom, negde sam procitala da je platu od 15000 ukupan porez oko 10000 din i ko je onda lud da prijavi radnika.



I da malo dopunim ovde svoj predhodni post:

Umesto "uspesnog modela Madjarske privatizacije", u ovoj drzavi je trebalo  primeniti Kineski sistem: masovna proizvodnja bofl-robe po mizernim cenama i  izvoz iste, verujem da bi nam za ovih 10 godina svanulo, bar bi bili uposleni skoro svi kapaciteti a to valjda doneo kakvu-takvu zaradu. Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
plus topli obroci u federaciji koji je u prosjeku 10KM , uzmi prosjek 20 radnix dana u mjesecu to je 200 km ili 100 eura tako da se prosjecna plata u federaciji povecava za neki 10o eura u odnosu na rs, jedina mana sto se na to ne placaju doprinosi za penzije cime ti je umanjena osnovica zu obracun istix, a cuo  sam da u rs plate isplacuju u natur, u bjeljini u kupusu, a nedje i u orasima...jarane, ne moze narod to vise da trpi, nije panlu kao ti koje je dodik dobro zbrinuo nedje u kupleraju, zato se i sprema eneralni straj pa ces vidjeti otimacine po onoj velelponoj dodinoj zradi u bl... Smile
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.