Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Google+ ~ Univerzalna tema za pitanja i novosti  (Pročitano 45305 puta)
Svakodnevni prolaznik


Samo napred

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 378
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Apple iPhone 3gs
Interesuje me sledeca stvar kako da cetujem sa ljudima koje imam u prijateljima ovako mogu samo sa prijateljima sa kojim sam se preko maila dopisivao ovako nista?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
LG g5
Interesuje me sledeca stvar kako da cetujem sa ljudima koje imam u prijateljima ovako mogu samo sa prijateljima sa kojim sam se preko maila dopisivao ovako nista?

pozoveš ih preko maila na chat
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
pozz svima..
izvinjavam se ako sam pogresio temu.... Smiley
interesuje me sledeca stvar:
sta mi je  potrebno, gde i kako mogu da napravim objekte u 3D na Google Earth
ako znaci?, uradio bi crkvu u selu kod Pozarevca.
hvala....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Google+ pretekao Twitter, na redu i Facebook?

Društvena mreža kompanije Google zabeležila je najveći globalni rast i postala druga društvena mreža po popularnosti u svetu.



Iako ima tek polovinu mesečno aktivnih korisnika u odnosu na društvenu mrežu Facebook, Google+ je na 31 posmatranom tržištu zabeležio rast od oko 40 odsto, dok je Facebook taj rast zaustavio na 33 odsto u odnosu na prethodni mesec.

Istraživanje koje je sprovela Global Web Index kompanija pokazalo je i to da od ukupnog broja globalne Internet populacije Facebook koristi 51 odsto korisnika, Google+ 25, a Twitter 21 odsto populacije. U brojkama stalno aktivnih korisnika to je oko 700 miliona Facebook korisnika, preko 345 miliona Google+ korisnika i preko 300 miliona Twitter korisnika.

Na listi deset vodećih društvenih mreža u svetu su i pet koineskih (Qzone, Sina Weibo, Tencent, Youku, Tudou) i YouTube.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86533
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
Pozz ekipa  Smile

Zao mi je sta ozivljavam ponovno ovu temu ali iman jednu pitanje, tj. trazim pomoc.
Ne koristim Google+ tako da se niti malo ne razmin...  Izgubio sam mobitel a s njim sve kontakte (to nije toliko bitno  Smile  )  , ali jedan kontakt mi je vazan, tj. email adresa. Znam kako se lik zove i sve, cak sam mu nasa Google+ profil, pa ako netko zna kako bi moga "izvuc" sa tog Google+ profila email adresu? Neznam jeli to uopce moguce, ali ako je moguce bio bi veoma zahvalan...  Smile 

Ako triba konkretan profil evo ga -> Profil


 Smile Smile
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ne mozes saznati njegov email, ali mu kroz gmail mozes poslati mail, ako ti to nesto znaci...  Smile

IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86533
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
Ne mozes saznati njegov email, ali mu kroz gmail mozes poslati mail, ako ti to nesto znaci...  Smile

To bi mi isto odgovaralo, samo kako da to napravim? Ima neka opcija u gmailu ili?
« Poslednja izmena: 14. Nov 2015, 10:33:54 od AleksandarBig »
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Moras ga prvo dodatu u svoj google + krug, i onda samo u "to" polje u gmailu pises njegovo ime.
Mislim da on mora da te doda u svoje krugove, ali ce mu ta poruka biti poslata, i dolazi mu u social folder na gmailu, ako se ne varam.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86533
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
Pokusat cu pa cu valjda uspit...  Hvala Hvala  Smile Smile

IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Nema na cemu. Sretno  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.