Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 07:46:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Firefox je poludeo!  (Pročitano 846 puta)
08. Sep 2006, 21:14:54
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


He who dares...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 644
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Evo ga o5 ja sa novim problemom... Smile
Koristim Firefox, zadnjih par meseci i sve je do juche bilo ok..Poshto sam se prijavio na neke PTR servise, Firefox mi odgovara zbog pregleda stranica po tabovima, i lakog manipulisanja istim..Elem, Od jutros se deshava sledece-kad otvaram tabove, posle nekog vremena comp zakuca..Ne reaguje na nitijednu komandu..Ostavim ga minut-dva i proradi..Tabovi koje otvaram su linkovi koje dobijam u mailovima, svaki ima u sebi counter..Mislio sam da je do njih ali u Operi i IE rade bez ikakvih zastoja-kao shto je i meni Firefox do skoro..E a sad ono najzanimljivije...
1. Skinuo sam Firefox, obrisao sve foldere koje je pravio u temp i application data folderima,sve extenzije i plug-inns, teme,  reinstalirao ga i opet isto
 2. Kaspersky, Spyware Doctor nisu nashli nikakve viruse na compu, Tune-Up nije nashao nikakve registry nepravilnosti..
3. Kada instaliram Firefox, ne mogu ga skinuti ni Add/Remove alatkom Windowsa, niti Crap Cleanerom..Moram da odem u Safe Mode pa da ga tako skinem. Pri idle stanju u normalnom Winu, kada kliknem na remove Firefox-mashina automatski zakuca!
4. Ukljuchio sam neku System monitor alatku iz Tune-Up koja mi pokazuje procese i memorijsko zauzece..Kada Firefox zakucava, paging file se sa nekih 200-250 Mb koliko mu je standardno, popne do 800 pa i 900 Mb!!
Ima li ko ikakvu ideju?
« Poslednja izmena: 08. Sep 2006, 21:18:51 od Shejtan Slavisha »
IP sačuvana
social share
I kad mi se hoce, i kad mi se nece
Na crveno chekam, na zeleno krecem.
1 i 1 za mene su 2, volim shto je Kristl dobra a Alexis zla..
Chitam ko shto pishem, mislim ko shto radim.
Refleksno ga prvo guram, pa se onda vadim.
Izbjegavam sapun, golotinju volim.
Kad mi neko kaze:Hvala, odgovorim-molim.


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Postoji tema o firefoxu i tamo se savetuje u vezi njega:

http://forum.burek.com/index.php/topic,110157.0.html

[lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 07:46:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: poludeo Firefox
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.