Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Golf 6" na Sajmu automobila u Parizu?  (Pročitano 5471 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
Или боље да кажем скоро да и нема разлике у односу на петицу


Evo šta si rekao,ja sam postavio slike, i kako nema razlike???


Mene ne možeš da vozaš sa smešnim pričama.Ja tebe treba da ubeđujem šta si napisao par postova iznad,strašno. Smile

I kad iznosiš kritike iznosi argumentovano,nemoj da pišaš uz vetar.Vidiš,ja sam rekao da fiat punto ima bravu kao na wartburgu,a ti stavi sliku pa da vidiš da to nisam rekao onako,nego su brave kao na poštanskim sandučićima. Smile Smile Smile




Па погледај те слике које си поставио па упореди.  Smile

Ја не користим кључ за врата имам централну па не гледам у браву. Ко те јебе узми голфа са бољом опремом.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung i8510 innov8
Ahaaaa, imaju iste retrovizore!  Smile  Smile Smile Smile

Evo vam 6-ica pa nagadjajte kako ce da izgleda...

Rasprava je besmislena, josh ne znam konachan dizajn...  Smile

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Tattoo
Ja auto otključavam na alarmu,ali mi brava i dalje ne izgleda kao rupa za žeton,jel ubacuješ one od 10 ili od 20 dinara. Smile Tebe samo ulazak u auto košta 100 dinara dnevno. Smile Zato lopovi i ne kradu,treba da usitne lovu,pa dok beže da ubacuju žetone,da auto ne stane. Smile Smile Smile



1.Dobro pogledaj haube oba automobila,videćeš da je hauba na ovom novom totalno drugačija,ne samo po obliku,pogledaj kako se zaršava kod krila,to je novi stil preuzet sa audi-ja.

2.Pogledaj gril i oblik cele maske,isto novi stil,preuzet sa audi-ja.

3.Pogledaj dobro branik i ceo njegov oblik,mesta gde se spaja sa krilima i pokušaj da provališ gde se završava prednja maska,a gde branik???


4.Farovi,manji su,drugog oblika i sada su u dobroj simetriji sa ostatkom prednjeg dela,dok su na V farovi preveliki.


Samo su retrovizori isti,izgleda.

Bukvalno,ceo prednji deo je promenjen i to se baš vidi,još kad bi stavio i sliku IV i III tačno bi video šta su unapređivali i tačno,između 3 i 4 su promenili način spajanja branika i krila,vidi se samo bočna linija,posle su na 5 to ostavili,što može i na slici da se vidi,da je taj isti način spajanja branika i krila na golfu V i IV,dok su na ovome na slici totalno drugačije urađenjo,kao na audi-ju.


Uživo bi se tek razlika videla.




« Poslednja izmena: 21. Jun 2008, 03:42:02 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
Па наравно да не краду није то голф да се отвара ко конзерва  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Tattoo
Па наравно да не краду није то голф да се отвара ко конзерва  Smile
De si twice,nema te dva dana. Smile Smile

Što ti lepo ne probušiš onu jednu od 20 dinara,pa vežeš na končić i lepo voziš se jeftino. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.