Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:26:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Godišnjica NATO-bombardovanja  (Pročitano 5486 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 327
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Наопако .......... ја мислим да те дане несмемо никад да заборавимо !!!
Онима што су починили тај злочин треба да опростимо, али да заборавимо НИКАДА !!!

Да не идем даље ево један пример из ближе иусторије ..... Срби су брзо заборавили геноцид што су доживели у НДХ ............... и након 50 година доживели су га поново !!!

Зато праштајте, али никако не заборављајте !

IP sačuvana
social share
Да се не заборави !

Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Bio sam na stranicama grada Niša,uopće nema opcije za latinicu,pa me nervira da slovkam.Gdje je tu demokracija.Što južnije to tužnije.

U Nisu ne postoji hrvatska manjina. U Zagrebu postoji brojna srpska manjina (koja, doduse, zivi u strahu i konstantoj opresiji), pa na sajtu grada Zagreba nema opcije za cirilicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

dajte da uploadamo svoje avatare

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
@Tralalalala
Nije latinica samo hrvatska,koliko ja znam.Ali kad vidiš službeni sajt grada da je na ćirilici a druga opcija engleski sve mi je jasno.Za razliku od sajta Beograda gdje se već vidi kultura pa možeš birat ćirilica,latinica,njemački,engleski.To su male stvari koje puno govore o nekom gradu,mislim o službenim predstavnicima nekog grada ne o građanima.Tralalalala ja samo kažem šta je realno,nemam ništa protiv nikog. Smile
IP sačuvana
social share
I'm going to make him an offer he can't refuse...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
@Почетник

Osobe kao sto si ti uvek koriste tudju nesrecu za pisanje politickih pamfleta... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat: anea link=topic=92820. Msg1141231#msg1141231 date=1143386273
@ðÿð¾ñ‡ðµñ‚ð½ð¸ðº

osobe kao sto si ti uvek koriste tudju nesrecu za pisanje politickih pamfleta. . . Smile
anea ovde stvarno ne vidim da je on napisao nesto netacno, u ndh zlocine nisu cinili nacisti vec ustase, a ko da se zaboravljaju onolke izbeglice iz hrvatske koji jos zive u izbeglickim centrima. Nato je bombardovao srbiju zbog takozvanog etnickog ciscenja, sta je radio onda kad su ustase proterivale srbe sa njihovih ognjista?
samo bi naglasio uvek moramo da razlikujemo coveka od necoveka a ne da napravimo zlocin koji je nato pocinio!

[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 26. Mar 2006, 20:49:08 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Sva ta nabrajanja, parastosi i sl. imaju samo jednu namenu - skupljanje politickih poena
Ako je neko nesto od toga i doziveo, ne treba mu stalno ceprkanje po rani iz usta govornika na nekom protestu\mitingu...
Ljudi pamte, ali nemoj te ih smarati... vecina ljudi je posle prvih godina zivota apsolutno sposobna da samostalno razmislja i samostalno zivi...

Inace... posto je u gro tih dogadjanja umesana i moja porodica... imam apsolutno pravo da te tzv. nacionaliste i patriote nazovem pravim imenom - skupljaci kostiju.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 327
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
@Anea

Значи подсећаш ме са таквим закључком на оне "жене у црном" и њима сличне организације ...

Свима је дозвољено да стално подсећају на своје жртве и трпају нам у медије невладине организације
да нам објасне како смо ми геноцидан народ и како "само ми" морамо да се суочимо са својом прошлошћу !
А кад ми само споменемо да смо и "ми имали неке жртве" у свим тим догађањима ...... ми онда смарамо
и као што кажеш
"Osobe kao sto sam ja uvek koriste tudju nesrecu za pisanje politickih pamfleta..."

У најмању руку треба да се постидиш ове своје изјаве  Smile Smile

Сваки даљи коментар је сувишан !
« Poslednja izmena: 27. Mar 2006, 08:07:24 od Почетник »
IP sačuvana
social share
Да се не заборави !

Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
@Tralalalala
Nije latinica samo hrvatska,koliko ja znam.Ali kad vidiš službeni sajt grada da je na ćirilici a druga opcija engleski sve mi je jasno.Za razliku od sajta Beograda gdje se već vidi kultura pa možeš birat ćirilica,latinica,njemački,engleski.To su male stvari koje puno govore o nekom gradu,mislim o službenim predstavnicima nekog grada ne o građanima.Tralalalala ja samo kažem šta je realno,nemam ništa protiv nikog. Smile

Nije ni cirilica samo srpska koliko ja znam.

Ne vidim nikakav razlog da grad Nis ima opciju i na srpskom transkribovanom na latinici, kad moze da ima na srpskom -- naravno na cirilici, i npr. na engleskom, ruskom, kineskom, francuskom, spanskom itd.


S obzirom na ovo sto si napisao/-la, da li za tebe to sto grad Zagreb nema cirilicnu opciju -- iako ima brojnu srpsku manjinu -- znaci da je Zagreb nekulturan?
« Poslednja izmena: 27. Mar 2006, 06:44:00 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
@Почетник

A, ti mene podsecas na one osobe koje misle da su jedino oni Srbi i da su jedino oni patriote...

Kako je to tuzno... Zbog toga svet i misli da smo "genocidan" narod...

S druge strane, kada cistis, uvek kreces od svoje avlije...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 327
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Незнам само на основу чега си дошла до тог закључка али није ни важно !

А што се тиче чишћења ................ немогу више да чистим је л комшије своје смеће не да нечисте
него и пребацују у моје двориште !!!
Зато и невидим сврху једностраног чишћења  Smile
« Poslednja izmena: 27. Mar 2006, 12:04:16 od Почетник »
IP sačuvana
social share
Да се не заборави !

Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:26:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.