Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:22:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Godišnjica napada na Hirošimu  (Pročitano 11133 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
Gradovi Hirošima i Nagasaki su postali važan simbol u borbi za svet bez atomskog oružja.

Ma koliko to morbidno i neverovatno zvucalo, ali te bombe koje su bacene su spasile vise zivota nego sto su ih oduzele (i to vise Japanskih nego Americkih)
A da je svet bez atomskog oruzija, do sad bi vec bilo 6 svetskih ratova, pa broj izgubljenih zivota i razorenih gradova i drzava bi bio apokaliptican  Smile
Sad odo da spavam, a sutra cemo da diskutujemo kad krene opste pljuvanje po ovom mom postu  Smile  Smile
Nijednog razloga nije bilo za upotrebu atomskog oruzja osim puke zelje da se vidi njegovo dejstvo u realnim uslovima. Japan bi kapitulirao i bez daljeg petljanja Amerike, SSSR je nakon svrsetka price sa Njemcima imao svu silu da krene na Japan sto je i ucinio. Drugo, americko konvencionalno bombardovanje je Japan vec pretvorilo u prah i pepeo, tako da bi Japan bez dejstva atomara pao mozda mjesec dana kasnije. Svrha atomskog oruzja nije u upotrebi nego u odvracanju. Dakle, Atomsko Oruzje DA, upotreba NE, jer pogledajmo sta bi se desilo danas nakon samo jednog nukleanog incidenta, lancana reakcija i uvod u nuklearnu zimu...
« Poslednja izmena: 07. Avg 2008, 12:20:26 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Било је неопходно и избацити Јапан из рата пре него што се Руси сјуре са севера и окупирају пола Јапана. Такође, било је неопходно показати и Русима, грубом силом, да Америка не преза ни од чега.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Било је неопходно и избацити Јапан из рата пре него што се Руси сјуре са севера и окупирају пола Јапана. Такође, било је неопходно показати и Русима, грубом силом, да Америка не преза ни од чега.
Da, to su bili neki od razloga, ali opet, prica da se samo tako Japan mogao izbaciti iz igre ne pije vode. Atomski napad je samo skratio za nekih 20-tak dana kapitulaciju Japana...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Motorola Fire X311
pa sad...znas japance oni bi se do poslednjeg borili,ono po busidu nema predaje,morali bi ameri osvajati ostrvo po ostrvo,bas su racunali da bi ih ti kostalo po miliona ljudi
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Letece tvrdave su obavljale i vise nego odlican posao...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Било је неопходно и избацити Јапан из рата пре него што се Руси сјуре са севера и окупирају пола Јапана. Такође, било је неопходно показати и Русима, грубом силом, да Америка не преза ни од чега.
Mislim da je ustvari ovo glavni razlog Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Ma koliko to morbidno i neverovatno zvucalo, ali te bombe koje su bacene su spasile vise zivota nego sto su ih oduzele (i to vise Japanskih nego Americkih)
A da je svet bez atomskog oruzija, do sad bi vec bilo 6 svetskih ratova, pa broj izgubljenih zivota i razorenih gradova i drzava bi bio apokaliptican  Smile
Sad odo da spavam, a sutra cemo da diskutujemo kad krene opste pljuvanje po ovom mom postu

Shvatam sta zelis reci ali mislim da ljudi mogu da dijeluju i prije nego sto nesto moraju da vide koliko je strasno i razorno pa da se tek onda prizovu pameti
Po principu ne treba niko da mi gura prst u oko da bih znao da mogu da ostanem bez oka
Znam to unaprijed hvala
mislim da su oni itekako znali koliko je snaga i kakav je to potencijal ali se o tome nije vodilo racuna zapravo to nije bilo prioritetno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Amerima ce Japanci ovo vratiti. Kad - tad.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Bruka i sramota za SAD-USA.
Zlocin nad zlocinima, pobiti toliko civila, a danas se pozivati na humanost i ograniceno-prekomernu upotrebu sile....

Treba da se SAD-USA stidi svoje proslosti, potamanili su Indijance osakatili Japance.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Bracu Indijance  Smile
Sala
Razloga za bacanje je bilo mnogo , a za ne bacanje malo u tome cete naci sustinu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:22:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.