Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Godišnjica napada na bolnicu (Milanovic II)  (Pročitano 5851 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
 Smile kako si me sjebo!
e bas si pametan!

panini, nadji devojku i uzivaj malo u zivotu. zajebi gluposti i oladi sa masturbaciojom!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Citat
boli njih kuraq i za vojnike i za sve sto vredi braniti. oni razmisljaju samo o svom dupetu i unapredjenju.

Na sta konkretno mislis - sta to vredi braniti?....a ovo da im je bitno samo njihovo dupe, za neke generale si potpuno u pravu! Samo tu pricu o tome da im je bitan samo njihov zivot i njihov najblizih sam vec negde cuo...samo gde....hmmm...A DAA!

panini
sta mi ti pricas, ja zamalo nisam poginuo u vojsci!
nemoj ti meni da pricas o mom odnosu prema mojoj zemlji!
tebi ako je stalo ti pali, ali ja sam poslednji covek ko me bi ti smeo da prigovaras nesto na tu temu!

~: I Posle Mene JAA
rekao mi je dosta, daj 50 eura!
ja svojoj zemlji vredim samo ziv! to vazi i za moju porodicu, prijatelje, devojku i td.

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Apple Iphone 5
Zanimljivo je kako se oni koji javno kazu da je cilj tog rata kada su nas napali NATO-vci bilo sacuvati sto vise zivota odmah naizvaju nekim izdajnicima, a da se one bitange i zlikovci koji su znali da ce te NAO horde napasti u to i to vreme odredjene obejkte nazivaju herojima. Jel to onaj Seseljevsko-Slobisticki izrazaj patriotizma? Ako jeste iskreno se nadam da ce ga njihovi simpatizeri primenjivati i na svojim familijama!
Sramota!
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
НАТО има право да гађа болнице и друге не војне објекте, а ми када се бранимо то је злочин. Изгледа за нас је све преседан у међународној (не)правди. И уместо да јасно кажемо да је за те пацијенте крива алијанса, ми ћемо се прозивати међу собом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Шта је нејасно у наслову? Зашто се опет прича о кривици Срба?  Smile Е мозгови и образи...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Smile kako si me sjebo!
e bas si pametan!

panini, nadji devojku i uzivaj malo u zivotu. zajebi gluposti i oladi sa masturbaciojom!

Ти баш не умеш да престанеш. Или би помогло да те посаветујем да нађеш дечка, па да се смириш?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
ZvezdasBG, pa na kraju svi u nato horde, jel da ?
Ako ne mozes da ih pobedis, onda im se pridruzi, jel da ?
Nema veze pronacicete vi jos neke Srbe koje cete razapeti na krst, samo da pred zapadnim gazdama i nato-om se dokazete kao veci zlocinci od njih samih i opravdate akciju "milosrdni andjeo".
Vi dosmanlije ste bedni licemeri i sramota Srbije !
Ovo nisu radili ni jedni izdajnici u istoriji precesto okupirane Srbije.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
pa i oni mogu da kazu, pa od kud vojska u njemu!
pusti pricu, to djubre od generala se postaralo da ti momci vise nisu medju nama!
moj cale je komandovao celom bataljonu na kosovu i to na zajebanim mestima. samo je jedan vojnik bio ranjen, i to zato sto se nije pridrzavao upustva! ali cale nije jurio ni cin, niti se kurcio sa tudjim zivotima!

Nisi obavesten...
I ta vojna vozila su bila sanitetska,takodje je po konvencijama a posebno Ženevskom,zabranjeno dejstvovanje po takvim objektima i vozilima koji su obeleženi znakom Crvenog krsta.
Zbog slične stvari pilot Šišić robija u Italiji.
 
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Gambino,

Nije tacno ovo sto si izneo.

Kroz istoriju Srbija je cesto ratovala i mirila se sa istim zemljama. Sa Bugarima smo bili saveznici u balkanskim ratovima, ali smo ratovali jedni protiv drugih u dva svetska rata. Sa Francuskom, Engleskom, Amerikom smo bili saveznici u oba svetska rata, ali se ratovalo `99. Sa Grcima smo ratovali tako smo ih okupirali za vreme Cara Dusana, ali je to bio zadnji put da smo usli u oruzani sukob.

Sa Nemackom i Austrijom smo ratovali u oba svetska rata a danas su nam najveci ekonomski partneri i u toj zemlji zivi najveci broj Srba van matice. Srbija i Turska su bili zakleti neprijatelji vekovima, ali to nije smetalo da srpski monarsi u novoj zemlji sa Kemalom Pasom Ataturkom sklope prijateljstvo i saveznistvo.

Inace termin `izdajnik` i `peta kolona`koju danas tako bogato koriste radikali, SPS i sl. u srpski jezik uneli su komunisti `45 godine. Sa tim recima su komesari sudili Drazi Mihailovicu. Svesno ili nesvesno nastavljate jednu ruznu tradiciju podele naroda koju je smislila OZNA.

Taj Milivoje Bojovic, ex komandant gardijske brigade i Milosevicev podrepak je obicna sramota za vojsku. 99 odsto kasarni su bile prazne, oficiri su se na vreme pobrinuli za svoje vojniike samo se `pametni`Zlobista Bojovic setio da ih posalje na par metara od prijavnice.

« Poslednja izmena: 22. Maj 2007, 19:29:43 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.