IN < - Godisnji odmor!!!! - >LO
(1/3) > >> :: Odgovori!
Autor: Bavaria :
Želite li godišnji odmor?

NE MOŽE !!!

Godina im 365 dana. Dnevno spavate 8 sati, što godišnje iznosi 122 dana. Ostaje 243 dana. Dnevno imate 8 sati odmora, što iznosi dodatnih 122 dana. Ostaje 121 dan. 52 dana godišnje su nedelje kada se ne radi, pa ostaje 69 dana. Isto tako, 52 dana su subote kada se takođe ne radi, pa sada ostaje 17 dana. Dnevno imate minimalno pola sata pauze, što godišnje iznosi 7 dana. Ostaje 10 dana. Devet dana godišnje su praznici, pa prema tome ostaje još jedan jedini radni dan. Taj dan je 1.Maj-Praznik rada, te se takođe ne radi.

MOLIM VAS LEPO KAKO MOŽETE DA TRAŽITE
   GODIŠNJI ODMOR?!
Autor: Knez_Benz :
E vidiš, stvarno su ti radnici pohlepni. Umesto da zahvaljuju što ne rade praznicima,  nego još i godišnji traže
Autor: dreadnot :
Ako se nesto moze nazvati racunom bez krcmara onda je to ova racunica... ne daj Boze da je vidi moj shef, moglo bi svasta da mu padne na pamet...
Autor: Pahuljica :
dobra fora
Autor: Ainhoa :
Sinko, ovaj... sinko...    Malo si se zbunio u racunu, sinko, ovaj...  
Elem, godina, as we know, ima 365 dana... Dan ima 24 casa... Znaci, u godini ima 8760 casova! U godini imaju 52 nedelje, a u svakoj 5 radnih dana... To znaci da je broj radnih dana na godisnjem nivou 260.  Radni dan traje uglavnom 8 casova... Sto znaci da je ukupan broj radnih casova 2060! Ili, kada se to "prevede" u dane, to je nekih 86,667 dana konstante sljake! Praznici? Nema sanse da svi padaju u radni dan, a i da padaju, eto, racunaj nekih 76,667 dana... Malo li je?  
Prema tome: MOJNE DA MI DIRAS U ODMOR!      
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana