Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:55:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 310
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GNK Dinamo Zagreb  (Pročitano 226810 puta)
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
veruj mi, dve ili cetiri utakmice godisnje sa jacim timom nece promeniti stvari... Cela liga mora da bude jaka da bi malo osetili kako treba da se igra...
Problem je sto mi ( navijac sam Zvezde, pa pricam o njoj ) igramo odlicno za ove uslove ovde, ali kad odemo u Evropu, malo se izgubimo... Jos je Zvezda i dobra u Evropi...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I krv svoju za plavu boju!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 102
Zastava Zagreb, Hrvatska, XPBATCKA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Benq c 81
Ma i ovdje ti je isto!Dinamo manje više šeće 1.HNL ali ga Arsenal razbije s 50% snage.A gledao sam i Zvezda- Milan.Neiskustvo i nedostatak jakih utakmica vidi se i po tome što nekako i dođete u priliku ali onda , dobrim djelo zbog nervoze, ne date gol.
Kod nas se sad priča o tome kako je Dinamo odlično odigrao u Londonu protiv Arsenala.Zaboravlja se da je Arsenal u utakmicu ušao opušten, rano primio gol i nije iskoristo nekoliko ozbiljnih prilika. Uprava je dovela Novotnya koji se nakon nekoliko utakmica ozljedio i neće ga biti barem 4-5 tjedana. Kad je liga jača imaš kontinuitet.Što više jačih utakmica to bolje.
Inače hvala ti što si se upustio u raspravu samnom.
IP sačuvana
social share
Moj dom je Hrvatska!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Ne moras da se zahvaljujes, tome sluzi forum, da razmenimo misljenja... Smile
Ja mislim da je resenje privatizacija timova...
Samim tim ce i cela liga dobiti na kvalitetu, jer ce tada vlasniku kluba stvarno stati do toga da mu tim igra dobro...
Mislim da nema dovoljno dobrih klubova u regionu...
Tu su Zvezda, OFK, Partizan iz Srbije, evo OFK je imalo odlicnu sansu da prodje auxerre, ali ne znam sta im se desilo u Francuskoj... Opet valjda neiskustvo...
Ali kad pogledas Zvazdin tim, vecina igraca je stvarno neiskusno, a nemaju vremena da se uigraju, jer svaki iole dobar igrac ode u roku od dve sezone zato sto mi nemamo para da ga zadrzimo...
Sto nas opet vraca na privatizaciju...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I krv svoju za plavu boju!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 102
Zastava Zagreb, Hrvatska, XPBATCKA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Benq c 81
Odlazak mladih igrača u današnje vrijeme je nerješiv problem jer su klubovi presiromašni da zadrže darovite.Dinamo je uspio sklopiti dulje ugovore s Eduardom(naturalizirani Brazilac) i Modrićem ali je sigurno da će kad dođe dobra ponuda biti prodani.
Za bivše Juge igrač nije mogao otići dok nije napunio 28 godina i odlsužio JNA. Danas veliki klubovi imaju dobro razvijenu mrežu skauta koji im dovode u kampove vrlo mlade igrače u najkritičnijem trenutku karijere tj pri kraju juniorskog staža.Nerijetko se dovode i mlađi klinci. Oni često budu uništeni jer se samo rijetki uspiju nametnuti u golemoj konkurenciji.
IP sačuvana
social share
Moj dom je Hrvatska!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Pa da, ali koliko sam cuo iza Dinama je ove sezone stao grad Zagreb, i cuo sasm negde da se pominjala scifra od oko 14 miliona evra...
Nasi timovi nisu bili te srece...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I krv svoju za plavu boju!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 102
Zastava Zagreb, Hrvatska, XPBATCKA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Benq c 81
Joj ne spominji mi to!To će nas sve skupo stajati!Jebe mi se za Dinamo ako mi se klinci guraju u tri smjene u školu, vozim se u tramvaju za koji nikad ne znaš hoće li stati kad treba i slično....Možeš reći da sam ja kurac od navijača ali kad dobiješ klince svijet gledaš drugim očima.
IP sačuvana
social share
Moj dom je Hrvatska!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Pa pazi, to sto su oni mogli taj novac da uloze u druge stvari to je druga stvar, ali cinjenica je da su pare dali Dinamu, zar ne? Ili se ja varam...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 9600
Bez regionalne lige! Ona ne bi donela nikakav boljitak. Mislim da je neko kup takmicenje ili nesto slicno tome bolje resenje. S obzirom da retko koja ekipa prezimi i doceka prolece u Evropi neki turnir naziva  "Balkanski kup" ili nesto slicno tome bi bio ok da se igra na prolece. Zajednicka liga nikako...
IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
 Smile Smile
Vidis, taj kup ne bi bio losa ideja... Samo sto hrvatski i nasi klubovi ne bi smeli da se sretnu...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson p900
Jesu i nasa i Vasa liga jedna velika 0,ali bivsi brate,ima li to smisla???
Za razliku od vecine forumasa ja sam isao u Zagreb,Split,Rijeku itd.na tekme u svoj vreme.Da li bi ti dosao i da li bi ja isao kod Vas u ovo danasnje vreme ???
Realno ne !

Da li bi tu bilo fudbala ili samo rznje,koja ocito i dan-danas vlada na ovim prostorima,ma sta politicari pricali.Da se razumemo,ja ne mrzim niti Vas niti Slovence (za razliku od njih u dobrom broju-znaci ne svi),niti Makedonce itd.da ne nabrajam.


Pogledaj kosarku,koja je ipak iza fudbala po popularnosti i kod Vas i kod nas.
Za kraj,ja bih licno voleo,ali emocije na stranu---mnogo godina imam da bih verovao u neke ideale,bratstvo i jedinstvo i sl.stvari.


Otom-potom.
Pozdrav za BBB,Torcidu,Armadu.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 310
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:55:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.