Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:24:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Glupa sam  (Pročitano 7921 puta)
25. Sep 2007, 12:06:04
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nakon puno navlačenja – prekinuli smo. Bili smo oko 2 god u vezi u kojoj sam ga gnjevila pitanjima. Napisala sam mu da ne mislim da možemo da budemo prijatelji. Ne zato što sam mislila je loša osoba ili sl..
Nije me shvatio ozbiljno da ne mogu da budem prijateljica. Znao je da nisam prebolela prekid i smatrao je da želim biti s njim. Par dana nakon prekida je došao po neku kremu, ostao malo duže. Nista nije bilo. Ponovilo se za par dana kada me nazvao, jer nešto nije mogao podelitii s nekim drugim. Zatim je došao po stvari i također ostao gledati tv sa mnom. Susedi smo.  On je takav da ostaje dobar s bivšim curama.

Sledeći dan sam ja došla do njega. Susedi smo. Prije dolalaska sam mu napisala poruku – Ako baš hoćeš biti superbivši, mogao bi mi skuvati ručak ili me izmasirati.
Skuvala sam ručak i pitao je da li da me izmasira. Skinula sam haljinu. Ok, izazvala sam ga. Izmasirao me i pitao da se okrenem. Rekla sam mu da ne želim sex ako ništa ne oseća prema meni.

Nekako sam se počela osećati jadno. Obukla sam haljinu i počela plakati. Pitala sam ga za stvari iz naše veze, bila sam ljuta. Krenula sam pa se vratila. Nešto smo i pričali. Nisam odlazila. Ignorirao me, pričao sa mnom...
Počeo me tešiti. Zagrlio me. Počeo ljubiti. Legli smo i uvalio mi je kurac. Mogu ulepšati, ali je bilo tako. Spavali smo zajedno (iako sam trebala otići). Posle smo gledali film. Otišli do mene. Naslonio je glavu na mene.

Sledeći dan sam mu napisala poruku. Da skratim. Prvo mi je napisao da je glup što mislio da žena neće povezati sex sa pomirenjem. Zatim me zvao, pa sam mu rekla da ne mogu pričati. Došao je do mene – isto sam mu ponovila. Poslao mi je poruku da je ljut, da nismo trebali spavati, da to ništa ne rešava, drugu – da je konačno postao gad iako ima logično obješnjenje za svoj postupak i da ga slobodno mrzim...

Posle sam otišla do njega. Objašnjenje je bilo da je to napravio – da se pretvara da je sve ok – da me ušutka i da odem, da može imati mira. Da sam ga svojim gnjavljenjem dovela do toga da ništa ne oseća, da je potpuno ravnodušan. Pitala sam ga sledeći dan – i objasnio mi je na primjeru alpinista – da jedan mora da  prereže  konop da bi sebe spasio, a ne da povrijedi drugog tj. da je to što me povredio (spavajući sa mnom) posledica, a ne uzrok.

Razlog našeg prekida je to što se ohladio zbog mojih pitanja, a i nisam žena kavu hoće. Želi realniju curu.

Znam da sam ga dovela do toga da postane takav prema meni, ali još uvijek ne mogu verovati. 

Ovo je stvar koju baš ni s prijateljima ne mogu podeliti zato ju pišem na ovom forumu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
ti nisi realna?! realna si i to jako Smile a jos nesto ja bi te tesio. ja nikada nisam posle na taj nacin udvarao ni jednu zenu. al to je sigurno da tvoj ex mladic je sebican. a ti si ,to je pitanja ko ce biti uspesnije da gradite se zajedno, meni viri u oci da hocete biti zajedno. nemojte biti nezreli Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ti nisi realna?! realna si i to jako Smile a jos nesto ja bi te tesio. ja nikada nisam posle na taj nacin udvarao ni jednu zenu. al to je sigurno da tvoj ex mladic je sebican. a ti si ,to je pitanja ko ce biti uspesnije da gradite se zajedno, meni viri u oci da hocete biti zajedno. nemojte biti nezreli Smile

nije mi udvarao, hteo je da me se resi. njemu nije toliko ni bilo do sexa, rekao mi je da je to napravio - ne da me povredi, nego da se smirim tj. da mu odem iz kuce. toliko se sada jadno osecam.
sto se tice njegovih osecaja - rekao mi je da je postao toliko ravnodusan da nemamo sanse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
ravnodusnost da taj osecanje dosta dobro poznajem Smile
al ipak naljboja varijanta kad ti dosadjujes pored nekoga Smile
onda stvarno treba naci novi odnos Smile
inace ja sam cuo o takvim ravnodusnim zenama ko su tukli muzu sa stiklastom cipelom  Smile  Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2007, 20:04:25 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia N82
Nisi ti "glupa" nego je on blesav, ocigledno ne zna sta hoce.
to sto je on takav da ostaje dobar sa bivsim, ne znaci da tvoje misljenje i tvoj stav nema nikakvu ulogu.
u prevodu moze neko da zeli da bude dobar sa mnom koliko hoce, ali ako meni to ne odgovara ostaje mu samo pusta zelja
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
Galebra nesto si agresivan, opusti se. nismo mi konjanici krstacke armiju Smile
al to je sigurno da ravnodusnost pocinje sa depresijom
« Poslednja izmena: 25. Sep 2007, 21:20:40 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Nakon svih tvojih tema, koje se ne razlikuju jedna od druge, mogu se u jednome sloziti sa tobom, a to je da imas ozbiljan problem. To nije tvoja trenutna ljubavna prica, gde se ti lomis izmedju bivseg i sadasnjeg, dok te sadasnji dira po stomaku i spominje svoju bivsu....Problem je u tvojim nedefinisanim interesnim sferama i nagonima koje imas prema muskarcima. Smiley
Cim budes shvatila da je opstanak jedne veze vezan za tu neprirodnu monogamiju (osim ako ne nadjes bigamnog decka, u sta cisto sumnjam imajuci u vidu tvoju posesivnost i ljubomoru), mozes se nadati i uspehu u njoj.
Za pocetak, predlazem ti da sebi postavis cilj u zivotu, vezano za musko-zenske odnose. Sta zapravo zelis od jednog muskarca...
Ne muce tebe tvoji bivsi....mucis ti samu sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia N82
Sto agresivan ?
nisam ni najmanje. agresivano je ako me neko tera ili prisiljava nesto protiv moje volje. Licno se ne druzim sa bivsim devojkama, samo zdravo-zdravo.
Sta  je tu agresivno ako neces da se druzis sa nekim ko ti ne odgovara. Ja kad biram drugaricu biram je da mi bude drugarica ( ako se ona sa tim slozi), kad biram devojku biram je da mi bude devojka ( ako se ona sa tim slozi ) , kad biram devojku za bivsu ili kad ona mene bira za bivseg, onda smo bivsi


IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
mislim niko ne mesa promiskuitetnost sa otvorenostom. i da monogamija je bitan, al bez otvorenost, manje izdrzi odnos.al stvarno je bitan ko moze izgraditi toplota i bliskost, a to ne samo od zrelost zavisi, nazalost Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Mislim da niko ne mesa promiskuitetnost sa otvorenoscu. I da, monogamija je bitna, al bez otvorenosti, odnos je manje izdrziv. Ali,stvarno je bitna kako bi se mogli izgraditi toplota i bliskost, a to ne zavis samo od zrelosti, nazalost Smile
Ako sam te dobro preveo  Smile, mogu se sloziti sa tobom, osim u prvoj recenici....koju i dalje ne razumem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:24:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.