Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Shone treba da prestane da ima status moderatora  (Pročitano 1149 puta)
23. Jun 2011, 17:56:33
Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
U par navrata sam bila banovana od strane jednog moderatora koji izgleda ima pik na mene jer sam mu/joj par puta skresala u brk.  sada, kada napravim i malu glupost koja se drugima oprasta , dobijam ban.  
ima li jos ovkvih slucajeva ili je samo uzjasio/la na mene jer sam pokusala da ga/je stavim na svoje mjesto, sto znaci da nije svevisnji i da ne moze da kenja po narodu tako!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
Da ti mene nisi pomesala sa nekim? Smiley Ja te, bar skorije, nisam banovao sigurno.

Koliko vidim, ni ostali te nisu banovali tako da je mozda sama skripta.

Takodje, ne secam se tvog nicka ni tog drugog sto je na tvojoj IP adresi tako da sumnjam da smo ikad pricali a kamoli da si mi sasula u brk Smile

Najgore od svega sto ne znas da li sam musko ili zensko a nick mi je Shone Smile
« Poslednja izmena: 23. Jun 2011, 18:03:06 od Shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Sony xperia
Da ga/je stavis na svoje mesto ? S kojim pravom ? Ako on nije svevisnji, da ne dajes sebi mozda znacaj tim stavljanjem ? Ili mozda bez tog stavljanja se moglo prijaviti, pa ako se nakon provere utvrdi da je tako, ima ko ce na dalje sta preduzeti.

Ako se vec zalis na nekog, oslovi punim "imenom i prezimenom", jer ipak nismo svevisnji pa da sve vidimo, cujemo, znamo a ni CIA, i za nju se kaze isto.

Tako da kada budes oslovila i postavila pitanje bez ruznih izraza, sto samo mozer govoriti o nivou kulture na koji mozda zelis spustiti njega/nju, zasigurno ce ti taj/ta odgovoriti.

Uz zelju za uzitak u igri, pozdrav od mene.  Smile
« Poslednja izmena: 23. Jun 2011, 18:04:50 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
I šta kažeš, shone krme? Daj mu guze i svi zadovoljni  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.