Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:45:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: koje vam je najbolja konzola
PS 3
48.4%  (15)
PS 2
12.9%  (4)
PSP
6.5%  (2)
Nintendo Wii
19.4%  (6)
Nintendo Game Cube
0%  (0)
Xbox 360
6.5%  (2)
Xbox
0%  (0)
Sega Dreamcast
3.2%  (1)
Game Boy Micro
0%  (0)
Game Boy Advance SP
0%  (0)
Game Boy Advance
3.2%  (1)
Ukupno glasova: 31
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: glasajte za najbolju konzolu  (Pročitano 13918 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ne treba, može da se igra na bilo kom običnom televizoru.

FPS nije jedini žanr koji postoji, a u zadnje vreme FPS-ovi na konzolama imaju i podršku za tastaturu i miša. Veliku većinu igrica je lakše igrati na džojstiku.


Moderator krši all-caps pravilo?! Sada sam video sve... *odlazi da igra GTA IV*


Nisu konzole, nego tržište.


To je istina, ali PC je taj problem imao oduvek.
1.Video sam kako izgleda PS3 igra na obicnom TVu i na HD kvalitetu, velika je razlika
2.Tastatura i mis na konzoli koja je sastavljena od PC delova... hm... pa koja je onda poenta konzole?
3.Caps-lock znaci da je ceo tekst velikim slovima, ja sam napisao jednu rec
4.Yeah right, trziste... Pratim neke strane forume i sajtove gde se okupljaju svakakvi likovi, veruj mi kada se neki raduju sto ce Beyod Good & Evil 2 biti jos laksi od prvog dela. A Gamespot digao u nebesa Halo 3. Ovo je velika tema i mogao bih o tome dugacko i nasiroko ali samo odlaskom u neku igronicu mozes da steknes sliku o tome kako se promenio profil igraca u proteklim godinama. Mozda sam ja lud, sta znam, ipak me je gimnazija psihicki unakaradila.
5.Nigde nisam rekao da je PC savrsen. Odgovoricu ovde na jos jedno pitanje posto nisam ljubitelj quotovanja - naveo sam 3DSMax kao primer kreativnog koriscenja masine

Ne mogu da se raspravljam kad je uzaludno, dok je meni velika zabava da odigram cak i tekstualne avanture (probajte to nekad, kao citanje knjige ali dinamicnije) ljudi ce i dalje igrati neko cudo preko Xbox Live i dernjati se u mikrofon.

BTW Moja omiljena konzola je Sega Mega Drive 2, to sam uvek zeleo da imam ali je bila skupa kada je bila aktuelna. Sreca pa postoje emulatori na PC-u i Symbianu.


Citat
odlazi da igra GTA IV
dobro si me podsetio, nisam se otarasio preostalih diskova sa GTA koje je burazer skembao u fioke  Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
ovo za profil igraca si upravu prosto da ne poverujes kakvi su Smile

pa ja se secam da sam ja sa 10 godina ucio matorace da igraju a sada je ovoj deci vrhunac igre caunter neku strategiju ili nesto nisu ni videli a kamoli igrali Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia E71
u pravu si fps-ovi definitivno nisu za konzole(moze proc al neznam jel ko primjetio koliko su laksi da bi se nadoknadilo sto se igra sa joystickom),ja sam za halo jos od prvog dijela reko da je sranje,nije mi se svidio i gotovo,tekstualne avanture sam igrao,al nije to za mene,vise igram point and click.jbg ja moj ps3 dobijam na opkladu kuci tako da se ne bunim,a igrica mi ne treba 100 kom(kao sto sam uzeo pirata za ps2 po 1e) a da nisam odigrao pola,radije cu uzet 2 igrice al ih odigrat skroz,plus ima i multi...ali pc je pc,a za njega mi se vise ne daju pare svako malo(daleko od toga da ga necu vise upgradeovat)

EDIT: a to da su sada najbolje igrice counter,dota,nfs i fifa non stop se svadjam po skoli,neznam ko ce me ubjedit da je counter bolji od call of duty-ja 4 u multi,al jbg nemaju vise djeca mozgova uopste,ili kad se pohvalim da sam preso sam&max,broken sword ili slicne igre
« Poslednja izmena: 06. Jun 2008, 21:44:08 od peregy »
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46690
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
MD2 forever !

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung E250
I u ovom glasanju stavljen GB Advance i GB Advance SP a nije najpopularniji handheld danasnjice Nintendo DS...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46690
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
I u ovom glasanju stavljen GB Advance i GB Advance SP a nije najpopularniji handheld danasnjice Nintendo DS...

Kada već spominješ DS,mogao je da stavi i GP32. A GBA je u redu što je stavio...




 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
MD2 forever !


Smile

Secam se kada sam prvi put iznajmio SMD2 i igrao Sonica 7 sati bez prestanka. Maltretirao sam konzolu taj dan kao nekada Commodore 64.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:45:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.