Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:17:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gears Of War  (Pročitano 24690 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Дајте људи уозбиљите се мало.  Smile

ГоВ је одлична игра. Са техничке стране игри не можете наћи никакву замјерку. Добро је осмишљена и вјешто исклесана. Битке су тотално реално спремљене, караконџуле вјерно дочаране а о графици и ефектима да и не говорим. Игра је у Свету Копјутера добила 94 бода, што је тако сврстава међу најбоље игре. Не знам за вас, али ја цјеним оцјене које даје Свет.. Описи су одлични, а бодовање игара је баш коректно, и може послужити као сасвим реалан фактор самог квалитета игара...

А сада, бољка је у томе што о укусима не вриједи расправљати. Некоме смета што је простор мрачан, и што није све препуно боја; другоме што нема 20 врста оружја, трећеме нешто треће... Међутим,  Smile ја обожавам мрачне атмосфере гдје уништен простор убија у човјеку сваку наду и жељу за преживљењем...  Smile Обожавам игре у којима каракоџуле трче ко луде и што их можеш убити на х могућих начина..   Smile Дрга ми је срцу атмосфера у којој немаш оружја за бацање, јер кад оћу да играм игру препуно разних врста пушака одиграм коју партику игре UT2k4... итд... итд..

А видео који је бокац поставио говори да је игра у свијету популарна, да се зна шта је ГоВ па је према томе свима овај видео разумљив и свако од вас ће му се насмијати. Истина да је игра баш за  2 прелажења, али то нема везе са квалитетом саме игре, већ са ситуацијом у којој гејмерска индустрија масовно избацује сличне игре, а ГоВ је сада већ међу мало старијима...

Но ако ми ништа не вјерујете онда бар пробајте ГоВ 2, Клиф Блезински је говорио у најави да ће игра биди дужа, боља и слично па нема разлога да је не пробате... Можда ће вас  онда бар пећи савјест због агресивне, безразложне критике серијалу.  Smile  Smile          
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 22:57:41 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3953
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
da,da,vidim sad i na youtubu,nego,nisam bio obratio paznju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Дајте људи уозбиљите се мало.  Smile

ГоВ је одлична игра. Са техничке стране игри не можете наћи никакву замјерку. Добро је осмишљена и вјешто исклесана. Битке су тотално реално спремљене, караконџуле вјерно дочаране а о графици и ефектима да и не говорим. Игра је у Свету Копјутера добила 94 бода, што је тако сврстава међу најбоље игре. Не знам за вас, али ја цјеним оцјене које даје Свет.. Описи су одлични, а бодовање игара је баш коректно, и може послужити као сасвим реалан фактор самог квалитета игара...

А сада, бољка је у томе што о укусима не вриједи расправљати. Некоме смета што је простор мрачан, и што није све препуно боја; другоме што нема 20 врста оружја, трећеме нешто треће... Међутим,  Smile ја обожавам мрачне атмосфере гдје уништен простор убија у човјеку сваку наду и жељу за преживљењем...  Smile Обожавам игре у којима каракоџуле трче ко луде и што их можеш убити на х могућих начина..   Smile Дрга ми је срцу атмосфера у којој немаш оружја за бацање, јер кад оћу да играм игру препуно разних врста пушака одиграм коју партику игре UT2k4... итд... итд..

А видео који је бокац поставио говори да је игра у свијету популарна, да се зна шта је ГоВ па је према томе свима овај видео разумљив и свако од вас ће му се насмијати. Истина да је игра баш за  2 прелажења, али то нема везе са квалитетом саме игре, већ са ситуацијом у којој гејмерска индустрија масовно избацује сличне игре, а ГоВ је сада већ међу мало старијима...

Но ако ми ништа не вјерујете онда бар пробајте ГоВ 2, Клиф Блезински је говорио у најави да ће игра биди дужа, боља и слично па нема разлога да је не пробате... Можда ће вас  онда бар пећи савјест због агресивне, безразложне критике серијалу.  Smile  Smile          
U svetu, tj. Americi (odakle je autor Awesome serijala) je ova igra megapopularna zato sto svi imaju xbox (njihov bezgranicni patriotizam; dok to nije izaslo svi su se kleli u Playstation) i sto igra podilazi prosecnom momku iz bratstva (glasan, agresivan i malko praznoglav) ovim "manly man" forama (sto nekad napravi suprotan efekat i deluje gej).
Ne kazem da je igra losa, naprotiv. Akcija (barem koliko sam video) je fenomenalna i... ne mogu da se setim niceg vise. Smiley GoW je precenjen, ni priblizno Halo ali definitivno jeste.
A za GoW 2, daj mi xkutiju pa cu probati. Ovako mi se ne daje preko 200 evra da bih probao neku igru (i bljak, shooter na gamepadu Smiley ).

SK cenim (inace ne bih radio za njih), mozda se Kuzma tada malo zaneo kao kad je CoD2 dobio 96 ili GTA4 99. Cele ove price ne bi bilo da mi nije bilo zanimljivo da se prepucavam sa Fenixom  Smile
« Poslednja izmena: 25. Avg 2009, 23:24:33 od Bokac »
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Pa pogledaj u profilu koliko imam godina, sigurno nemam -364 godine kao ti (sto mi u glavi automatski pravi sliku trola).
Igre igram od svoje pete godine kada sam dobio Commodore 64 i do danas sam razvio istancan ukus za igre, ako tako mogu da kazem. Grafika mi nikad nije bila vazna (ponavljam ovo zilijarditi put) tako da znam povremeno da odigram i super matore tekstualne igre poput Zork ili Colossal cave (aka Adventure).
A poslednjom recenicom si me naterao da uradim ono sto nisam hteo, dakle tvoja lista "best gamez evah!!111!!":
- Resident evil 5 - gotivan, ali ni prineti prvom delu koji je bio napet i na momente veoma jeziv, boje u igri skoro pa odvratne
- God of War - veoma dobro krljanje, presao sam prvi deo a za drugi trenutno nemam vremena. Daleko od titule "najbolje PS2 igre" koju trenutno nosi. Igra za jedno, maksimum dva prelazenja.
- Uncharted - jedina PS3 igra koja vredi koliko kosta (3000 dinara), nisam je puno igrao ali nista revolucionarno
- Dead Space - ovde bih citirao jednog svog prijatelja koji je die-hard fan horora (kako literarnog tako i u formi video igara): "Ahahahahahahahahaha! Shift+delete"
- Gears of War - http://www.youtube.com/watch?v=l_omZvrQpnc sasvim lepo objasnjava komican karakter cele fransize


BTW eto to je bio i dobar razlog da ostavim Gears of Awesome klip Smiley
BTW 2 hkj je bio sarkastican (go figure)


Edit: ako ne volis shootere, zasto onda worshipujes Gearse?
imas samo 21 god.,tako nesto sam i mislio kad sam rekao da si dosta mlad,stariji sam od tebe malo vise! commodore 64 sam imao pre nego sto si se rodio i igrao skoro sve moguce igre na njemu koje postoje! ovaj GoW "funny clip" moze da bude smesan samo onima koji gledaju teletabise! ne volim shootere,ali GoW je nesto specijalno,nijedan sekund u igri nije dosadan,stalno se nesto novo desava,a i vec sam rekao da nije isti dozivljaj bilo koje igre na malim monitorcima od 19-20 inca i plazme vece od jednog metra! kazi ti tvojih 5 najboljih igara i ako mislis da ce vecina igraca koji su igrali i moje i tvoje igre glasati da su tvoje bolje,JA SAM ONDA NAJVECI KRETEN I NEMAM POJMA U VEZI IGRICA!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
U svetu, tj. Americi (odakle je autor Awesome serijala) je ova igra megapopularna zato sto svi imaju xbox (njihov bezgranicni patriotizam; dok to nije izaslo svi su se kleli u Playstation) i sto igra podilazi prosecnom momku iz bratstva (glasan, agresivan i malko praznoglav) ovim "manly man" forama (sto nekad napravi suprotan efekat i deluje gej).

Таквог лика наћи ћеш и у много других игара. Не видим по чему се то веже само за ГоВ, односно то није уникат ГоВ-а и ствар по којој је ГоВ познат.



Ne kazem da je igra losa, naprotiv. Akcija (barem koliko sam video) je fenomenalna i... ne mogu da se setim niceg vise. Smiley GoW je precenjen, ni priblizno Halo ali definitivno jeste.

Ја мислим да није прецјењен. Хало није ни близу ГоВ-у... ХАЛО је заиста реклама како се раније причало, док је Гов врхунска игра.    



A za GoW 2, daj mi xkutiju pa cu probati. Ovako mi se ne daje preko 200 evra da bih probao neku igru (i bljak, shooter na gamepadu

Ни ја немам кутију, нити сам пробао игру... Али не да ми се кртиковати читав серијал док је не пробам... Ако су недостаци (којих скоро и да нема) исправљени - а вјерујем да јесу, онда стварно нема разлога сматрати сериал прецјењеним (ни овако нема)... али ЕТО..  



SK cenim (inace ne bih radio za njih), mozda se Kuzma tada malo zaneo kao kad je CoD2 dobio 96 ili GTA4 99. Cele ove price ne bi bilo da mi nije bilo zanimljivo da se prepucavam sa Fenixom

Па и Ђорђе Нагулов је написао други опис, и којем једнако хвали игру и даје јој, замисли, 92  бода; само два мање.. Ако је и он као и Кузма прецјенио игру онда нешто са СК није у реду.. А ја сам сигуран да им је бодовање у већини случајева баш реално..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
@ MarcusFeniх

Дај Маркус, ти као неко дијете - само би да се свађаш: типа мој тата је већи и јачи од твога. (чудно за тоје године)  Smile Шта нас брига ко ће навести својх 5 игара и остале глупости. Ја овде покушавам аргументовано, тихо и опуштено показати људима да ГоВ није прeцјењен... А ти би одмах изазвао људе на бокс меч... Шта онда ако Бокац има 21.- у годину ? Ја сам млађи од бокца и видим да је ГоВ права уживанција за оне који знају да уживају у играма. Године немају никакву важност, а поготово су ирелевантне за ову тему.  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 00:17:11 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
uopste mi nije jasno sto se toliko prepirete, GoW jeste odlicna igra (mada su trebali da stave vise od tri boje, barem je krv mogla da bude crvena.. i malo se vise ponavlja Smile)

enivej, @MarkusFenix

mislim, stvarno, ako su ti ono top 5 igara koji si ikada igrao, a pricas kako si imao comodore pre nego sto se Bokac rodio, onda stvarno sumnjam u tvoje izbore, cak i da se izbace shooteri koje ne volis, moze da se nadje zilion igara koje su po izboru samih igraca i po kritikama jedno zilion puta bolje.. iz tih tvojih izbora se moze videti da favorizijes grafiku nad svim ostalim..








IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
uopste mi nije jasno sto se toliko prepirete, GoW jeste odlicna igra

Мој човјек...  Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 00:25:13 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
@Marcus
Zasto automatski pretpostavljas da i ja nisam odigrao gomilu C64 igara? Drugar i ja smo napravili kolekciju od oko dvadesetak kaseta sa sigurno 200 naslova. Jebiga ja ne znam kada cu doziveti da igram na plazmi od preko metra jer nemam para za bacanje (a i btw zasto mislis da PC ne moze da se poveze na TV? stavise vecina konzolnih igara ni nema full HD dok PC odavno ide preko 1920x1080). Sta znam, razlicito dozivljavamo igre - meni ce igra biti super i na 15" monitoru ako je stvarno dobra, cesto ce me vise oduseviti igra koja ima imerzivnost i kvalitetnu/smislenu pricu nego neka AAA hiperprodukcija sa svim mogucim efektima i bazicnim gameplayom.

I, kad si bas zapeo: Half-life, Portal, Curse of Monkey Island, Freelancer, Braid.

Sad stvarno, ako ikako mozemo vise da prestanemo sa offtopicom, nabudzili smo bar tri strane ffs, idi postuj i u drugim delovima ovog ogromnog foruma.
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 00:30:06 od Bokac »
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:17:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.