Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:56:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde u grcku --paralija,pefkohori,nei pori ili PARGA  (Pročitano 25360 puta)
27. Maj 2011, 22:23:11
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung sIII
Vec 3 dana idem po agencijama i "buljim" u monitor i ne znam gde da se odlucim da idem s devojkom na letovanje...
imam 26 godina i zelim neku polu mirnu varijantu s obzirom da idemo samo nas dvoje...znaci ne zanimaju me diskoteke i pijancenja, vec normalna plaza i da bude zivo mesto a ne za babe i dede  Smile Smile

ono sto nas budzet dozvoljava jesu gore navedene lokacije...a moze i neko da preporuci neku drugu

Paralija : 235e (sa prevozom i osiguranjem) cuo sam da je ziv grad ali opet plaza uzasna,mala i vise za pijancenje i bludnicenje,ali jeftino generalno sve od hrane,pica i sopinga
Pefkohori :  oko 260e (sa prevozom i osiguranjem) za sada sam cuo da je dobar,ali ne znam nista vise od toga jer niko nije bio konretno tamo...tako da ne znam ni cene,ali verujem da su visoke s obzirom na mesto
Parga: oko 230e(sa prevozom i osiguranjem)...za sada mozda moj izbor,ali je put malo duzi ,a i cuo sam da su cene paprene,ali plaze fenomenalne i grad lep i vredi i mesto je daleko izpred pefkohorija,paralije,stavrosa i sl.

Pa vas molim da mi pomognete s ovom dilemom...stvarno ne znam gde da idem...mozda cak postoji i neko mesto za koje ne znam a uklapa se u budzet i to da ima cisto more...

ja bi najradio otisao u Lefkadu , ali za to nemam para,a i to je tip mesta gde je potrebno imati kola, kao sto je Krf i sl. .... tako da ne preporucujte takve destinacije, posto idem BUS-om

hvala unared na svakom komenteru koja ce dovesti do resenja moje dileme  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia krntija
U Pargi nisam bio, a za ova dva mogu da ti kažem svoja iskustva... I u jednom i u drugom su Srbi većina, dakle ima da se osećaš kao domaći.  Smile

Cene su tu negde, mislim da je u Pefkohoriju skuplje. Mada što se hrane tiče ne bi bilo loše da poneseš od kuće. Mi smo u Paraliju nosili hranu od kuće i to nam se mnogo više isplatilo. Ostane ti više para ovako... mada opet, ti ideš sa devojkom tebi i ne trebaju pare za alkohol i kurve  Smile

Plaža je bolja u Pefkohoriju. Definitivno. I more je čistije. Tu nema spora.

Što se tiče življa, iako su mala, i u jednom i u drugom ti je krcato. Nemaš nekih znamenitosti, al ono... nisi došo da razgledaš nego da se odmaraš.

Noćni život je dobar... mislim da bi ti što se toga tiče više odgovarao Pefkohori jer ima više barova koji rade do kasno. To su fina mesta gde možeš da izađeš sa devojčicom, da se zezate i đuskate...

Dok U Paraliji imaš više klubova i to dobrih... Havana, Gold i Deluks... odlični klubovi. Ima i onaj Omilos al on je smešan u poređenju sa ovima.

Mada ja da sam na tvom mestu, gledao bih da akcenat bacim na smeštaj, jebeš mesto... Vi ćete najviše vremena provoditi u hotelskoj sobi.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
bas jeftino  Smile pretpostavljam to su cene sad u junu mesecu  Smile

moja preporuka za letovanje parovima koje ne zanima nocno ludovanje u diskotekama:

http://www.neosmarmarasnet.gr/uk/index.htm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia krntija
Ja se iscimao da je Marmaris.  Smile

Marmaris je super, tu želim da odem na letovanje ove godine... ili Zakintos. Ili Ipsos.  Smile

bas jeftino  Smile pretpostavljam to su cene sad u junu mesecu  Smile

Zavisi od smeštaja. Ako se radi o običnim apartmnima u vili, bez klime, to ti je sezonska cena. Mi smo 230 evra platili aranžman u Paraliji u sezoni pre 4 godine, baš se sećam.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Da, jeftino je, Marmaras je malo skuplji ... u sezoni je oko 350 evra 12 dana ... sto je po meni malo, meni letovanje nije bez tri nedelje  Smile  al jebiga, ko moze da uzme toliki godisnji, a da ne radi u skolstvu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung sIII
to su cene u jeku sezone tj 17-20 juli (pocetak letovanja) ...hvala na komentarima ali mi jos stoji dilema...procitao sam skoro sve u putovanjima.info ali opet svako sve hvali ili kudi...ne znam sta da radim i za sta da se opredelim

sada se razmisaljam i za tu pargu,neki kazu dosadno,drugi perfektno......ali svi kazu da je SKUPO sve sem smestaja koji moze da se nadje u tom terminu i za 205e...ali onda tamo izgleda da sledi "sisanje".... Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
pa u supermarketima nije skupo, ako imas neki blizu... u kaficima i klubovima je SKUPO papreno... tipa pivo moze da bude 6 eura itd...

ako ides sa devojkom ponesite par supica, tunjevina, eventualno jedno lepo parce suvog vrata koje cete da seckate na sendvice dok ste tamo ... a tamo pazarite ostalo sta vam treba za svaki dan ... mislim bicete na plazi citav dan...

e sad ne znam da li se naplacuju lezaljke i suncobrani, u Marmari se uglavnom ne naplacuju, pa je to super, mozes da narucis dve kafe i da lezis ceo dan na lezaljkama. Kafa je tipa 2 eura espreso i 2.5 sa mlekom i latte varijate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia krntija
Ne naplaćuju se ni u Pefkohoriju, čini mi se ni u Paraliji.

Citat
ako ides sa devojkom ponesite par supica, tunjevina, eventualno jedno lepo parce suvog vrata koje cete da seckate na sendvice dok ste tamo ... a tamo pazarite ostalo sta vam treba za svaki dan ... mislim bicete na plazi citav dan...

Dodao bih, ako možeš da poneseš domaći hleb. Još ako imaš furunu da ga ispešeš tu, bog.  Smile Domaći hleb dugo traje, može i 10 dana.

to su cene u jeku sezone tj 17-20 juli (pocetak letovanja) ...hvala na komentarima ali mi jos stoji dilema...procitao sam skoro sve u putovanjima.info ali opet svako sve hvali ili kudi...ne znam sta da radim i za sta da se opredelim

sada se razmisaljam i za tu pargu,neki kazu dosadno,drugi perfektno......ali svi kazu da je SKUPO sve sem smestaja koji moze da se nadje u tom terminu i za 205e...ali onda tamo izgleda da sledi "sisanje".... Smile Smile Smile Smile

Brate, zamlaćuješ se oko gluposti. To su jako slična letovališta, tako da u principu nećeš pogrešiti ako odeš u jedno, a ne u drugo.

Ideš sa devojkom... vaš dan će da bude - ustajanje u podne, seks, ručak, plaža, tuš, seks, seks, eventualna šetnja gradom, seks...  Šta razbijaš glavu oko specifikacija? Kažem ti, jako slična letovališta... a ako već ne možeš da odlučiš, bacaj novčić.

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 135
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung sIII
a interesuje me ako je neko bio u oba mesta .... kakve su cene kada se uporede Parga i Pefkohori .... mislim na vanpansionske cene...tj opste potrebstine...hleb,mleko, kafa,giros,rucak itd....unapred hvala
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Apple iPhone SE 2020
Samo nemojte u Sarti.
Tamo cu ja da idem, pa ne bih da se crvenim...  Smile

Inace...

Halkidiki u bilo kojoj kombinaciji...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:56:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.