Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:37:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde u Beogradu ici na psihoterapiju?  (Pročitano 23290 puta)
21. Apr 2009, 00:11:04
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Interesuje me postoji li mogucnost da se na psihoterapiju ide u nekoj drzavnoj instituciji; koliko sam ja cula, psihoterapija se uopste ne radi u drzavnoj praksi, ali mozda ipak postoji neko besplatno savetovaliste gde bih mogla da potrazim pomoc (dobro ce mi doci bilo kakva informacija).

Jos me zanima koliko je psihoterapija korisna; iako bih psihoterapijom pokusala da resim probleme koje imam, moram da priznam da sam pomalo skepticna, pa me interesuju vasa iskustva (naravno, ako na ovom forumu ima nekog ko je isao na razgovore kod psihoterapeuta).


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Батали те мудросере, нађи неког стабилног и ведрог пријатеља или рођака и готова ствар!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
coveku je potrebno da se izjada/olaksa. svako radi na razlicite nacine. neko ide kod psihologa, neko se ispoveda u crkvi, neko se poverava prijatelju/prijateljici.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Батали те мудросере, нађи неког стабилног и ведрог пријатеља или рођака и готова ствар!

Ne slazem se s tobom sto se tice ovoga jer je upravo porodica i dobri prijatelji ta koja ti nece reci pravu istinu jer ce znati da te istina mozda zaboli pa ce precutati .. ovako ako odes kod nekog totalno drugog coveka/zene sa strane koji nema blage ko si .. taj covek/zena ce ti reci bas ono sto oni misle a ne sto ti mislis da bi ti godilo u tom momentu.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
Postoji mogućnost da se obratiš lekaru opšte prakse i dobiješ uput za psihijatra. Ima nekoliko dobrih klinima u Palmotićevoj, u Dragiši Mišoviću, u Kliničkom centru. Na tim klinikama možeš razgiovarati sa stručnjacima ako je tvoj problem ozbiljnije prirode i dobićeš pomoć. Znam mnoge ljude kojima su zaista uspešno pomogli.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC Wildfire S
Батали те мудросере, нађи неког стабилног и ведрог пријатеља или рођака и готова ствар!

Ne slazem se s tobom sto se tice ovoga jer je upravo porodica i dobri prijatelji ta koja ti nece reci pravu istinu jer ce znati da te istina mozda zaboli pa ce precutati .. ovako ako odes kod nekog totalno drugog coveka/zene sa strane koji nema blage ko si .. taj covek/zena ce ti reci bas ono sto oni misle a ne sto ti mislis da bi ti godilo u tom momentu.

Ooovaj, zar nije nabitnije to što su školovani za to...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ja sam par puta bila i dobila tako idiotske zaključke i konstatacije, upravo zato što to stručno lice suviše teoretiše i upravlja se prema onome - kako bi trebalo da se živi - bez obzira na realno okruženje, kontekst itd.

Osoba koja te zna, svesna je tvojih ograničenja i bolje shvata samim tim tvoje životne izbore.
Najgore je kada takav psihoterapeut ili psiholog krene da ti se čudi i da ti soli pamet, a upravo sam na takve naišla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
a i sve se svodi na traume iz detinjstva.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Jednom sam kao studentkinja otišla u Dom omladine u savetovalište - problem je bio u vezi sa izgubljenom godinom, učenjem, problemima sa roditeljima.
Prvo pitanje psihologa je bilo - Kako stojite sa seksom?
Saveta se ni ne sećam, znam samo da sam se osećala kao idiot i da sam jedva čekala da izađem napolje.
Probleme sam rešila sama, tako što sam počela da učim i dajem redovno ispite.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Postoji mogućnost da se obratiš lekaru opšte prakse i dobiješ uput za psihijatra. Ima nekoliko dobrih klinima u Palmotićevoj, u Dragiši Mišoviću, u Kliničkom centru. Na tim klinikama možeš razgiovarati sa stručnjacima ako je tvoj problem ozbiljnije prirode i dobićeš pomoć. Znam mnoge ljude kojima su zaista uspešno pomogli.

Hvala ti na odgovoru. Smile

Malo sam se raspitala i saznala da u "Beogradjanki" postoji savetovaliste (Pravoslavni pastirsko-savetodavni centar), pa bih mogla tamo da odem i ocenim koliko razgovori mogu da mi pomognu.

Zna li neko nesto vise o tom savetovalistu? 
« Poslednja izmena: 23. Apr 2009, 16:51:21 od sanyadz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:37:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.