Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:38:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde se kriju normalne devojke?  (Pročitano 12335 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
LG Frizider
Pric'o ja vazda, skakutavo aljince belo ili suknja do kolena, top-kosuljica-nestotak'o, ravne cipelke za setnjicu i ja se okrenem za njom izmomenta.........na fizicki izgled Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15

Sad mi se igra Diablo................

Xexe, taman imam nekromanser samonera sa skeletorima i onim reviveom.  Smile


Ima i u oblacenju,cenim da je decko mislio na one koje se previse "slobodno" oblace,takvima je dzabe sto su u glavi "normalne" kada izbace i dupe i sise na iz'volte da svako gleda,a samim tim tako i privlace najvise one sirovine kojima je fizicki izgled jedino vazan...Posle one otvaraju teme "gde naci normalnog muskarca"...
Devojka moze da izgleda privlacno,cak i jos vise seksi kada se normalno obuce.
Ne kazem to(sa te strane si u pravu), samo kazem da nije iskljuceno da su te devojke "OK". To sto vecinom privlace sirovine, tja, imaju mogucnost izbora pa mogu da proberu. Ako im je izbor los, jbg, same se zapate. Ali generalno, to nema veze sa odevanjem...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
SonyEricsson W800i
Nisu one skroz "ok" sigurno,cim tu imaju potrebu da naturaju svoje sise i dupeta na nos svima okolo,i cim imaju potrebu da stalno budu na meti svih muskaraca,bile u vezi ili ne  Smile
U sustini ja se ne bunim,kada vidim tako neku sto je na "izvol'te" sve izbacila nekad pogledam,u nekim drugim okolnostima mozda bih i zgresio koji put,ali sa tim u nesto ozbiljno -  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Zavisi sta smatras pod tim. Jedno je obuci se nesto provokativno i normalno se ponasati, sasvim drugo ici od jednog do drugog kao takva i "nuditi se" na izvolte. Ako misli na ovo drugo u pravu si, samo sto te ne bih ni stavljao pod kategoriju "normalno" a ove prve bih mogao da stavim...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
SonyEricsson W800i
Zavisi sta smatras pod tim. Jedno je obuci se nesto provokativno i normalno se ponasati, sasvim drugo ici od jednog do drugog kao takva i "nuditi se" na izvolte. Ako misli na ovo drugo u pravu si, samo sto te ne bih ni stavljao pod kategoriju "normalno" a ove prve bih mogao da stavim...
Ne mora da ide od jednog do drugog,ionako je sve izbaceno na izvol'te  Smile
Sve ima svoje vreme i mesto.Opet kazem,pre bih izabrao devojku koja se oblaci sa ukusom,normalno,nego neku sto se oblaci provokativno,jer to sigurno ne radi bezveze,nego zeli da je gledaju,da bude u centru paznje gde god da ije...zato mi je bolja devojka koja se normalno oblaci,sa ukusom,smerno...a kad zatreba,bude sredjena da ostale padnu na dupe   Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 576
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
ja se ni ne bih trudio naći đevu, jer će uskoro vanzemaljci doći da nas pobiju laserima ili Kim Džong da nas počisti raketama  Smile Smile   ostaće samo prašina  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
iz tvojih usta u božje uši Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Biti sređena ne znači izbaciti sise, dupe, noge i šta god imaš na "izvol'te". Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
SonyEricsson W800i
Biti sređena ne znači izbaciti sise, dupe, noge i šta god imaš na "izvol'te". Smile
Sve zavisi kako se ko "sredi"  Smile
Mada ne volem ja kada je devojka previse napadno obucena,to mi ne izgleda normalno.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Biti sređena ne znači izbaciti sise, dupe, noge i šta god imaš na "izvol'te". Smile
Зависи од квалитете избачене робе.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:38:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.